ima katera naročen Ibon (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mala maja -> ima katera naročen Ibon (18.2.2010 12:11:27)

pa bi bila tolk dobra in pogledala če ima ena firma blokiran račun, ker prosimo in prosimo naj plačajo pa ni nič.[sm=smiley19.gif]

ali pa če katra ve če so kje drugje napisane blokade računov.




NEVA-1 -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 12:16:00)

na Banki Slovenije se je tudi videlo, vsaj nekaj časa nazaj

www.bsi.si




lubibubica -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 12:16:26)

Mislim da se da preveriti tudi na spletni strani
Banke Slovenije

http://www.bsi.si/

imam pa tudi Ibon... več na ZS




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.2.2010 12:17:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kaya2007 -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 12:18:00)

imam, če boš rabila..




mala maja -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 12:33:18)

aurora imaš ZS, ne najdem nič. Oziroma mi izpiše dva podjetja z istim imenom pa to ni to podjetje [sm=zmeden.gif]




ona -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 15:37:11)

Lahko pogledaš na spletno stran od Ajpesa,greš pod rubriko FI-PO in imaš podatke,za katere moraš plačat 2€ preko monete in ti vrže ven prav vse,bolje kot imet ibon naročen...mi smo ga imeli včasih,ma se sedaj kar ajpesa poslužujem in kadar rabim,pač plačam tista 2 eura,na pa da plačujem 250€ na leto za ibon[sm=zmeden.gif]




mala maja -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 20:51:03)

o hvala za tole informacijo. [sm=bravo.gif] res veliko bolje kot dajati 250€ za ibon.




pikica* -> RE: ima katera naročen Ibon (18.2.2010 23:34:33)

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Lahko pogledaš na spletno stran od Ajpesa,greš pod rubriko FI-PO in imaš podatke,za katere moraš plačat 2€ preko monete in ti vrže ven prav vse,bolje kot imet ibon naročen...mi smo ga imeli včasih,ma se sedaj kar ajpesa poslužujem in kadar rabim,pač plačam tista 2 eura,na pa da plačujem 250€ na leto za ibon[sm=zmeden.gif]


Odvisno od tega kako pogosto rabiš tovrstne podatke. Mi bi bankrotirali, če bi za vsak vpogleda morali plačati 2€, zato nam je 250€ letno zelo  ugodna cena.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.2.2010 7:24:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mala maja -> RE: ima katera naročen Ibon (19.2.2010 10:50:06)

jaz pa 2x na leto. tako da se mi en splača. Imamo svoj krog naročnikov, jih redko kdaj preverjamo. Me je pa resnično trenutno zanimalo če imajo blokado na računu jih je ustavila kakšna trenutna težava....sem se pa zdejle spomnila da so počitnce[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] in seveda verjetno noben ne dela [sm=smiley13.gif] razen mene seveda[sm=smiley36.gif]




ona -> RE: ima katera naročen Ibon (19.2.2010 17:23:02)


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Lahko pogledaš na spletno stran od Ajpesa,greš pod rubriko FI-PO in imaš podatke,za katere moraš plačat 2€ preko monete in ti vrže ven prav vse,bolje kot imet ibon naročen...mi smo ga imeli včasih,ma se sedaj kar ajpesa poslužujem in kadar rabim,pač plačam tista 2 eura,na pa da plačujem 250€ na leto za ibon[sm=zmeden.gif]


Odvisno od tega kako pogosto rabiš tovrstne podatke. Mi bi bankrotirali, če bi za vsak vpogleda morali plačati 2€, zato nam je 250€ letno zelo  ugodna cena.




Se strinjam PIKICA,če veliko rabiš je vsekakor dobro imeti ibon,ma za 2x na leto nekaj pogledat,pa se res ne splača[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]