|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček cybex
20.2.2010 10:49:33   
Aja1
Iščem kvalitetno marlelo (voziček) in me zanima, če ima katera izkušnje z vozički cybex.

Tega gledam
KLIK

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček cybex
26.2.2010 13:24:57   
krtek 1
Ne moreš vrjet,da se je še našla ena z istim okusom : )Ja,mi imamo že skoraj eno leto Cybex Onyx in smo zelo zadovoljni.Poleg tega,da je noro dobrega videza je zelo stabilen in ima ful močno ogrodje.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček cybex
12.4.2010 6:53:35   
anju
oživljam tole temo. rabim izkušnje.
razmišljam da bi bilo najboljše od rojstva dalje imet lahek praktičen na malo zložen voziček.
kako se obnese tale cybex (callisto gledam)?
športnega dela se verjetno ne da obrnit? ali paše gor samo njihova lupinica ali tudi maxi cosi?
krtek 1 a vi ga imate od rojstva s košaro in vsem?
za kak težji teren pa ni, kaj? (varianta sprehod po živalskem vrtu - user posted image )

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček cybex
12.4.2010 21:26:37   
krtek 1
Ne,mi ga nimamo od rojstva dalje,smo ga kupili kot marelo in je resnično kvalitaten voziček.Jaz sem šla na končni izlet starejšega otroka z vrtcem z njim po trim stezi (ampak tega prej nisem vedela) in po kakih koreninah  in makedamu sem ga vozila....mislila sem,da če zdaj ne bo razpadel nočem nič.In res mu ni bilo ničuser posted image Samo ogrodje vozička je zelo stabilno in močno.Pri prvemu smo imeli Zappa in se sploh ne more primerjat z Cybex-om.Sem pa videla v ABC novičkah,da ga ima Zrnec in da se da tudi košara dokupit,s tem pa nimam izkušenj...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček cybex
12.4.2010 21:40:04   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Jaz sem šla na končni izlet starejšega otroka z vrtcem z njim po trim stezi (ampak tega prej nisem vedela) in po kakih koreninah  in makedamu sem ga vozila....mislila sem,da če zdaj ne bo razpadel nočem nič.In res mu ni bilo ničuser posted image


nisi porivala kot nora? superuser posted image
hvala za odgovor

< Sporočilo je popravil anju -- 12.4.2010 21:53:29 >

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček cybex
12.4.2010 21:56:33   
krtek 1
V bistvu porivala sem,ker je bilo navzgor ampak še sama nisem mogla vrjet da sem brez problema prevozila vso stezo tja in nazaj.Pa še boogy borda sem imela gor in potem se je cel vrtec vozil z mano,vsi so hoteli probat,ko se je mali naveličal sedet,sta se kar po dva otroka zbasala v voziček in sem jih vozila,ker so že bili utrujeni...user posted image Ja,lepi spomini...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?