bazeni v Žusterni (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


bebii -> bazeni v Žusterni (23.2.2010 18:05:35)

Živjo,
Za spremembo (nisem ravno ljubiteljica bazenov) bi se z otroci odpeljali v Žusterno ali Bernardin. Kakšne izkušnje imate glede urejenosti, čistoče, ogrevanosti kompleksa.... Hvala.




Shorty_ -> RE: bazeni v Žusterni (23.2.2010 18:24:13)

Bila samo v Bernardinu in sem bia vedno zelo zadovoljna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




piule -> RE: bazeni v Žusterni (23.2.2010 19:40:20)

v Žusterno se odpravimo vsako zimo za kak vikend,tudi letos smo bili.In sicer smo bili vedno srednje zadovolni ampak letos čita polomija,,,mislim ,da smo letos bili zadnjič...Osebje neprijazno,čistoča me je razočarala,mraz v sobah,hrana katastrofa,klorirana voda do fuuula pa še in še bi lahk naštevala....nas ne vidijo več




Sanikaa -> RE: bazeni v Žusterni (23.2.2010 20:33:04)

Mi smo v Bernandinu vsako poletje in so bazeni super ..čisto in toplo... ne vem kako je po zimi.




mayci -> RE: bazeni v Žusterni (23.2.2010 21:24:16)

Jaz sem tudi v Bernardinu ponavadi zadovoljna, v Žusterno pa še nismo šli...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Nika v službi -> RE: bazeni v Žusterni (24.2.2010 10:51:32)

Bili tako v Bernardinu kot v Žusterni - večkrat. Osebno mi je bolje v Bernardinu, v Žusterni zna biti včasih malce hladno, sploh v tistem delu, ki meji na zunanji del. Mi je pa v Žusterni všeč veliki plavalni bazen, ki ga npr. Bernardin nima.


Jaz bi se odločila za Bernardin.




Volga -> RE: bazeni v Žusterni (24.2.2010 11:08:35)


IZVIRNO SPOROČILO: piule

v Žusterno se odpravimo vsako zimo za kak vikend,tudi letos smo bili.In sicer smo bili vedno srednje zadovolni ampak letos čita polomija,,,mislim ,da smo letos bili zadnjič...Osebje neprijazno,čistoča me je razočarala,mraz v sobah,hrana katastrofa,klorirana voda do fuuula pa še in še bi lahk naštevala....nas ne vidijo več



mi smo pravkar iz Žusterne: osebje prijazno, čisto prav tako, sobe imajo klimo, da si sam nastaviš temperaturo, hrana zelo dobra, voda pa čisto normalna za moje pojme. Je pa carski bazen z morsko vodo.




Stran: [1]