|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:24:32   
aprilčica07
Na levi rami oziroma nekje pri lopatici, delfinčkauser posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:25:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Imam na desni cicki kitajski znakec za ljubezen. V kratkem si bom dala delati še enega, vem že na katero mesto, ne vem pa še kaj.user posted image


a na levo cicko?


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:26:13   
baguSka
aja pa se to: jst ga nimam.. me je pa vedno mikal! sem bla tud narocena ze in placala sem tud ze, ampak sem tik predno me je zacel luknat spiz*dila!!user posted image user posted image user posted image in me niso vec vidl... hotla sm si pa dat dve kitajski crki zadaj na bok oz na del koze kjer so ledvica - desno od kriza.user posted image ce bom se kdaj zares sla, pa se nism odlocena... bomo vidl kaj bo cajt prnesu..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:32:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Imam na desni cicki kitajski znakec za ljubezen. V kratkem si bom dala delati še enega, vem že na katero mesto, ne vem pa še kaj.user posted image


a na levo cicko?




Ne, na desno podlaket.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:34:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja pa se to: jst ga nimam.. me je pa vedno mikal! sem bla tud narocena ze in placala sem tud ze, ampak sem tik predno me je zacel luknat spiz*dila!!user posted image user posted image user posted image in me niso vec vidl... hotla sm si pa dat dve kitajski crki zadaj na bok oz na del koze kjer so ledvica - desno od kriza.user posted image ce bom se kdaj zares sla, pa se nism odlocena... bomo vidl kaj bo cajt prnesu..user posted image

user posted image user posted image user posted image
A si dobila denar nazaj?


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 24.2.2010 11:35:00 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:35:59   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Otrokovo ime bi si dala vtetovirat, moževega nikoli (otrok je za vedno tvoj, za možeka nisi nikoli 100% user posted image )...


OMG?!?!?! user posted image

Le kaj bi si mislila, če bi imela tvoja tašča vtetovirano ime tvojega moža?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  ima kaj potem? Saj moja tašča je mati mojega moža in ne dvomim, da ga ima tako rada, kot jaz svojega otroka... a ti tvojih ne boš več imela rada, ko bodo poročeni in boš tašča? user posted image

Sicer pa ima moja sestrična na zapestjih začetnici svojih otrok in izgleda krasno. Majhno (2x2 cm), lepe črke,... Poznam tudi precej očetov, ki imajo cela imena svojih otrok po telesu (rame, noge, vrat...).

Da bi si pa na kakšno intimno mesto dala ime svojega otroka mi je pa totalno mimo. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:36:25   
Anonimen
Moj si je glih pred dobrim tednom dal svojega prvega na vrat.Zdaj pa je se mene zagrelouser posted image .
Si pa namereva dati se sinovo in moje ime,bo pa v japonscini tako,da itak ziv vrag ne ve kaj pomeni user posted image

Ima pa tale fajn stran pri katerem je bil.Kar nekaj idej v galeriji
http://www.tribaltattoo-pero.com/main.html


user posted image

Jaz pa studiram ,da bi si ga dala na glezenj al zadaj na trtico al pa nekje nad tamalo....No dalec je se do zakljucka moje odlocitveuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:39:58   
uškinamama
Mene pri teh kitajskih , japonskih črkah (znakih) skrbi ravno to, da ne veš kaj pomenijo. Ker kolegico je tetovažar tako nategnil, da se še pol kitajcev v trstu smeje. oNA je imela v mislih, da njene pismenke na vratu pomenijo sanje-upanje-uspeh, ko je o tem povprašala kitajca v neki trgovini je tip padel dol od smeha, saj ne pomeni nič - skovanka pač...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:44:49   
pety78
user posted image ima kaj potem? Saj moja tašča je mati mojega moža in ne dvomim, da ga ima tako rada, kot jaz svojega otroka... a ti tvojih ne boš več imela rada, ko bodo poročeni in boš tašča? user posted image


No, daj za hec na DIPO temo...

Moja tašča ima tatoo z imenom mojega moža...in glej odziv. user posted image

Jaz bom imela svoje otroke vedno rada, brez skrbi. Saj tatoo ne pomeni, da imaš otroka zaradi tega bolj rad, mar ne?user posted image


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:45:47   
Anonimen
Meni je pomagala prav RR uporabnica,ki je studirala japonscino.Mi je za tale znak,poslala prav z svojim programom napisano pismenko.

Pa tale stran je fajna sem jo naknadno nasla
http://jisho.org/

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:45:56   
Naja31
Jaz ga nimam, bi ga pa imela in o tem resno razmišljam. Imeni obeh otrok, pa z možnostjo dodati še enoime, če bo kdaj še kakšen otrok. imela bi pa zadaj vzdolž vratu, navzdol.

Kam se pa sploh greš tetovirat? Za Ljubljano mislim. Ne poznam te scene.

