|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 9:26:10   
DanijelaNeli
BIBA88...se čisto strinjam s teboj.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 9:39:49   
MiniMe85
DanijelaNeli - Ne verjamem, da bo huje, ko bo otrok prišel na svet, ker mi ne more nič. Kaj mi ga bo vzela? Mojuser posted image me podpira, z mano drži, se skrega z mano, ampak ona je (kot je rekla tudi biba88) malo čez les. Resnično! Izobrazbe nima, vedno je bila gospodinja. Skoz je treba samo delat, pa da slučajno ne bi mel kakšne nove stvari, s katero si olajšaš čiščenje. Nič sesalcev, ker preveč praha zadržujejo, nič čistil, ker so strupena, samo voda, krtača, prašek in drgni! In potem sem kupila joger, za po tleh pomivat, pa je klicala mojo mamo, da ne znam krpe užet in da sem kupla ta drek, ki nič ne ožema in je v kuhinji polno vode, pa se je moja mama tko razjezila. Je rekla, da naj jo neha zarad takih stvari klicat, da sem stara 25 let in odkar sem shodla, sem že pomivala in da ve, da znam pomivat. Potem ji je pa še moja mama zabrusila, da zakaj sploh js morem delat na njivi, v štali, zakaj morem pospravljat? Za prenočišče?user posted image  Bravo mami! Samo tašča je raje to preslišala in šla spet dramatizirat drugi žlahti!user posted image user posted image

biba88 - KAAAAAJ???? To vama je rekla, ko sta ji povedla, da si noseča???? Nora! Res, čist nora!!!user posted image  Mislim, kaj je s temi starimi ljudmi, js ne razumem. Pa kako lahko tako **** tujega otroka?? Veš, js sem ful pozitiven človek, skoz nasmejan, me ljudje vedno sprašujejo, če sploh imam kakšno skrb. Hmmm ... delam že 10 let, šolala sem se skoz sproti, na kmetiji sem, kjer je dela za 30 ur na dan, pa še taščo mam mladouser posted image  ne, skrbi ni!user posted image  In sem tud js 1x al 2x jokala zarad nje, pa me je fant vidu in je šel na mamo, sem resnično mislila, da jo bo udaril, ampak ni, potem pa sem spet js ****, fant pa nor!user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 9:47:21   
DanijelaNeli
Ne,ne...pikica bo itak samo vajina! Ampak sem mislila to ko se ti bo vtikala vanj:vsak pajacek jo bo motil,pa kako ga oblačiš,kaj mu dajaš jest itd. Sem bila jaz na istem.Ko pride user posted image  moreš imet doma mir,počivat,brez stresa.Ne pusti se,da boš po rojstvu pod pritiskom in,da te bo matrala.Normalno je,da bi se brigala za vnučka in ti nekako pomagala.

Ampak si kos vsakemu delu tudi ko pride user posted image .Delo bo že počakalo...pikica,user posted image in ti ste na prvem mestu.

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 15.2.2010 9:51:17 >

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 9:54:49   
MiniMe85
Ja, to ji bomo mogel dat takoj vedet, da mali in js rabiva počitek in da bo lahko z nama, ko bo čas. To vem, da jo bo vse motlo, ker ima že 2 vnukinji in enega vnuka (stari od 10 -13 let), pa jo vse moti. Je šel vnukec k obhajilu, pa jo je motlo, da je imel mini kravato. Pa je bil tako luškan, ampak ona je kr tam kritizirala in ko ji je moj rekel naj utihne, je utihnila. Zato pa vem, da ko ji bo moj rekel naj ne sili k nama in da ni važno kako je mali / mala oblečen/a, bo nehala. Ko ga bom hranla, bom pa tud gledala, da bom sama in da bom imela mir. Sej me malo skrbi kako bo po porodu, samo veš kakšne so levinje, ko pride nevarnost blizu mladičkov ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 10:14:10   
biba88
minime85 jest ti povem da pri meni je blo grozno! in po tej kolobociji pa men pa mojmu možeku v rit leze pa neki! sam jest izrečenih besedne morem pozabt kr tako! mava tak uraden odnos ji dam vedet z mimiko obraza PUSTI ME NA MIRU! midva sva mela srečo da živiva v drugem nadstropju z starim atom ki ima 80 let in brez njega bi se men strgal je taka faca in se mava ful rada! on mojo taščo tok nadere če kej proti meni rečeuser posted image  tko da hvala bogu imam zaveznika! ker moj možek je glede tega navadna babauser posted image  sem rabla več let da sem ga naućila da lohk svoji mamici preljubi tut kej reče in zaščiti meneuser posted image  sem mu rekla pazi s kom boš potegnu mamico vidš enkrat na teden mene pa vsak dan gledašuser posted image
jest ti priporočam da se obnašaš kot prava levinja in zaščitiš svojo družino! ker je tvoja!user posted image  meni je res žal da sem gobček svoj držala ko me je zmerjala in napadala! če bi blo to še enkrat bi vstalain ji povedala vse v njen lepi ksiht! problem je v tem da sem naučena da je bolš tih bit! vendar to ni res! če bo kaj rekla ji kako sigurno moraš zabrust nazaj!

