zbiranje merkator nalepk (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ploha -> zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 11:19:35)

Včeraj sem nakupovala v merkator tehnika...dobila veliko tistih nalepk, ki se zbirajo za pribor....zdej pa sem hotla te nalepke nalepit v kartonček, pa je njihova obroba črna, tiste ki pa imam že nalepljene pa imajo rdečo obrobo...a so to iste nalepke, isto veljajo??? 




Korina1 -> RE: zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 11:30:26)

Ja isto veljajo, v intersportu dobiš pa z modro obrobo. Problem je edino v tem da je povsod že zmanjkalo jedilnega pribora.




Ploha -> RE: zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 11:33:00)

Korina: najlepša hvala. A pa bojo še kaj dobavljali??




Korina1 -> RE: zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 11:40:58)

žal ne bi vedla, vmercator kamor hodim jaz sem v petek klicala če imajo željeni pribor je rekla da so ga ravno dobili in mi ga ni potrebno rezervirat ker ga je dovolj. Šla sem ga iskat v soboto dopoldne in ga je že zmanjkalo, prodajalka mi je rekla da ga je zmanjkalo še isti dan. Tko da, ne vem




alenkica -> RE: zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 12:12:20)

To se pa vedno dogaja v mercatorjevih akcijah - nikoli ne dobiš kar je v akciji
in daš za pot več, kot če bi šel to stvar kupit sam!

Ko so bili recimo krožniki v akciji, sem šla ene 6X v mercator center, pa je blo vedno isto: smo vam pozabili rezervirat, pridite drugič!
Jaz sem se že davno odločila, da ne bom nič več zbirala pri njih!




Korina1 -> RE: zbiranje merkator nalepk (18.2.2010 12:28:41)

Kar se tega tiče sem do sedaj imela vedno dobre izkušnje v mercatorju, v sparu je bilo nazadnje s skodelicami problem, najprej so jih imeli in razprodali. Ponovno jih pa niso dobili in so mi rekli da jih dobim samo v intersparu. no in jaz naredim še dodatnih 20km do interspara in čez nekaj dni jih moja prijateljica visi v sparu-istem kot so mi rekli da jih ne bodo več imeli. Še sami ne vejo a bojo imeli ali ne.[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]