|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 21:58:59   
Zvezdici
biba - če bi bila na tvojem mestu.. si tudi jaz ne bi zavidala, hehe. Ampak upam, da mi bo uspelo vse izpeljati tako kot je treba. Moram pa priznati, da je težko.
Ampak s pozitivnim mišljenjem se mi zdi, da se marsikaj da.

Pa čestitke za babo ane user posted image . Lepo ti je G povedala, hehe.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 22:00:39   
ooooo
a res?joj kako mi je žal, da si šla čez tako izkušnjo, me pa veseli da je bilo potem vse v redu...



bo kr bo... na vsak način nas čaka nekaj najlepšega, tako ali drugače. sem na vsak način vesela te nosečnosti, čeprav je bila nenačrtovana user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 22:00:57   
biba88
zvezdiciuser posted image user posted image user posted image user posted image drži se še naprej tako pogumno in ne se preveč živcirat
ooooo upam da se bo vse uredilo in bo vse v redu! ne se preveč sekirat saj to lahko škodi bejbiki! jest sem se zaradi tašče mal preveč...in ni blo fletn...

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 22:02:20   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

a res?joj kako mi je žal, da si šla čez tako izkušnjo, me pa veseli da je bilo potem vse v redu...



bo kr bo... na vsak način nas čaka nekaj najlepšega, tako ali drugače. sem na vsak način vesela te nosečnosti, čeprav je bila nenačrtovana user posted image



Se strinjam.
Štručke nam bodo še polepšale dneve in bo tudi potem sigurno malo lažje user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 22:08:35   
ooooo
poskušam bit čim bolj pozitivna, vedno...
že tako pridejo vsakodnevne malenkosti, ki nas živcirajo

biba88: upam da se je vse s taščo vse razrešlo najbolj pozitivno

Zvezdici: 


se že kej bojiš poroda?že ki si tako blizu... pa si se odločila za naraven porod ali epiduralno?

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: noseče študentke 2010
13.2.2010 22:18:50   
bcljka
zvezdici hvala za čestitke... no se midva sva se poročila po enem letu k sva bla skp... ampak tko je nanesl in tko sva srečna... sva takoj k sva se spoznala vedla da je to to... jst pred njim sploh z nobenim nisem mogla zdržat več k 1 tedn... groza! user posted image tko da verjamem da je bolš da ste samke kokr da ste v neki glupi vezi... same tkoaltko ne boste nikol več, ker prihajajo štručke user posted image sklepam tud da nobena ni neki ful stara, tko da verjamem da bo še vsaka našla dobrega partnerja user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 1:42:12   
bcljka
user posted image


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici

APRIL

user posted image 15.4. *m*o*j*c*a*

MAJ

user posted image 31.5. biba88

JUNIJ

user posted image 8.6. ninkica
user posted image 18.6. bcljka
user posted image 23.6. honey*

AVGUST

user posted image 10.8. ooooo


< Sporočilo je popravil bcljka -- 14.2.2010 1:48:03 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 9:09:06   
nanny.girll
hei hei

se vam še jz pridružim user posted image sem pa 1. letnik PF rok imam pa 26.5. pričakujeva pa fantka Tiana user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 10:08:49   
Zvezdici
bcljka - lep seznamček si naredila user posted image .
Midva sva tudi bila zaročena.. pa očitno nisva več ane, hehe.

ooooo - počasi me grabi nek mali strah. Ampak se mi zdi da ta strah ni v zvezi s porodom ampak bolj strah potem, ko bom sama za vse, da ne bom kaj kiksnila. Sem se pa odločila za naravno.

nanny - dobrodošla še tukaj user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 10:24:36   
Anonimen
Tud jaz se še študentka oz absolventka, me pa čakajo še 4 izpiti in imam šele junija roke, kar mi pa verjetno ne bo zneslo, glede na to, da pričakujemo 10.4.. Aja pričakujemo pa user posted image .

