ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


donat -> ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 11:06:20)

Kar ne morem verjeti da na celjskem območju ne morem dobiti prakse v vrtcu za tri tedne[sm=zmeden.gif]. Bila sem tudi na vaških vrtcih vendar me pošiljajo naj si uredim prakso v mestu[sm=zmeden.gif].
Grem pa osebno!!!

A mi lahko katera pomaga[sm=smiley13.gif]




**Tinkara78** -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 11:08:53)

Pri kom se pa oglasiš ko greš v vrtce? Jaz bi se obrnila na uprave vrtcev osebno s pripravljeno prošnjo za prakso.





donat -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 11:18:35)

jaz grem direktno do ravnateljice z prošnjo. Saj dobim takoj negativen odgovor, ko povem kaj potrebujem, pa še lepo prosim[sm=smiley13.gif]




talika81 -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 11:53:49)

glede prakse je verjetno vredu, če koga poznaš v vrtcu.
pa moraš met prakso izključno v območju ce al lahko tudi kje drugje?




alexjera -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 12:21:07)

Poizkusi še v katoliških, če tam ne boš imela uspeha, pa poizkusi osebno preko kakšne poznane vzgojiteljice.

To mi sicer ni razumljivo, zakaj niso zainteresirani za zastonj delovno silo. V našem vrtcu se kar naprej izmenjujejo, otrokom pa je to proti pričakovanjem zelo všeč, ker se vseskozi kaj novega dogaja.




donat -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 12:34:11)

najbližje mi je okolica Celja, drugače pa nobenega ne poznam.[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




malajka84 -> RE: ne morem dobiti prakse za TRI tedne!!! (17.2.2010 14:41:38)

če ti ni predaleč, ker ne vem točno od kod si, lahko poskusiš v Hrastniku, zadnje čase jim pomankuje pomočnic pa tudi videla sem, da so že imeli dve na praksi, radi vzamejo...tako dobijo človeka več, ne vem pa od kod si in koliko ti je to oddaljeno.




Stran: [1]