crocsice (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


livia -> crocsice (25.2.2010 13:39:43)

Kje se jih dobi najceneje? Originalne mislim.
Se jih splača naročat preko interneta?




thaiss -> RE: crocsice (25.2.2010 13:58:12)

nekaj imaš tukaj http://www.crocs-socks.si/main.php

drugače pa na tej strani ni da ni http://www.crocs.eu/home/homepage,en_ES,pg.html




PC Baby -> RE: crocsice (25.2.2010 15:37:48)

Koliko stari pa že v tem racajo? Zdijo se mi namreč super za na morje, ampak naš bo takrat star komaj 15 mesecev in bo pomoje komaj dobro shodil.




Felicita -> RE: crocsice (25.2.2010 15:43:45)

jest sm drugač celo familijo tuki obula: http://www.crocs-socks.si/main.php?com=kategorije&globina=2&stars=14

ne vem sicer kako majo lahk tok nizke cene (čeprov so kao outlet), so pa prave zadeve.




kajajaka -> RE: crocsice (25.2.2010 20:05:10)

naša je pri 14 mesecih v njih shodila, tako,da ni ovir za male navihance. Ampak ne smejo mu pa biti preveliki. Jaz sem dobila št. 20 (2-3), ki jih sploh ni pri nas v prodaji, sicer je najmanjša 4-5 (to je okoli 22).




PC Baby -> RE: crocsice (25.2.2010 20:50:10)

Kje si pa dobila 20?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.2.2010 21:30:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




AnciM -> RE: crocsice (26.2.2010 13:29:28)

Pa noga v teh kaj švica? Sem bila zadnjič pri kolegici na obisku, ki uporablja nekaj takega namesto copat za goste, in sem imela čisto premočene noge, čeprav sem bila v nogavicah.




Urska09 -> RE: crocsice (26.2.2010 13:52:20)


IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Pa noga v teh kaj švica? Sem bila zadnjič pri kolegici na obisku, ki uporablja nekaj takega namesto copat za goste, in sem imela čisto premočene noge, čeprav sem bila v nogavicah.

Jaz v njih ful švicam! Sem jih imela tud v porodnišnici, pa mi je blo žal, ker sem imela skoz mokre nogavice. Tko da, meni osebno so zanič, mož je pa tud razočaran nad njimi! Ostali moji sorodniki in znanci jih pa ful hvalijo.




bit -> RE: crocsice (26.2.2010 13:55:03)

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Pa noga v teh kaj švica? Sem bila zadnjič pri kolegici na obisku, ki uporablja nekaj takega namesto copat za goste, in sem imela čisto premočene noge, čeprav sem bila v nogavicah.


sama jih imam originalne..in mi noga ne švica... v ponaredkih pa baje full




Urska09 -> RE: crocsice (26.2.2010 13:59:08)


IZVIRNO SPOROČILO: bit

sama jih imam originalne..in mi noga ne švica... v ponaredkih pa baje full


Ne morem verjeti! Moje so kao original![sm=zmeden.gif] Kupljene v trgovini Kenguru v Mercator Hipermarket.




bit -> RE: crocsice (26.2.2010 14:03:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: bit

sama jih imam originalne..in mi noga ne švica... v ponaredkih pa baje full


Ne morem verjeti! Moje so kao original![sm=zmeden.gif] Kupljene v trgovini Kenguru v Mercator Hipermarket.


sama jih nosim poleti v kampu..kar je krasna rešitev za dež, tuširanje... tudi v morje kjer so ježki. ko je konec sezone jih dobro operem in jih imam doma za copate.

pa ti tudi drugače švicajo noge?

Mami moji full švicajo noge..pa je z original crocsice full zadovoljna..






livia -> RE: crocsice (26.2.2010 14:11:54)

Meni drugače ful noge švicajo, pa mi v crocsicah ne. Originalnih seveda. Dvomim pa, da ima kdo originalne za obiske že zaradi cene. Jaz imam originalne doma namesto copat, za ven imam tudi ene njihove opanke in oboje je super. Za na vrt imam pa ponaredek in noga res švica.
Ali imaš ponaredek ali ne, lahko smatraš že po sami ceni, ki si jo odštela za nakup. Original so cca. 35€.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.2.2010 14:18:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]