Zvezdici itak, da ti bo vse uspelo. verjemi in zaupaj vase! Ne rabiš deca zato, da boš otročka spravila na svet. Če nista za skupaj je definitivno bolje zate in za otročka, da sta šla narazen, pa naj bo še tako hudo, samo boš videla, čas res celi rane.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 10:30:14   
nanny.girll
Zvezdici hvala user posted image

mene pa samo zanima kako ste se zaročile s partnerji? ali je bilo to tko dejva se zaročit ali prov tisto romantično s prstanom pa tako? ker moj dragi je reku, da on se noče zaročit z mano zdj, da bo pol ne bo 5 let zaročen user posted image pol pa se šele poročil. ampak se bova kšn let pred poroko user posted image user posted image joj te deci :) jz bi se pa prou rada pohvalila da sm zaročena user posted image


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 10:40:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanny.girll
mene pa samo zanima kako ste se zaročile s partnerji? ali je bilo to tko dejva se zaročit ali prov tisto romantično s prstanom pa tako? ker moj dragi je reku, da on se noče zaročit z mano zdj, da bo pol ne bo 5 let zaročen user posted image pol pa se šele poročil. ampak se bova kšn let pred poroko user posted image user posted image joj te deci :) jz bi se pa prou rada pohvalila da sm zaročena user posted image


No pri nam je bilo pa točno tako, da sva se zaročila že 5 let nazaj in poročila šele lani maja. In nama je bilo tako čist ok. Prej si iti ne predstavljam, da bi se poročila, lani pa je bil ravno pravi čas. Tako, da jaz ne vidim nič slabega v tem, če se zaročiš par let prej.
Drugač pa pri nam je bilo s prstančkom, pol za poroko je pa kr en dan prišel domov in rekel dejva se zdej letos poročituser posted image

(odgovor članu nanny.girll)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 11:19:49   
ooooo
bcljka super seznamček. hvala da si ga naredila user posted image

Zvezdici vse bo šlo. verjamem vate. sem prepričana, da boš super mama user posted image




dobrodošle nove punce user posted image
user posted image
Make a pregnancy ticker

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 11:31:28   
Getreal
hej hej še ena noseča študentka tukaj user posted image

študiram arhitekturo, sem v 4. letniku, ki ga bom letos končala - upam user posted image
sicer pa imamo rok 13.4. - torej še ena aprilčica user posted image
imeli bomo pa user posted image



(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 11:36:18   
julka8
živjo še ena tukajuser posted image

sem študentka 4. letnika socialnega dela. rok imam 6.5., bo pauser posted image mendauser posted image user posted image
pri meni tudi junijski izpitni roki zagotovo odpadejo, no bo pa nekaj prej, nekaj pa drugo leto... user posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 12:33:13   
nanny.girll
nax05 hvala za odgovor user posted image jz res upam, da kej kmalu kakšen prstan dobim user posted image user posted image

user posted image user posted image waaau kok nas je študentk user posted image user posted image

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 12:54:46   
bcljka
sm mela mal časa k nisem mogla spat... user posted image pa ful mi je v veselje delat seznamčke... bom jih obnavlala tud v nočnih urah k takrat nimam z nobeno za čvekat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nanny.girll


mene pa samo zanima kako ste se zaročile s partnerji? ali je bilo to tko dejva se zaročit ali prov tisto romantično s prstanom pa tako? ker moj dragi je reku, da on se noče zaročit z mano zdj, da bo pol ne bo 5 let zaročen user posted image pol pa se šele poročil. ampak se bova kšn let pred poroko user posted image user posted image joj te deci :) jz bi se pa prou rada pohvalila da sm zaročena user posted image



midva sva se že od začetka k sva bla skupi pogovarjala kako bi zgledala najina poroka... ampak nč konkretnega kdaj... no in pol k sm jst delala na absolventu 2 termina... on pa je pršu delat šele ta drug... k je pršu me je odpelu na en hribček - bil je lih sončni vzhod (jst sm bla sicer pjana k krava - na to lih nisem ponosna... k je bil zadn dan prvega termina mi je nekak oproščeno... kao!) ... skratka je šel na koleno (tko k v filmu), odpru škatlco in me vprašu če bi se poročila... user posted image user posted image user posted image
no pol sm zvedla da ni mel dolg namena da me lih takrat zaroči... je zadel športne stave medtem k me ni blo pa je pol z unim dnarjem kupu prstan... jst sm tkoaltko rekla da bi loh mela tud plastičnega user posted image
potem sva še isti dan določila datum... to je blo 23.9.2008, poročila pa sva se 16.5.2009... mela sva pa ornk poroko ... 300 svatov... sva jo pa organizirala sama (k se oba rada s tem ukvarjava)... blo je popolno... vsak detajl sva načrtovala... tisti k so pomagal na dan poroke so dobil navodila v brošuri na 35ih straneh user posted image user posted image user posted image dejansko je bil dan k ga nikol ne pozabš in res neki posebnega! sva pa mela civilno in cerkveno poroko...

