stalno se čohlja po glavici (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ekaz -> stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 11:28:17)

Moja 2,5 letnica se non stop čohlja po glavici. Uši ni nikjer videt, praska se precej pogosto, vendar ne tako močno, da bi se kaj na glavici spraskala. Kaj bi to bilo?




TomTaylor -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 11:36:25)

jo srbi ali zaradi česar drugega. Jz imam/sem imela navado med študijem se orenk čohat po glavi (in navijat lase). No, pa še zdaj, če imam kakšno težko zadevo v službi se tut praskam in čoham, pa navijam, da sem pol vsa skuštrana, kot da sem se glihkar s pojstle vstala...v resnici pa garam ko žvau. Pa počnem to že od malega, bojda.

No, hočem rečt - če si izklujučila uši, (dražeč) šampon, suho lasišče, potem jo opazuj, ali to počne podzavestno (nekateri otročki si navijajo laske na prst) in jo vsakič, ko jo opaziš, opozori na to.





kjava -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 11:44:22)

To tud naša skoraj triletnica dela. No, se ne praska, ampak si navija lase. TT, zakaj bi jo blo treba opozarjat na to? Men se ne zdi to nič tazga. Rajš to, kot da bi se nižje dol čohala...[sm=smiley36.gif]




uškinamama -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 11:46:13)

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

To tud naša skoraj triletnica dela. No, se ne praska, ampak si navija lase. TT, zakaj bi jo blo treba opozarjat na to? Men se ne zdi to nič tazga. Rajš to, kot da bi se nižje dol čohala...[sm=smiley36.gif]


JAO [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].

Ekaz jaz sem tudi pomislila na kakšen tik.




kjava -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 11:56:49)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

To tud naša skoraj triletnica dela. No, se ne praska, ampak si navija lase. TT, zakaj bi jo blo treba opozarjat na to? Men se ne zdi to nič tazga. Rajš to, kot da bi se nižje dol čohala...[sm=smiley36.gif]


JAO [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].


Ne res. Ene punčke to delajo, tko kot se eni fantki v določenem obdobju skoz za lulčka šlatajo.




ksenjak -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 12:06:23)

Ima mogoče temenca?




TomTaylor -> RE: stalno se čohlja po glavici (22.2.2010 12:14:50)

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

To tud naša skoraj triletnica dela. No, se ne praska, ampak si navija lase. TT, zakaj bi jo blo treba opozarjat na to? Men se ne zdi to nič tazga. Rajš to, kot da bi se nižje dol čohala...[sm=smiley36.gif]


Sem iz sebe izhajala - če bi mene doma malo opozarjali na to, bi mi mogoče lahko prihranili spraskano lasišče v šoli/faksu/službi.




Stran: [1]