Šalabajzerske OI? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majch -> Šalabajzerske OI? (17.2.2010 19:50:54)

Po smrti sankača, se je danes poškodovala še Petra Majdič. Na treningu je z ovinka zgrmela v 3 metrsko jamo. Če nima kaj polomljeno, bo še vesela. V cilju je še dolgo čakala zdravniško oskrbo, saj nihče ni mogel k njej. Ni mi jasno, kako neka Kanada, tako "lepo" skrbi za varnost??[sm=zmeden.gif]




mojcaziga -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 19:53:22)

Baje ima nalomljena rebra [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Ima pa res smolo.

Ampak na koncu itak noben ne odgovarja, pa četudi bi, njej ne pomaga nič - toliko let treninga potem pa tole

lp




FLASK_A -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 20:08:06)

Mene je tudi šokirala taka priprava Kanade na OI. Slaba varnost, naj kdo reče kar hoče. To se ne bi smelo zgodit! Ne moreš imeti nezavarovanega stebra na sankališču. In ne moreš imeti nezaščitene luknje na tekaški progi. Kreteni.




thaiss -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 20:10:40)

organizacija pod nulo, kej takega se ne sme zgodit, nezavarovana proga[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif][sm=smiley35.gif]




Alex01 -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 20:19:12)

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Mene je tudi šokirala taka priprava Kanade na OI. Slaba varnost, naj kdo reče kar hoče. To se ne bi smelo zgodit! Ne moreš imeti nezavarovanega stebra na sankališču. In ne moreš imeti nezaščitene luknje na tekaški progi. Kreteni.

Se popolnoma strinjam !!!!!!!!!




Mala_princeska -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:04:37)


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

organizacija pod nulo, kej takega se ne sme zgodit, nezavarovana proga[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif][sm=smiley35.gif]



Če gledate smuk, groza......organizacija in priprava proge [sm=smiley21.gif]

res šalabajzersko




Mala_princeska -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:05:48)


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

organizacija pod nulo, kej takega se ne sme zgodit, nezavarovana proga[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif][sm=smiley35.gif]



[sm=smiley21.gif][sm=smiley21.gif]

O teh OI se bo še dolgo govorilo in pisalo.....žal v slabem org. smislu,......




FLASK_A -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:06:55)

Ljubi bog!!! Kakšen smuk!!! Kar trese me[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Mala_princeska -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:07:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

organizacija pod nulo, kej takega se ne sme zgodit, nezavarovana proga[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif][sm=smiley35.gif]



Če gledate smuk, groza......organizacija in priprava proge [sm=smiley21.gif]

res šalabajzersko



padajo in padajo [sm=smiley13.gif]




majch -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:12:05)

pa kaj to je res al se hecajo???? [sm=smiley11.gif] Leta 2010 v eni kao normalni državi. Ali so igre v eni banana republiki, kjer še niso za sneg slišali? Pa kaj so ves denar dali za uvodno prireditev, ostalo pa prosto in prešerno, po sej-ne-bo-nič -hudga sistemu?




thaiss -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:34:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

organizacija pod nulo, kej takega se ne sme zgodit, nezavarovana proga[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif][sm=smiley35.gif]



[sm=smiley21.gif][sm=smiley21.gif]

O teh OI se bo še dolgo govorilo in pisalo.....žal v slabem org. smislu,......


ja na smuku so ne štiri kar grdo padle




CatJa -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:37:04)

Meni se je Petra danes tako zasmilila, da mi je šlo na jok. Potem pa še ta smuk. Obupno, res.




Moyca_ -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 21:43:01)


IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Meni se je Petra danes tako zasmilila, da mi je šlo na jok. Potem pa še ta smuk. Obupno, res.


na prejšnjih OI pa ji je neki trener prišel na progo, ne?
Jaz bi jih tožla




cimi -> RE: Šalabajzerske OI? (17.2.2010 22:03:21)

Petra ima vso pravico tožit organizatorja OI!!!! To je nedopustno!!
na smuku pa spet dolga prekinitev zaradi padca :( ..... boljše da prekinejo




Šaki -> RE: Šalabajzerske OI? (18.2.2010 9:18:21)

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Po smrti sankača, se je danes poškodovala še Petra Majdič. Na treningu je z ovinka zgrmela v 3 metrsko jamo. Če nima kaj polomljeno, bo še vesela. V cilju je še dolgo čakala zdravniško oskrbo, saj nihče ni mogel k njej. Ni mi jasno, kako neka Kanada, tako "lepo" skrbi za varnost??[sm=zmeden.gif]

se strinjam.mislm da je varnost na nuli..sj ne rečem da bi morali ne vem kaj.ampak za osnovno varnost pa ja mora bit poskbljeno..pa ko na finalu prišla do cilja.so jo moral kr nest..a nimajo nobenih nosil[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
kr neki,no....




Klemy82 -> RE: Šalabajzerske OI? (18.2.2010 10:38:18)

IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Po smrti sankača, se je danes poškodovala še Petra Majdič. Na treningu je z ovinka zgrmela v 3 metrsko jamo. Če nima kaj polomljeno, bo še vesela. V cilju je še dolgo čakala zdravniško oskrbo, saj nihče ni mogel k njej. Ni mi jasno, kako neka Kanada, tako "lepo" skrbi za varnost??[sm=zmeden.gif]

se strinjam.mislm da je varnost na nuli..sj ne rečem da bi morali ne vem kaj.ampak za osnovno varnost pa ja mora bit poskbljeno..pa ko na finalu prišla do cilja.so jo moral kr nest..a nimajo nobenih nosil[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
kr neki,no....



Se tudi jst strinjam, da take reči, kot se letos dogajajo, ne vem, če so se kdaj na kakšnih OI, vsaj v takih količinah ne. NAjprej sankač, aja, tudi našega smukača so ustavljali na progi in je moral nazaj na štart, ker je vzdrževalec pozabil palico al lopato al nekaj od tega sredi proge. KAj bi lahko bilo, če  ne bi videl mahanja in se ne bi ustavil...
Pa tole s Petro... izpod kritike!!!!!!! Haloooo, kako ti lahko tekmovalka pade v 3 metsko jamo ob progi???? Potem pride vsa 'zlamana' in fertik na cilj in pade dol pa nikjer nobenga? Sem govorila s kolegico iz ZDA in so tudi pri njih kazali padec in tekmo po tv in na novicah je bilo, vsesplošno zgražanje tudi pri njih... res lepa reklama za Kanado.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Stran: [1]