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 10:29:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiniMe85
Fanta ne morem pustit zarad njegove mame in tudi prosila ga ne bom, da greva v kakšno stanovanje, ker tega ne morem zahtevat od njega. Drugače je ful lepo tu, kjer živiva, samo ko bi se vsaj ta hudič odmaknil! Je pa res, da če mi misli kaj težit al pa karkoli, ko bo otrok na svetu, ji bom pa prepovedala, da bi ga videla. Resnično bom! Ker svojega otroka ne mislim vzgajat v takšnem hinavskem, obrekovalnem vzdušju! In tudi moj fant tega ne bo prenašal. Dokler imam njega, lahko dihamuser posted image

Jaz pa mislim, da to z vso pravico lahko zahtevaš. Ker živet v takem ni dobro ne zate, ne za vajin odnos in sploh ne za otroka ... sploh mi pa ni jasno kako ji boš prepovedala stik z otrokom, ko pa živite v istem gospodinjstvu ... na tvojem mestu bi tašči sigurno rekla, naj gre ona stran v svojo hišo ali pa se boste vi odselili ... no v bistvu mi ji moral to njen sin povedat. Zaradi ene klinčeve nepremičnine sigurno nebi hotela celega življenja in zdrave pameti na kocko postavljat.

Mim grede ... Jolcica, a je na razprodaji že vseh ločil zmanjkalo, ko si jih ti kupovat prišla user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 10:50:14   
MiniMe85
biba88 - imaš čisto prav. Sam žalostno je, ko toliko časa potrebujemo, da to spoznamo. Včasih je prepozno. Te že tok okol prsta ovije, da ne odneha zlepa! Čeprav mene še ni, ker jo ignoriram in ji tud nobenga spoštovanja ne izkažem! user posted image  zate, starega ata in pa tvojga poba, da držite skupaj. Sej je lepo, da je tvoj spoštoval mamo, js pa mam občutek, da jo moj nikoli ni dovolj, ker je včasih sam ne prinese. Je pa res, da mu je polno sranja že naredla.

Otika - hvala, hvala, hvala in še enkrat hvala za tale komentar. Končno sem se na realna tla postavla in spregledala, da je vse to res! K*** gleda nepremičnino, pa še potrebne cele prenove, raj mam ljubi mir. Že dolgo sanjam o svojem stanovanju in da bo opremljen po moje in kar je najpomembnejše, brez žleht ljudi v njem. Morem fantu povedat kako grozno se počutim (ker vem, da se on tega ne zavedat, ker ima močen karakter, pa njegova mama je in ga njene besede ne ganejo) in naj se odloči kaj bomo nardil. Js v hiši s to žensko ne morem bit in če ne bo ona šla, bom pa js. Ena bo pakirala!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 10:59:33   
charlyka
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:02:56   
MiniMe85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:03:40   
dacy
Prav ko citam imam obcutek kot da se tu pise o moji tasci user posted image user posted image user posted image

