|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žoga za skakanje
16.2.2010 13:11:05   
Ekaz
Kako se kaj obnesejo žoge za skakanje. Mislim tiste, na katere se otrok usede in prime za dva "rogca" in skače. Koliko so bili vaši otroci stari, ko so osvojili tehniko oziroma kdaj jo je pametno kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žoga za skakanje
16.2.2010 14:02:34   
livia
Pri sosedi je bila aktualna, ko smo jo pa nabavili pa nič več. Zdaj stoji v sobi in se nanjo nabira prah. user posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žoga za skakanje
16.2.2010 18:07:31   
valči
user posted image super zadeva,res.Naš sine jo je dobil za miklavža,ko je bil star manj,kot 4 leta.Tri leta je že v uporabi,praktično vsak dan.Se še sin spravi nanjo,7 jih bo imel marca.Najraje pa skače naša 5 letna hči,prav nora je na žogo.
Tamala-2 leti pa še ne.
Priporočamuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žoga za skakanje
16.2.2010 23:01:18   
Najaa
Jaz sem jo ravno danes kupila mojima dvema. Ok, za 1-letnico še ni, 3-letnica pa uživa 100 na uro, ko skače.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žoga za skakanje
19.2.2010 13:24:17   
zmajči25
Mi sicer nimamo žoge, ampak ponija (sistem je isti) in se vsake toliko usede gor in skače, ni pa pretirano navdušena.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žoga za skakanje
19.2.2010 13:25:15   
zmajči25
A ja, še to... Sedaj je stara leta in ji ta poni ni več toliko zanimiv, se mi zdi, da ji je bil najbolj zanimiv nekje pri starosti 2 let.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?