otroški prenosni računalnik (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


livia -> otroški prenosni računalnik (23.2.2010 22:40:56)

Danes sem ugotovila, da obstaja tudi to na tržišču in da zna bit primerno darilo za našo 4 letnico.
Kateri so dobri? Kaj kupiti? Kje? Na kaj naj bom pozorna?

Kakšne so vaše izkušnje z Malim Vedijem?




lex -> RE: otroški prenosni računalnik (23.2.2010 22:45:28)

Mi smo ga letos dobili za novo letno darilo, pa se redkokdaj spomni nanj, raje si prižge moj računalnik in igra igrice tukaj gor. Vedi ima tako mali zaslon, to me najbolj moti, pa miška ni tolk mehka, kabel je tak čuden. Jaz ga ne bi kupila, ker lahko najdeš na netu dost takih igric, ki so za računanje, črkovanje,................




melanija -> RE: otroški prenosni računalnik (23.2.2010 22:58:28)

Jaz sem ga kupila hčerki za roj.dan, pa ga ne bi več. Bolj ji je zanimiv moj računalnik - ima ravno tako 4 leta. 6 letnici pa je že bolj zanimiv, ker ima igrice z računanjem pa pisanjem,...




Zala01 -> RE: otroški prenosni računalnik (24.2.2010 7:58:14)

Moj 4-letnik ima tudi Vedija, pa se redko spomni, da bi ga prižgal, ja mali zaslonček je, pa grafika je tolk čudna, da sploh ne pritegne. Moj prenosnik mu je pa zakon[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. 




Anonimen -> RE: otroški prenosni računalnik (24.2.2010 8:12:01)

jaz nebi kupovala otroskega.
so dosti bilj poucne, lepse in zanimivejse igrice na tapravem racunalniku.




kajalin* -> RE: otroški prenosni računalnik (24.2.2010 8:47:23)

kupi raje pravega bl slabega rabljenga tulk za igrice,res ni ok,sem razočarana imam pa super malega vedija.




MušiM -> RE: otroški prenosni računalnik (24.2.2010 13:58:34)

No, mi pa imamo dobro izkušnjo z Modrim Jankotom iz baby centra, nima miške in je ne pogreša..je pa več kot 100 aktiuvnosti, rad si prižge pesmice, se uči črke in zelo rad ga priklopi na angleški jezik in se uči angleške številke...je pa star 4 in pol,

tko, da jaz bi ga spet kupila,

lp




*bubi* -> RE: otroški prenosni računalnik (24.2.2010 21:01:44)

IZVIRNO SPOROČILO: MušiM

No, mi pa imamo dobro izkušnjo z Modrim Jankotom iz baby centra, nima miške in je ne pogreša..je pa več kot 100 aktiuvnosti, rad si prižge pesmice, se uči črke in zelo rad ga priklopi na angleški jezik in se uči angleške številke...je pa star 4 in pol,

tko, da jaz bi ga spet kupila,

lp


Evo, tu se lahko podpišem.

Zelo zanimive aktivnosti (vse v slovenskem ali angleškem jeziku), zaslon je večji kot pri Malem vediju, miške pa tudi mi ne pogrešamo.

Je pa cenejši na www.soncek.si ali pa če ga kupiš v Intersparu, ko imajo kupončke za -20% (to lahko izkoristiš tudi za Malega vedija).




Stran: [1]