No moja tasca je tud hudo ukazovalna in edino ona vse najboljse ve... Pa do zdaj je bila edina zenska v hisi in vsi moski so bili tiho pred njo ... pac enostavno je niso upostevali . kregat pa se jim z njo tud ni dalo user posted image ...in pol je moja tasca bila sigurna da bom pa jaz tud tiho , kar pa je nemogoce user posted image Vglavnem ko mi je za brezveze neke pridige drzala sem se obrnila proti njej in jo lepo poslala u k...c , se obrnila in sla ven iz hise ... cez ene 2 ure ko sem prisla nazaj pa je ona nadaljevala o moji nevzgojenosti itd ... in sem ji lepo direkt povedala da nisem 5 let stara da bi me komandirala, da ce se moja mama ne dere na mene se bo ona se manj in da jaz nisem ena od njenih moskih v hisi da bi bla skoz tiho in prenasala njene finte in da ce ji kaj ni vsec je to njen problem in naj se enostavno z mano ne pogovarja in bo stvar resena ... No pa o nevzgojenosti sem ji rekla da naj ona raje ne govori ker ce je kdo nevzgojen je to ona... Vglavnem vsega se niti ne spomnim kaj vse sem ji povedala , ampak od soka je bila cist tiho , saj sploh ni pricakovala da bom upala kaj rect user posted image Od takrat naprej je pa prav pazljiva kako in kaj mi govori . HB imam zdaj ze lep cas mir pred njo user posted image Moj dragi, njegov brat in tast vsi pravijo da je tasca zmaj ... Ko pride ona iz sluzbe sem ponavadi slisala (O bog zmaj je doma) , tak da je tud njeni domaci nimajo lih kaj v dobri luci ... in po mojem prepiru z njo mi je tast reku , da boljse ji nisem mogla povedat in da cist prav da nisem bla tiho ker drugace bi se po meni srala tak kot po vseh ...

minime jaz mislim da bos morala tud ti malo zobke pokazat ... bodi direktna in povej kaj si mislis , ne se ji pustit da bo ona glavna ... ampak v takem primeru ti preostane le to da si tud flegma in ti mora bit cist vseeno ce se s tabo pogovarja al ne ... Meni je za mojo tasco cist vseeno , res, je sploh ne bi nic pogresala ce je ne bi nic vidla in se pogovarjala z njo ... v bistvu se je prav izogibam .
Dokler bos tiho in ji ne bos nicesar nazaj zabrusila, bo ona tista katera bo glavna ... Spremenila se vsekakor ne bo ... lahko pa ji das vedet da mas polno glavo njenih komandiranj in opravljanj kak to ne znas in kak ono ne znas in da ce ji kaj ne pase naj gre v drugo bajto katera itak samo na njo caka , da boste ze preziveli brez nje .

No otroka je tud moja tasca dobro sprejela ... pravzaprav nosecnost , otrok pa pride sele v zacetku aprila (se malo user posted image ) , vglavnem ampak niti slucajno pa naj mi ne hodi dol pametovat kak je kaj treba z otrokom, ker bo po hitrem postopku sla nazaj ven ... Vglavnem jaz sem prav srecna odkar pred njo nisem tiho in ne drzim vsega v sebi , povem ji kaj si mislim in ce njej ni prav je pa to njen problem in naj ga sama resi !


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:15:59   
charlyka
BRAVO DACY user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:24:48   
MiniMe85
dacy - a ti tudi živiš s taščo? Vidim, da sta dobro tole rešili, samo moja tašča je takšna, da niti pisat niti brat ne zna, pa še govorit ne zna prav - in živi v nekem svetu, kjer ji gre po glavi cela Jugoslavija. Hoče bit pametna in ker se tast skrega z njo, ko kake blesave ven meče, jo to moti in hoče met prav. Želi, da se svet okol nje vrti in če se za trenutek ustav, že znori! Čist nora je! Zato pa tudi, ko sem ji povedala svoje, da se ona v moje življenje nima kaj vtikat, ni nič pomagalo, ker ona take stvari presliši in se zanje ne zmeni! Potem pa zopet začne svoje trajbat! Mah, ne vem zakaj morjo bit od moških mame take barabe in kaj bi pravzaprav želele od nas. Js nisem od nobene suženj, da bi plesala kak bi nekdo žvižgal. Sploh pa ne kak bi ONA žvižgala!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:46:48   
dacy
mimime tudi mi zivimo v isti bajti ja , ampak je moja tasca zgoraj midva sva pa spodaj in imava loceno gospodinjstvo... ko sva si spodaj rihtala te dve sobice, sem jaz vstrajala da hocem stedilnik in hladilnik in vsaj par elementov in tolk sem sitnarla da sem to tud dosegla, no zdaj mi moj dragi da cist prav da sem takrat tolk vstrajala... res mi ta kuhinjski koticek vzame ogromno prostora, ampak si pa skuham to kar sama hocem in kdaj hocem in imam svezo hrano in mi ni treba skoz pogrevat itd...

