igrače za ravnotežje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


livia -> igrače za ravnotežje (25.2.2010 13:41:16)

Naša 2 letnica ima malo problemov z ravotežjem in zvijanjem nogice navznoter, pa me zanima kakšne igrače vse obstajajo za spodbujanje ravnotežja.
Na hitro sem našla tole
http://www.za-otroke.si/igrace-in-igrala/igrace/ustvarjalne/leseni-podstavek-za-ravnotezje-premer-35-cm/




Anuška79 -> RE: igrače za ravnotežje (25.2.2010 19:16:23)

Ne potrebuješ veliko - samo naravo. Pojdita v gozd, tam so podrta debla po katerih otroci blazno radi hodijo (ti jo držiš za rokico in bo šlo), na sprehodu je lahko to robnik (če ni ravno zelo prometna cesta), potem so tu še razne nizke škarfe, črte, skakanje po eni nogi, itd.

Od 'igrač' pa sta zelo dobra skiro in kolo brez pedal. Pa tudi trampolin je pri nas zelo pripomogel k boljšemu ravnotežju in koordinaciji telesa.




dps1 -> RE: igrače za ravnotežje (28.2.2010 18:33:17)

trampolin je dober za vse živo...




ČebelicaMaja -> RE: igrače za ravnotežje (1.3.2010 16:13:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Anuška79

Ne potrebuješ veliko - samo naravo. Pojdita v gozd, tam so podrta debla po katerih otroci blazno radi hodijo (ti jo držiš za rokico in bo šlo), na sprehodu je lahko to robnik (če ni ravno zelo prometna cesta), potem so tu še razne nizke škarfe, črte, skakanje po eni nogi, itd.

Od 'igrač' pa sta zelo dobra skiro in kolo brez pedal. Pa tudi trampolin je pri nas zelo pripomogel k boljšemu ravnotežju in koordinaciji telesa.



točno tako so nam dali napotke za našo ta veliko, pa na posebno telovadbo smo jo začeli vozit- samo mi smo imeli res velik problem s tem.

Aja, pa še metanje kamenja v vodo, ali kruha račkam v jezero, ali palice kužku- to je tudi ena od naravnih vaj. Drugače pa čim več v gozd in po koreninah hodit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




katjandraž -> RE: igrače za ravnotežje (2.3.2010 22:07:50)

Tudi naš ta velik hodi na obravnavo, ker ima velike težave z ravnotežjem in ravno včeraj sem dobila napotke, kako mu pomagati pri ravnotežju. Popolnoma enako kot sta napisali predhodnici.
Zdaj čakam, kje bo kakšen trampolin kaj znižan!
IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja

IZVIRNO SPOROČILO: Anuška79

Ne potrebuješ veliko - samo naravo. Pojdita v gozd, tam so podrta debla po katerih otroci blazno radi hodijo (ti jo držiš za rokico in bo šlo), na sprehodu je lahko to robnik (če ni ravno zelo prometna cesta), potem so tu še razne nizke škarfe, črte, skakanje po eni nogi, itd.

Od 'igrač' pa sta zelo dobra skiro in kolo brez pedal. Pa tudi trampolin je pri nas zelo pripomogel k boljšemu ravnotežju in koordinaciji telesa.



točno tako so nam dali napotke za našo ta veliko, pa na posebno telovadbo smo jo začeli vozit- samo mi smo imeli res velik problem s tem.

Aja, pa še metanje kamenja v vodo, ali kruha račkam v jezero, ali palice kužku- to je tudi ena od naravnih vaj. Drugače pa čim več v gozd in po koreninah hodit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





barni -> RE: igrače za ravnotežje (3.3.2010 7:34:33)

Mi bi tudi imeli trampolin. Zanima me samo, kaksnega imate v mislih? Nasa je po mojem se premajhna da bi imeli trampolin brez ograje.




jajula -> RE: igrače za ravnotežje (3.3.2010 15:51:23)

tud mene zanima kakšen traampolin mate, in sicer za notranje prostore




Anuška79 -> RE: igrače za ravnotežje (3.3.2010 17:17:12)

Moje mnenje je, da je kakršenkoli trampolin brez ograje nevaren.

Mi imamo zunanjega s premerom 3m. Hči je pri slabih dveh letih z navdušenjem tekala po njem, po enem mesecu pa suvereno sonožno skakala.




Stran: [1]