Sredstva EU (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


norge -> Sredstva EU (24.2.2010 21:00:16)

Mene pa zanima, ce kdo ve, kako je s pridobitvijo evropskih sredstev v primeru zaposlitve osebe, ki je bila na Zavodu vsaj leto in pol. Slisala sem namrec, da je mozno v tem primeru pridobiti neka evropska sredstva.
Ali ve kdo kaj o tem?
Hvala





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2010 21:50:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Sredstva EU (24.2.2010 22:00:04)

Tule je en npr
http://www.ess.gov.si/slo/Dejavnost/JavniRazpisi/04-09-09DBO/04-09-09.htm

Na kratko o razpisu … Na javni razpis se lahko prijavite tržni ali netržni delodajalci, ki se lotevate novih ali inovativnih projektov na naslednjih področjih: socialno vključevanje ranljivih skupin, spoštovanje človekovih pravic, preprečevanje diskriminacije in zagotavljanje enakih možnosti, mediacija na različnih področjih, motivacija in poklicna orientacija, načrtovanje kariere ter usposabljanje in izobraževanje brezposelnih, kultura in kulturna dediščina, razvoj podeželja in turizma, ekologija in varovanje okolja. Javni razpis omogoča delodajalcem pridobitev subvencije 15.000 EUR za zaposlitev dolgotrajno brezposelnih oseb za najmanj 18 mesecev za polni delovni čas, po 1-mesečnem usposabljanju te osebe pri istem delodajalcu. Usposabljanje in zaposlitev morata potekati v okviru novih, pilotnih ali inovativnih projektov na navedenih področjih. V usposabljanje in zaposlitev s pomočjo subvencije se lahko vključijo dolgotrajno brezposelni, ki so več kot 12 mesecev v zadnjih 16 mesecih prijavljeni na Zavodu za zaposlovanje, in sicer v evidenci brezposelnih oseb ali v evidenci oseb, vključenih v programe aktivne politike zaposlovanja.




norge -> RE: Sredstva EU (25.2.2010 6:55:31)

Hvala




ivao1 -> RE: Sredstva EU (25.2.2010 9:43:17)

31.1.je bi en rok za oddajo vlog za zaposlitev takšne osebe, razpisana sta bila še 2 roka se mi zdi, ampak se mi zdi da so sredstva že razdeljena, nekak tak sem bila jaz obveščena ko smo oddal vlogo, sam je bilo rečeno da bo mogoče še kakšn razpis.
lp




norge -> RE: Sredstva EU (25.2.2010 18:39:09)

Kje pa lahko spremljas, ce bo se kaksen razpis?




ivao1 -> RE: Sredstva EU (25.2.2010 19:12:29)

na strani od zavoda za zaposlovanje




Anonimen -> RE: Sredstva EU (25.2.2010 19:27:10)

http://www.ess.gov.si/slo/Dejavnost/JavniRazpisi/JavniRazpisi.htm




Stran: [1]