Lej jaz do starejsih nisem nikol bla nespostljiva , ampak ce je nekdo do mene nespostljiv pol tud jaz ne pokazem nekega spostovanja , torej zakaj bi ti tasci izkazovala spostovanje ko ga pa ona do tebe ne ... Vstrajaj pri svojem , ce bos rekla enkrat naj se ne vtikuje v tebe ji to pod nos vrzi vsako krat ko se bo spet htela vtikovat ... Vprasaj jo ce te ma slucajno za nesposobno in ce bo rekla da JA... ji pa lepo pod nos vrzi da si pa vsaj citat in pisat sposobna ... ce ze cistit ne znas ... Ni lepo bit nesramen ampak jaz bi se v takem primeru cist na njen nivo spustila pa naj vidi kak je prijetno ko ti nekdo nekaj takega rece ... Pri takih ljudeh si ustvaris mir sele ko vidijo da pa te ne morejo vec okrog prsta motat , da imas vsega ze dovolj. Vglavnem hocem ti povedat da najlazje je bit tak, da kaka bo ona do tebe , taka bodi ti nazaj do nje ... ce se bo drla na tebe - povzdigni glas nazaj in ji daj vedet da se nima pravice dret... ce bo nespostljiva-bodi tud ti nazaj ... ce bo prijazna-pa se tud ti z njo lepo pogovarjaj... Te najine tasce ocitno nista navajene da bi z njima kdo delal tak kot oni dve delata z nama ali se celo z domacimi ... in vcasih prav pomaga da se cloveku pokaze slika njegovega karakterja

Pri moji tasci vcasih tud ko je prijazna do mene treba malo prestudirat , ker je pa tud hinavska , do mene je vsa sladka okrog pa potem govori svasta , tako kot tvoja , da kak nic ne delam in nic ne znam in vglavnem nesposobna sem, no in pol ko je prisla dol in mi rekla da kak sem pridna ker kao posodo pomivam, sem ji kr lepo nazaj povedala , da naj me nic kaj prevec ne hvali ce me misli pol po vasi ogovarjat kak nic ne delam ... Je pa spet kr tiho ostala in se raje umaknila user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:51:19   
DanijelaNeli
Ooo ste se razpisale...
Ravno prejle sem imela taščo na obisku...ne,ne je prišla samo po eno čebulo,ker ji je zmanjkalo.Eko,tole že ni dobro,...da pride v copatah k meniuser posted image  Da bi ble vsej copate-hišneuser posted image Ne pa take,s katerimi hodi po celi vasi!

Pa glih peglala sem en pulover...in sem vedla,da bo kak komentar!...:Ja,take majce se ne pegla na prav obrnjeno! _Jaz sem rekla,da je ta majca za doma in,da me ne briga!user posted image  Eko,...par let nazaj če bi mi to rekla,bi bla tiho!user posted image

Moja ima tudi tako ošter jezik.Leta in leta sem bila tiho.Sploh se nisem hotela preselit takoj dol k mojemu.Še ko sem rodila sem bila kar nekaj mesecev pri svoji mami...ampak družina mora bit skupaj...Zato sem se preselila k mojemu. Hiša je velika,imam svoj vhod-ampak ga ne uporabljam...user posted image a ga bom kmaluuser posted image
Sej nam je kuhala do nedavnega,skuhala za vse,... Jaz oz. še ena nevesta ji vračamo,s tem,da ji peglamo,peremo,jaz ji sobo pospravim- spucam,...v trgovino hodimo mi. Ona ima položnice čez.
Ampak porabimo več za v trgovino hodit kot za špežo.Ok,nema veze...
Nakar smo se enkrat skregale... zdaj govorimo ampak,jaz ne pozabim ničesar!Tudi perem in likam ji ne več.
Mislim,da imam dovolj cunj od nas treh pa še en dojenček je na poti.V trgovini pa ji kupim ko mi kaj naroči al pa ji kaj kar tako prnesem.
Ni več kot prej.
Samo lahko rečem,da sem totalno pomirjena,res...kuham si sama,vse si naredim sama,varstva ne rabim,če že si ga zrihtam.
Še vedno sem tega mnenja,da otrok ni nič kriv,če si ti skregan s taščo.Dovolim ji biti dol pri njej,da grejo po vasi,ali pa da tv gleda pri njej...
Ne bom pa pozabila tudi,da ko midve s taščo nisva govorili,da ni rekla SVOJI VNUKINJI ne A ne B!A ni to žalostno?!Kaj je otrok kriv?! Po vrh vsega si je mislila,da jaz pumpam ta malo proti njej.MA halo?!Na kraj pameti mi ne pride to.Sama ta mala je videla,da se tudi njo ignorira in potem se je tudi sama tako vedla.
Ja,nimaš kaj..sej rečejo,da so otroci in starejši na istem nivoju pameti!

