|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:10:04   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Še eno podvprašanje user posted image

Koliko strojev perila tedensko operete tiste, ki posteljnino menjate vsak teden?
Sušite v sušilcu? Koliko elektrike plačate oz. koliko se to pogosto pranje/sušenje pozna pri končnem računu?



2-3 stroje.
Dodala bi pa tole, vsaka verjetno nekje špara (denar in okolje) , ti si se odločila za rjuhe, kar je okej  - tako vam pač odgovorja. Recimo jaz perem na dva tedna rjuhe (ali pa tedensko) zato pa ima mali čez dan oblečen delovni kombinezonček in pač tu prišparamo juhuhu umazanih hlač in majčk.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:10:14   
diva 4
špelin@ mi živimo v hiši z mojimi starši in babico.Stroške si delimo na polovico.Mama pere še bolj pogosto, ker je babica nepokretna in posledično več časa v postelji ,pa plenica občasno ne zadrži vsega,... Za celo hišo imamo elektrike 80€, s tem da samo pozimi sušimo v sušilcu.Sem pa bila pred dvema letoma operirana na komolcu in sem celo leto sušila v sušilcu, ker nisem mogla vesit in likat, pa smo imeli ob poračunu še vedno v dobrem .
Operem pa cca 5-7 strojev na teden.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 22.2.2010 11:11:19 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:12:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

spelina, to pa ne povem.... me majo ze tko za dovolj utrganouser posted image

Smotka, če si firbcem sčvekala o bolj intimnih stvareh, zaradi klinčevega perila ne bo noben dol padu user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:13:04   
Anonimen
no, ok no....


1-3 stroje
























na danuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:13:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Še eno podvprašanje user posted image

Koliko strojev perila tedensko operete tiste, ki posteljnino menjate vsak teden?
Sušite v sušilcu? Koliko elektrike plačate oz. koliko se to pogosto pranje/sušenje pozna pri končnem računu?



2-3 stroje.
Dodala bi pa tole, vsaka verjetno nekje špara (denar in okolje) , ti si se odločila za rjuhe, kar je okej  - tako vam pač odgovorja. Recimo jaz perem na dva tedna rjuhe (ali pa tedensko) zato pa ima mali čez dan oblečen delovni kombinezonček in pač tu prišparamo juhuhu umazanih hlač in majčk.

Fair play user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:15:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

spelina, to pa ne povem.... me majo ze tko za dovolj utrganouser posted image


a me prekosiš...5 strojev na tedenuser posted image ...elektrike 55€. Pa perilo sušim izključno v sušilcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:15:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

spelina, to pa ne povem.... me majo ze tko za dovolj utrganouser posted image


a me prekosiš...5 strojev na tedenuser posted image ...elektrike 55€. Pa perilo sušim izključno v sušilcu.

beri zgorajuser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:16:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
špelin@ mi živimo v hiši z mojimi starši in babico.Stroške si delimo na polovico.Mama pere še bolj pogosto, ker je babica nepokretna in posledično več časa v postelji ,pa plenica občasno ne zadrži vsega,... Za celo hišo imamo elektrike 80€, s tem da samo pozimi sušimo v sušilcu.Sem pa bila pred dvema letoma operirana na komolcu in sem celo leto sušila v sušilcu, ker nisem mogla vesit in likat, pa smo imeli ob poračunu še vedno v dobrem .
Operem pa cca 5-7 strojev na teden.

Uf, toliko ima elektrike mesečno moja tašča (živita sama s tastom v hiši), ona je obsedena pralka in opere po 2 stroja dnevno. Res pa pere tudi za svojega starejšega sina (mojega svaka), ki po ločitvi nosi umazano perilo mami.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:17:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

spelina, to pa ne povem.... me majo ze tko za dovolj utrganouser posted image


a me prekosiš...5 strojev na tedenuser posted image ...elektrike 55€. Pa perilo sušim izključno v sušilcu.

beri zgorajuser posted image



aaaaaaaaaaaaa....... jaz sem pa mislila, da perem za celo vasuser posted image , ti imaš pol srednje veliko mesto čezuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 11:18:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:18:29   
ivao1
posteljnino menjam približno na 3 tedne, včasih mal prej včasih mal kasnej ampak 1x na mesec sigurno...ja peremo pa kr velik skor vsak dan 1 stroj, elektrike pa mamo ogromno, zadnja položnica 134€ sam je hiša kr velika, pa jaz mam navado da nikol ne ugašam luči in tv skor skos lavfa..sej nevem zakaj sam me je včasih kr mal strah v bajti če je vsepovsod tema in vse tiho.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:18:37   
Anonimen
bo treba uskino taktiko zbrat!user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.2.2010 11:19:20 >

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:19:13   
špelin@
Dodatno podvprašanje (ja, danes ne znam nehat user posted image ):
kako sfolgate brez vsakodnevnega pranja tiste, ki ste navajene veliko prati, na dopustu, če greste npr. v apartma, kamp ipd. za 14 dni ali več? user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:19:50   
Anonimen
zadnje 3 leta sem mela pralni stroj v apartmajuuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:20:22   
diva 4
Ja , samo pri elektriki je treba gledat malo širše od pranja perila.Nekateri imalo el. radiatorje in tako ogrevajo hišo.
Mi za imamo zunaj cisterno za plin in tako ogrevamo hišo,vodo in kuhamo.Nekdo pa za vse to uporablja elektriko.
Tam nič ne pogrešam , saj sem na brezdelnem dopustu.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 22.2.2010 11:22:20 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:20:52   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Še eno podvprašanje user posted image

Koliko strojev perila tedensko operete tiste, ki posteljnino menjate vsak teden?
Sušite v sušilcu? Koliko elektrike plačate oz. koliko se to pogosto pranje/sušenje pozna pri končnem računu?



