Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 18:37:42
Moyca_
res hudo! Srčno sem upala da bo deček preživel in bo z njim vse vredu. Sožalje vsem svojcem! Groza me je, ker je moj mali sosošolce in so tečaj zaključili 1 teden pred njimi. Groza
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 18:42:33
Anonimen
če se bo odkrilo, da so bili otroci premalo nadzorovani, upam, da bodo odgovorni odgovarjali za svoja dejanja!!!
in kako to mislis odgovarjali? a ni ze dovolj, da se pocutijo krive, ker so bli lahko v delcku sekunde nepazljivi!?
baguska, prvo za tebe
bi pa rekla, da v teh primerih ne steje trenutek nepazljivosti in ne "samo za minuto sem pogledal-a stran"
NE! ne, ne in ne!!!!!
otroci so sli na plavalni tecaj. kot grejo vsi prvosolcki, drugosolci in tretjesolci. starsi zaupamo 100% v sistem, varnost in v vse.
cloveku/ljudem zaupas svojega otroka in pricakujes, da je 100% varen. ce pricakujes 99% varnost, ga ne posljes.
to se ne sme zgodit! enostavno ne sme! ljudje so plačani, da pazijo na nase/vase otroke. in ne, ni dovolj velika kazen, da je vaditelju umru otrok.... nikoli!!!!!
ce obstaja samo mala micena tini mini verjetnost, da se mu kaj zgodi, naj ne vlacijo otrok okoli....
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 18:54:27
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
otroci so sli na plavalni tecaj. kot grejo vsi prvosolcki, drugosolci in tretjesolci. starsi zaupamo 100% v sistem, varnost in v vse.
cloveku/ljudem zaupas svojega otroka in pricakujes, da je 100% varen. ce pricakujes 99% varnost,
Glede na povedano sklepam, da se ne vozite okrog z avtomobilom, ker je verjetnost, da v življenju ne boš umrl v prometni nesreči manjša od 99%. Zadeva je podobna kot pred kakim letom ali dvema, ko se je vzgojiteljicam izmuznil malček iz vrtca. Določen odstotek verjetnosti, da se kaj takega zgodi je vedno pristoten, ne glede na varnostne ukrepe. Samo upam lahko, da se kaj takega za prvim vogalom ne zgodi mojemu otroku.
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 19:01:08
Primoza
Potemtakem je najbolje, da otroka ne dejate nikamor, ker 100% varnost ne obstaja. Malo naredite pregled statistike. Osebno tečajem zaupam, vendar pa vem da ne nudijo 100% varnosti.
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 19:05:09
Anonimen
zato, ker so oni tam, da poskrbijo za varnost,.... nimajo kam drugam za gledat in nimajo kaj drugega pocet, kot cuvat otroke!
pa se to: tega nesrecnega fantka je nasel drugi otrok in ne vaditelj ali hisnik ali kateri drug odrasel. torej je bil bazen poln prvosolckov totalno brez nadzora!
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 19:07:34
sanasan
in kako to mislis odgovarjali? a ni ze dovolj, da se pocutijo krive, ker so bli lahko v delcku sekunde nepazljivi!? si ti non-stop vsako sekundo pozorna na svoje dete?
če so krivi, njihov občutek krivde ni niti milijoninka groze in obupa tega, kar sedaj občutijo fantkovi starši!!! in ne, ni nobenega opravičila!
ne vem sicer,kako poteka preiskava, ampak meni je že čudno, da so ga prvi zagledali in nanj opozorili otroci, in ne kdorkoli od odraslih, ki so bili zadolženi za njih!!!!!!!!!!!!
vaditeljev glede na število otrok se mi zdi, je bilo ok....sprašujem se pa, kje so imeli oči....
zadnjič npr. sem bila na drsanju v tivoliju, ko je poleg splošne rekreacije potekal tudi tečaj drsanja za otroke....en fantek me je jokajoč zaprosil za pomoč, ker ni našel svoje skupine....ko sva jih našla, pa je vaditeljica samo rekla 'oh, saj jih je res 6' ....
če delaš z otroci, sploh z manjšimi moraš pač imeti oči 1000% na pecljih !!! in ne noben izgovor ne pomaga!
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 19:09:04
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
zato, ker so oni tam, da poskrbijo za varnost,.... nimajo kam drugam za gledat in nimajo kaj drugega pocet, kot cuvat otroke!
pa se to: tega nesrecnega fantka je nasel drugi otrok in ne vaditelj ali hisnik ali kateri drug odrasel. torej je bil bazen poln prvosolckov totalno brez nadzora!
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 19:10:51
Anonimen
Ne govorit na pamet.
a ti si pa prestudirala?
ce je fantka nasel sosolec... ali pa ce bi ga kdo drug....ocitno je bil bazen dostopen za otroke. v basenu samem pa ni bilo nadzora. niti najmanjsega. ker ce bi bil, bi ga kdo opazil!
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 20:47:34
tofsi
Sožalje staršem. To se lahko zgodi tudi nam staršem, ki storimo vse, da zaščitimo svoje otroke - dovolj je samo malo nepozornosti, pa se že lahko zgodi nesreča, zato ne obsojam nikogar.
RE: Žal je umrl 6 -letnik -nesreča na bazenu 17.2.2010 21:08:07
Anonimen
bagi, jih ne rabis.....besed namrec. ce bi se to tvojemu otroku zgodilo. bi rekla...jah, pač...vsakemu se lahko zgodi
je razlika, ce gre za VODEN tecaj plavanja in se jim otrok utopi.
in je razlika, ce je otrok v vrtcu, in grejo pozimi na sprehod in mali stopi na led....v vrsti, ko se drzijo za špago....mu spodrsne in pade v znak in bognedaj umre.
ne more pa se otrocek utopit na plavalnem tecaju!!!!! kaj vam ni jasno????