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 11:53:30   
MorjeMorje
ne  vem kako sem se sploh znašla pri tej debati...

MiniMe
upam, da boš uspela rešit situacijo, tako da bo najboljše za tvojo družinico! Verjamem, da boš, ker ko imaš enkrat user posted image bi za njega mamico naredila prav vse in verjamem, da ga boš znala zaščitit. Poleg tega pa je tudi tvoj fant super in se bo znal potegnit za vaju! Srečno! user posted image user posted image user posted image
Vsa čas in srečno tudi ostalim, ki se "borite" za svoj prav!user posted image user posted image user posted image

moji problemi so poleg vaših prava malenkost, ampak sem se odločila, da se bom vseeno bolj postavila po robu user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 15:33:03   
MiniMe85
user posted image MorjeMorje - lepo, da si se ustavla na tej temi in nam posvetla par pozitivnih besed, sem se kar nasmehnila, ko sem prebrala tvoj post. Hvala!user posted image  le postavi se po robu, če veš, da je prav tako in da tako zaščitiš sebe in pa ljudi, ki jih imaš rada!

DanijelaNeli - uuuu, tašča v copatah ... bleh! user posted image  nič hujšega za vidt, kot to user posted image . A ti si bla par mesecev po porodu pri mami? Js sm tud študirala, da bi šla k svoji, sam ne vem zakaj bi se ji morala odmikat. Hiša je ja od fanta, zakaj potem ne bi ona raje nekam šla?user posted image  Je rekla moji švogri, da se boji, da če se ne poročiva, da bom šla js domov, moj bo pa mogu sam na zemlji delat? Ja, pa kaj ta misli, da bom še isti dan, ko bom rodila, šla na njivo? Sicer pa kaj potem ona tam dela, da bo moj mogu vse sam delat?? Tv gleda, pa tušira se 3x na dan, pa živce pije vsakemu, ki pride mimo. user posted image  Pa rekla je švogri, da mi nej posodi svojo birmansko obleko, da se bom poročila! HAAAALOOOOOO???????user posted image user posted image user posted image user posted image  10000 stopinj mam v glavi!!!
In vidim, da je tvoja tašča res tak super, kot moja. Hmmm, nisem edina! Zakon user posted image

dacy - super si! Lahko si vesela, da si si priborila svoje gospodinjstvo v bajti, čeprav ti zavzame veliko prostora. Js bi dala vse, da bi imela kaj svojega, ne pa samo ušivno sobo, ki ni večja od pasje ute user posted image
Če bi bila zdajle moja tašča ob men, bi ji take napela, da bi blo joj, ker danes sam to premlevam!


(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
15.2.2010 16:36:53   
DanijelaNeli
Oooo,ta tvoja pa ma res ideje.user posted image
Samo to lahko še rečam,da sem bila pri mami po porodu iz ljubega miru.Rekla sem mesec-dva...se je zavleklo na osem.
Mama si je vzela 14dni dopusta,8 dni ji je šlo v franže,ker sem rodila teden po roku.In ti povem,da smo se res imele super.Pa sem glih tako likala,prala,kuhala. Ampak,sem imela s ta malo ljubi mir!

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 15.2.2010 16:38:06 >

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
22.2.2010 11:17:43   
MiniMe85
Hej ženske!!!

Pri meni se je vse super spelalo!!! Tašča je ful vesela svojega vnuka / vnukinje in se je omaknila, da nama da malo placa za sebe. Odselila se je user posted image
Fant me je pa zaročil, tako da se 13.3.2010 poročiva  user posted image user posted image user posted image  full sem vesela!!!