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 13:25:47   
nanny.girll


midva sva se že od začetka k sva bla skupi pogovarjala kako bi zgledala najina poroka... ampak nč konkretnega kdaj... no in pol k sm jst delala na absolventu 2 termina... on pa je pršu delat šele ta drug... k je pršu me je odpelu na en hribček - bil je lih sončni vzhod (jst sm bla sicer pjana k krava - na to lih nisem ponosna... k je bil zadn dan prvega termina mi je nekak oproščeno... kao!) ... skratka je šel na koleno (tko k v filmu), odpru škatlco in me vprašu če bi se poročila... user posted image user posted image user posted image
no pol sm zvedla da ni mel dolg namena da me lih takrat zaroči... je zadel športne stave medtem k me ni blo pa je pol z unim dnarjem kupu prstan... jst sm tkoaltko rekla da bi loh mela tud plastičnega user posted image
potem sva še isti dan določila datum... to je blo 23.9.2008, poročila pa sva se 16.5.2009... mela sva pa ornk poroko ... 300 svatov... sva jo pa organizirala sama (k se oba rada s tem ukvarjava)... blo je popolno... vsak detajl sva načrtovala... tisti k so pomagal na dan poroke so dobil navodila v brošuri na 35ih straneh user posted image user posted image user posted image dejansko je bil dan k ga nikol ne pozabš in res neki posebnega! sva pa mela civilno in cerkveno poroko...



wauuuuuuuuuuuuuuuu tvoj dragi pa je romantik user posted image user posted image ja sej jz se tudi nimam še nekaj časa namena poročit. sva si mislila najprej hišo zrihtat potem pa velikaaaaa porokauser posted image pa vse čestitke za organizacijo tako velike poroke user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 16:02:39   
izalina
Ojla,
še ena študentka se vam pridružuje :) trenutno sem vpisana v 4. letnik in imam do konca še 2 izpita in upam, da mi uspe do poroda, ki naj bi bil 29.5. Spola ne vemo in ne verjamem, da bova vprašala, saj vsak reče da ni čist siguren kaj vidi in da ni 100%. Tako sva se odločila da nočeva vedet, če ni 100%.

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 17:15:01   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: nanny.girll

wauuuuuuuuuuuuuuuu tvoj dragi pa je romantik user posted image user posted image ja sej jz se tudi nimam še nekaj časa namena poročit. sva si mislila najprej hišo zrihtat potem pa velikaaaaa porokauser posted image pa vse čestitke za organizacijo tako velike poroke user posted image user posted image


se kr znajde ja... na poroki mi je zapel podoknico (la musica di note) skupi s spremljavo tamburašev, da sm pršla vn iz hiše (očitno ni bli zadovoljen z lažnimi nevestami)...

glede organizacije pa... hja, predvidevat morš vse in še več... pa dobre ljudi zbrat k ti na dan dogodka pomagajo in skrbijo za stvari ker sam pač ne moreš... tko da edino kar nismo predvideval je blo... pol po cerkveni poroki k smo bli na prešercu, smo mel tam šampanjc in medtem ko je bla dostava le tega iz hladilnice do prešerca odlično zorganizirana, nisva pomislla da bodo ljudje k bodo spil kozarček tega vrgl stran in šli po novga... in seveda je blo premal kozarcev, ker jih je blo samo 400... ampak HB so se znajdl in šli vse kozarce v pločnik oprat... (namest sam natočt) midva niti opazla nisva da jih je zmankal vmes... sva zvedla šele nasledn dan... user posted image pa s poročno torto so zajebal v zvezdi... ker so jo pol pozabl nrdit user posted image bla je sam tista torta na stojalu... za tok ludi je pa to premal... je blo naročenih še 15 dodatnih tort... pa smo se pač znajdl, da smo rezal manjše kose... pa tisti k so vedl kaj se je zgodil so rekl kao da je ne bodo... no in tud noben ni opazu da jo je premal... itak jih je bla večina že tok pjanih da so komi torto vidl... in ker je v vsaki stvari neki dobrega...sva dubla ves dnar za torto nazaj user posted image