Moževega imena pa ne bi dala, ampak je ime starejšega sina isto kot moževo, tako da...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:47:40   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mene pri teh kitajskih , japonskih črkah (znakih) skrbi ravno to, da ne veš kaj pomenijo. Ker kolegico je tetovažar tako nategnil, da se še pol kitajcev v trstu smeje. oNA je imela v mislih, da njene pismenke na vratu pomenijo sanje-upanje-uspeh, ko je o tem povprašala kitajca v neki trgovini je tip padel dol od smeha, saj ne pomeni nič - skovanka pač...


Ha, ha, sem se nasmejala.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:48:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Meni je pomagala prav RR uporabnica,ki je studirala japonscino.Mi je za tale znak,poslala prav z svojim programom napisano pismenko.

Pa tale stran je fajna sem jo naknadno nasla
http://jisho.org/



Hvala ti za tole user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:55:22   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mene pri teh kitajskih , japonskih črkah (znakih) skrbi ravno to, da ne veš kaj pomenijo. Ker kolegico je tetovažar tako nategnil, da se še pol kitajcev v trstu smeje. oNA je imela v mislih, da njene pismenke na vratu pomenijo sanje-upanje-uspeh, ko je o tem povprašala kitajca v neki trgovini je tip padel dol od smeha, saj ne pomeni nič - skovanka pač...


Ravno zato, je šel moj kolega predhodno kar h kitajcem (v kitajsko restavracijouser posted image ), da so mu oni najprej napisali, potem pa je vse skupaj preveril še na internetu (in kitajski črke so se ujemale).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 11:59:15   
baguSka
A si dobila denar nazaj?


Itak da... NE!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 12:41:39   
naja17
galeb.... mutiran rak... aleksander benjamin na tazadnji...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste pa face ej....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 12:49:57   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mene pri teh kitajskih , japonskih črkah (znakih) skrbi ravno to, da ne veš kaj pomenijo. Ker kolegico je tetovažar tako nategnil, da se še pol kitajcev v trstu smeje. oNA je imela v mislih, da njene pismenke na vratu pomenijo sanje-upanje-uspeh, ko je o tem povprašala kitajca v neki trgovini je tip padel dol od smeha, saj ne pomeni nič - skovanka pač...

Men je pa to prav.... žalostno user posted image  user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 14:11:29   
Urshy78
imam 4...enega bikca na levi lopatici, enega konjčka nad desnim gležnjem in dva kitajska znaka na desni rami user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 14:15:56   
skuštrana
ne še. s sestro si bova naredile enega skupaj, najverjetneje letos poleti. mislim, vsaka bo imela svojega, seveda.


Poleti se ni priporočljivo tetovirat, ker tatoo ne sme na sonce, ne sme v vodo, itd...Pa mazat ga moraš, no, skratka za njega moraš na začetku skrbet hujše kot za kakašnega dojenčka user posted image

Moj mož ima full velikega tigra na mečih, pa obadva imava tak tini mini znakec na nogi 8to sva se kao zaročila) pa prstane na rokah (to sva se pa poročila)user posted image

Jaz pa čakam jesen, grem po svojega user posted image user posted image Na stopalo in nart si ga bom dala, to mi super izgleda.

Druagče sva se pa mi2 tetovirala v Sarajevu, je full bolj poceni, pa super naredi, prej je delal v Amsterdamu. Je rekel, da zelo veliko Slovencev pride k njemu, ker cene tu pri nas so res too much. Midva sva dala za enega velikega čb (ene 15 krat 5cm) in pa dva prstana 150e.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 14:22:10   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mene pri teh kitajskih , japonskih črkah (znakih) skrbi ravno to, da ne veš kaj pomenijo. Ker kolegico je tetovažar tako nategnil, da se še pol kitajcev v trstu smeje. oNA je imela v mislih, da njene pismenke na vratu pomenijo sanje-upanje-uspeh, ko je o tem povprašala kitajca v neki trgovini je tip padel dol od smeha, saj ne pomeni nič - skovanka pač...

Men je pa to prav.... žalostno user posted image  user posted image


Saj , če gledaš končni rezultat je res žalostno....samo cela situacija kako kitajček kliče v kitajski italijanščini ženo : lin, vjeni kua, koza molto intlesante kjesto sinjorina..hihiiiii..Potem pa v kitajščini : čin gii njau, taj njau.. In potem skupni huronski smeh... Ah, neprecenljivo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 14:25:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 14:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 14:38:28   
pety78
sicer pa mislim, da si bom morda v prihodnosti dala stetovirat imeni otrok


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ste pomislile, da si vaš otrok kdaj spremeni ime? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali imate tatoo?
24.2.2010 14:40:52   
uškinamama
pety ti si en špilferderber user posted image , Lahko si stetoviraš Aleksandra user posted image , pa čez leta dodaš alias Sašo

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 14:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zajtrk
Michonne RR

Ali vaši malčki zajtrkujejo pred odhodom v vrtec/šolo?

Da (53%)

Ne (29%)

Občasno (18%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!