Peremo posteljnino vsak teden ker ima možek alergijo na pršice, skupaj s posteljnino imam 3-4 stroje tedensko (smo 3 članska družina), tašča s katero si delimo stroške elektrike in sušilec opere pa 2 stroja tedensko. Skupaj torej tedensko okoli 5-6 strojev, od tega se vsaj 4 posušijo v sušilcu.

Elektrike plačamo 70€ na mesec (oba gospodinjstva). Imamo pa poleg dveh strojev in sušilca še pomivalni stroj, 3x hladilnik, 1x skrinja, 2x steklokeramična in pečica, mikrovalovka, 2 televizorja, 1 računalnik. (luči pa ne bom štela user posted image ).

Meni se to zdi znosna cena za elektriko, če pomislim, kaj vse mi nudi...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:21:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

bo treba uskino taktiko zbrat!user posted image


user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:23:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
Ja , samo pri elektriki je treba gledat malo širše od pranja perila.Nekateri imalo el. radiatorje in tako ogrevajo hišo.
Mi za imamo zunaj cisterno za plin in tako ogrevamo hišo,vodo in kuhamo.Nekdo pa za vse to uporablja elektriko.

To itak. Primer moje tašče: ne ogreva na elektriko, omenjena elektrika je izključno za el. aparate (tudi štedilnik, to drži), voda in centralna se grejeta alternativno user posted image

Mi plačujemo 36 EUR elektrike mesečno, se ravno prav izide, da ob poračunu niti ne doplačujemo niti nimamo v dobrem - mogoče "striže" za 2-3 EUR. Ogrevamo na plin - vodo in stanovanje.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.2.2010 11:24:24 >

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:23:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

bo treba uskino taktiko zbrat!user posted image


ah men nič ne koristi. Imam športnika doma, ki opravlja dve službi. V obeh ima vsak dan sveža športna oblačila, za vmes pa 'vsakdanja'oblačila. Pa tud ostali imamo vsak dan sveža oblačila, tako da  se hitro nabere

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:24:08   
Anonimen
delovni kombinezonček
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

bo treba uskino taktiko zbrat!user posted image


user posted image


delovni kombinezonček


(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:24:25   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dodatno podvprašanje (ja, danes ne znam nehat user posted image ):
kako sfolgate brez vsakodnevnega pranja tiste, ki ste navajene veliko prati, na dopustu, če greste npr. v apartma, kamp ipd. za 14 dni ali več? user posted image




stroj je v app

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:25:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dodatno podvprašanje (ja, danes ne znam nehat user posted image ):
kako sfolgate brez vsakodnevnega pranja tiste, ki ste navajene veliko prati, na dopustu, če greste npr. v apartma, kamp ipd. za 14 dni ali več? user posted image




stroj je v app

Zdaj si mi pa zaprla usta user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:27:09   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dodatno podvprašanje (ja, danes ne znam nehat user posted image ):
kako sfolgate brez vsakodnevnega pranja tiste, ki ste navajene veliko prati, na dopustu, če greste npr. v apartma, kamp ipd. za 14 dni ali več? user posted image



šestčlanska družina

posteljnino operem nekje na cca 3 tedne
na teden operem ene 8 prealnih strojev
sušim v sušilcu
na dopustu...smo v kampu.....pranja ne pogrešamuser posted image imamo pa v kampu pralne stroje.... tam pa perem približno en stroj na teden...posteljnino dam možu ko gre domov in mi oprano prinese nazaj...Ne da smo v kampu packi...samo večino časa smo v kopalkah...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:27:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

delovni kombinezonček
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

bo treba uskino taktiko zbrat!user posted image


user posted image


delovni kombinezonček




blond, kaj hočeš ...kombinezonček pride nam zelo prav (fantek, ni v vrtcu, cele dneve zunaj, na vasi) . Drugače ima moj mož piko na kuhinjske krpe. Ko da prat vsakič komentira kako nam uspe umazat več kot dve kuhinjski krpi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pranje posteljine...
22.2.2010 11:32:12   
liliana
Jaz pa menjam posteljino enkrat na mesec.....poleti, če je vroče in če bolj švicamo, mogoče kdaj 2 krat na mesec......tako da mi dopust glede tega ne predstavlja nobenega problema.....in nikoli, ampak res nikoli, na dopustu še nisem prala posteljine.....pa gremo včasih tudi več kot 2 tedna.....

Vendar pri nas noben ni alergik, tako da komot en mesec spimo v isti posteljini.....



(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?