če bi lahko tkole organiziru pa predvidevu tud rojstvo in dogodke po njem bi blo sigurno lažje... user posted image user posted image user posted image tko bo pa bolj zabavno k bo spontano user posted image

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 17:34:53   
bcljka
upam da vm nisem zamorila s telimi mojimi poročnimi zgodbami... tko pa je če te mož zapusti za valentinovo... se družš z računalnikom user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 18:03:40   
ninkica
hojla
Midva sva se poročila 19.9.2009.Za poroko sva se odločila pa slabe 3 mesece prej.Imela sva 70 svatov in je bila poroka na nivoju je pa res,da se nisva ne vem kako "špogala".To je bil zares lep dan.Imela sva cerkveno in civilno poroko.Moj mož me je tudi zaprosu kot se pač zaprosi in sicer prstan sem si sama izbrala potem me je pa ob romantični glasbi in šampanjcu presenitl,ko sem prišla domov.Sem bila izredno vesela,res čustva so bila neopisna.user posted image Po poroki sem pa zagledala plusek kar je najino najlepše darilo,ki sva ga dobila.user posted image user posted image Stara sem 20.let prihajam pa iz NM-ja.
Nosečkam,ki ste same pa želim čim več vzpodbudnih misli in srečno.Pač ni vsem posuto z rožicami.user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 18:19:59   
Aisha86
No, evo še mene študentko zadnjega letnika Višje poslovne šole. Ker je to šesta stopnja, so pravila mal drugača in nam ne pripada absolvent pa sm se odločla ponavljat tako, da sm pogrnla z enim izpitom. Mela sem namen študirat naprej na visoki upravni, sam naju je prehitel bejbi... Tko, da zdej imam PDP 3.8. in s fantom (ki je BTW naaaajboljši na svetu!!!) že veselo pričakujeva otročka, ki pa ne veva al bo user posted image al user posted image . Sva bla na NS tolk navdušena in fascinirana, da sva totalno pozabla prašat kaj bo, čeprav naju zanima. user posted image  

No, tela sem še prašat kako si boste uredile status in ostale finančne zadeve? Ali katera že to ureja? In koliko pričakujete da boste dobile podpore? Moj fant sicer dela, ampak vsak € nama bo prišel prav...

Pozdravček vsem in lepo valentinovo še naprej!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 18:27:04   
ooooo
mi je zelo všeč brat vaše poročne zgodbe, ki čisto nič ne morijo user posted image

kar se financ tiče... za štipendijo se ne štejejo več dohodlki družinskih članov ampak samo tvoji in od partnerja- če ga imaš. ker ga pač nimam računam na to finančno pomoč.
prvo leto nam pripada nadomestilo za porodniški dopust, ki znaša 195 evrov. seveda to pripada samo nezaposlenim študentkam.
na koncu imamo še otroški dodatek. pričakujem, da bom dobila maksimalnega, kar je nekje 100 evrov
če vse seštejemo... računam na to da bom 1. leto na mesec dobila okoli 500 evrov user posted image
s tem pa se nekako da preživet... če živiš doma pri starših.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: noseče študentke 2010
14.2.2010 19:25:18   
nanny.girll
bcljka prav fino je prebrati take lepe poročne zgodbice user posted image   to je res en prečudovit dogodek v življenju seveda poleg otrok user posted image

ninkica sta pa res dobila najlepše darilo na svetu user posted image user posted image zdj pa maksimalno uživat nosečnost user posted image

dobrodošle vse nove študentke user posted image .


(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?