logatec - skirca (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sanasan -> logatec - skirca (20.2.2010 19:50:30)

kako je bilo danes v Logatcu? kaj novega snega?
ali smučišče Skirica deluje?
bi jutri še malo izkoristili za smučanje....




Gina -> RE: logatec - skirca (20.2.2010 20:33:22)

V logatcu letos sekirica ne deluje na polno. So bili preveliki stroški tehničnega pregleda, kot sem slišala, zato sedežnica vsaj do nedavnega ni delala. Res škoda. So se pa ljudje vseeno furali, samo od daleč ,ko sem gledala nimam pojma kako, razen na štrik po otroški vlečnici najbrž. Tekaške proge so bile urejene, ampak ti povem, da na našem koncu cel dan sneži in to moker sneg pada, da je vse plundrasto in nikakršno - navadno imajo v logatcu identično vreme kot pri nas, ker smo v isti zračni špranji. Mogoče bo jutri boljše, ker bo bolj mrzlo. Jaz se bom pustila presenetit.




sanasan -> RE: logatec - skirca (20.2.2010 20:41:23)

Gina, hvala.
Sicer smo letos že bili tam, so ravno imeli baje inšpekcijo za večjo vlečnico. Pa žal wc tudi (še) ni bilo.
Sem mislila peljat samo tamalo, da se malo znori. Takrat je vsaj tista z žico delala....
Ja pri nas okoli Vrhnike je tudi padal bolj moker sneg....




sanasan -> RE: logatec - skirca (21.2.2010 18:39:20)

evo, poročam, če še katero zanima:
danes sva bili s tamalo tam skoraj cel dan...
smučišče in parking lepo urejena
delali sta obe žičnici
sneg lepo steptan, pa še super sonček je bil
za brunarico so namestili 2 wc-ja
tamala se je super nasmučala za 3eur! jaz pa 'nalaufala'...če bo čez teden vreme še ok, si smučke vzamem še jaz[sm=smiley1.gif]
aja, da ne pozabim - gospod, ki je pomagal na vlečni žici (večinoma) tamalim je izredno prijazen in se zelo trudi[sm=bravo.gif]




Gina -> RE: logatec - skirca (21.2.2010 20:40:39)

O, super. Saj navadno je bilo še vsako leto tako. Zato me je pa že skrbelo.
Jaz sem se pa nasankala tu pri nas. Sicer je šlo bolj počasi, ker je bil sneg južen, ampak sprehod pol urce v hrib po sončku je pa tudi pasal.




Stran: [1]