Pust in pljučnica ... ;( (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


KIKI**** -> Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 10:07:36)

Eto, pa jo je naša tamala staknila. Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.

Prav hudo mi je, ker že drugo leto zapored ne more na pusta hrusta, pa si je tako zeloooo želela. Lani je dobila vodene koze, včeraj je pediater potrdil pljučnico.

Dobila je antibiotik, danes je zjutraj dala kri, ob 12 pa na posvet s pediatrom.
Začelo se je s kašljem (14 dni nazaj), pa dva dni brez kašlja, potem v petek vročina, do max 38 °C, včeraj pa k P. Mi nimamo sreče s pustom.


Lep pustni torek vam želim!




TomTaylor -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 10:14:31)

naša je dopolnila 4 leta pa je bila to soboto prvič pustna šema. Vsako leto sem imela zanjo ful dobre kostumčke (zašila jih je moja mami) in je vsako leto zbolela. No, pri enem letu je res imela tko fleten kostumček, da smo jo za 15 minutk oblekli (v zajčka), samo toliko, da smo jo poslikali. Lanskega metuljčka pa obleče kar med vikendi, ko se igra. Ja nič ne moreš, po svoje je prav škoda, da zbolijo na te luštne dneve, ampak nimaš kaj...Sej bo..Pozdravite se čimprej![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]




ledenaa -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 10:21:24)

Obleči otroka in pokličote babice,dedke tete in strica
Ali pa če so kje res v bližini pa pojdite k njim




pety78 -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 10:33:35)

Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.




KIKI**** -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 10:38:08)

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.


Ja dobila je antibiotik, zaradi profilakse bakterijskega endokarditisa (manjša okvara srčka), da ne bi prišlo do okužbe. Laboratorij pa včeraj ni več delal, tko da je zjutraj dala kri, čez pol urce gremo pa nazaj k pediatru, da točno pove kako in kaj naprej.

Bronhitis je prebolela naša 2 leti nazaj, tud ni blo tko hudo. Ventolin sirup in 2 tedna počitka.

Ah ja, sej babi in dedi prideta popoldan pogledat, pa ji bom kostum oblekla, drugih pa nočem vabit, ker mora mirovat, P je rekel, da je najbolje da se pljučnica odleži, je kr pridna, glede na to da je zeloo živahna niti 5 min pr mir. stara bo 5 let,tko da vsaj malo razume, da mora počivat.

Bom javla kako bo.




HuAnita -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 11:11:26)

poslikali. Lanskega metuljčka pa obleče kar med vikendi, ko se igra. Ja nič ne moreš, po svoje je prav škoda, da zbolijo na te luštne dneve, ampak nimaš kaj...Sej bo..Pozdravite se čimprej!


Hči je ravnokar prebolela vodene koze, HB je lahko šla danes v vrtec...




Moyca_ -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 12:32:38)


IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Obleči otroka in pokličote babice,dedke tete in strica
Ali pa če so kje res v bližini pa pojdite k njim



točno tako




koala -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 13:03:09)

Ajaje, upam da se hito pozdravi in da ji bo pust naslednje leto bolj naklonjen.




NEA_TEJA -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 13:06:51)

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.

Tud mi smo bli v bolnici os srede do sobote zaradi boronheolitisa groza zdej pa doma karantena[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




sanasan -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 13:15:43)

uf, tole te pa čist razumem!

naredi ji zabavo doma in povabi koga, kaj skupaj spečta (miške npr.....) in jo fajn pofotkajte[sm=smiley1.gif]
pri nas je bilo tudi pred leti tako, da je vedno zbolela za pusta, dedka mraza itd.... si je pa vsaj domače zabavice lepo zapomnila in morda še bolj uživala, ker smo se več skupaj naigrali - npr. je sama izbrala kaj se bomo šli...




sanasan -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 13:19:13)

aja, pa ji preberite kup knjigic, skupaj poglejet risanke, ustvarjajte kaj .... morda hama perlice ipd.....jaz sem ji včasih, ker se mi je kar zasmilila ponavadi kar kupila kakšno mini darilce - kaj kar rada dela, za ustvarjat, prebrat....tako da je bil dan kljub bolezni 'poseben'




uškinamama -> RE: Pust in pljučnica ... ;( (16.2.2010 13:48:16)

zgleda, da je drugi val respiratornih obolenj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. Včeraj sva tudi midva peljala uš, ker se prav duši kašlja - diagnoza :NIČ [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Sem bila pa skoraj ziher , da je bronhitis ...




Stran: [1]