Hvala vsem za podporo! Ste 1A klapa user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
22.2.2010 12:59:58   
Anonimen
Sta mogla z roko po mizi usekat in jo pred dejstvo postavit, al je sama skapirala?

Drugače pa vse čestitke!!! user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 22.2.2010 13:00:13 >

(odgovor članu MiniMe85)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
22.2.2010 13:57:41   
MorjeMorje
Čestitke in vso srečo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
22.2.2010 15:33:44   
MiniMe85
Otika - ja, klicarla je okol žlahto, da nej naju pregovorijo, da se bova poročila, midva sva pa vse že potiho planirala in ko je moj slišu, da familijo klicari, da bo maja ohcet (js pa bom takrat v 7 mesecu), je znoru in ji povedal, da bo ohcet marca in nej nama neha za ovratnik dihat, ker jo ne bova pustila na poroko niti v bližino otroka. Je reku, da take svinarije ne bo otroku počela, pa je skapirala bistvo in šla! Ampak še vedno je ful vesela, sam da je ohcet!!! Js sm pa tud user posted image  Hvala za čestitke!!! Tudi vse lepo v življenju.

MorjeMorje - HVAAAAAALAAAAAAA!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
22.2.2010 19:37:52   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: MiniMe85

Otika - ja, klicarla je okol žlahto, da nej naju pregovorijo, da se bova poročila, midva sva pa vse že potiho planirala in ko je moj slišu, da familijo klicari, da bo maja ohcet (js pa bom takrat v 7 mesecu), je znoru in ji povedal, da bo ohcet marca in nej nama neha za ovratnik dihat, ker jo ne bova pustila na poroko niti v bližino otroka. Je reku, da take svinarije ne bo otroku počela, pa je skapirala bistvo in šla! Ampak še vedno je ful vesela, sam da je ohcet!!! Js sm pa tud user posted image  Hvala za čestitke!!! Tudi vse lepo v življenju.

MorjeMorje - HVAAAAAALAAAAAAA!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo :))) fulll vesela za vaju, res je težko ko se kdo vtika sploh pa če z njim živiš pod isto streho. Še enkrat fulll sm vesela :)))


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
24.2.2010 14:37:22   
meymey
IZVIRNO SPOROČILO: MiniMe85

Hej ženske!!!

Pri meni se je vse super spelalo!!! Tašča je ful vesela svojega vnuka / vnukinje in se je omaknila, da nama da malo placa za sebe. Odselila se je user posted image
Fant me je pa zaročil, tako da se 13.3.2010 poročiva  user posted image user posted image user posted image  full sem vesela!!!

Hvala vsem za podporo! Ste 1A klapa user posted image


ČESTITAM!!!
user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
26.2.2010 14:31:57   
Natalija28
Minime85- čestitke za uspešne zadnje dogodke. Pa, da bi tako tudi ostalo.user posted image

Jaz bom pa tak rekla - mislim tudi, da smo včasih vseeno krivične do svojih tašč. Vidim, da nas je kar nekaj žensk na tej debati, ki so/smo močnega karakterja. In zase lahko rečem, da kdaj pa kdaj tudi pretiravam. Je pa res, da ko imava kakšen konflikt ji povem nazaj, ampak do zaj še vedno na spoštljiv način. Ona je tudi take sorte, da ima vedno prav in vstraja pri svojem. Pa tiho tudi ni. Dokler sogovornik raje ne utihne in jo raje pusti.user posted image Pri meni to sicer redko doživi, ker jaz tudi do zadnjega vstrajam pri svojem.user posted image Je pa enkrat mela srečo, da mi je njeno izjavo moj user posted image zaupal, ko sva bila na poti v avtu. TAKRAT pa ne vem kaj bi bilo, če bi mi stala pred očmi. Pol ko sva prišla nazaj po kakih 2 urah, ko sem se dokaj pomirila smo meli kolko tolko v miru debato, a se zaradi mojih izjav ni menla z mano nekje 5 dni.user posted image Kakšen mir je bil.user posted image

Me pa prav zanima kolko se bo vtikala v mojo vzgojo, ko bo dete na svetu. Pred časom, ko smo dobili kužka in sem imela svoje pristope, mi je večkrat kaj rekla in sem se lepega dne odločla, da ne mislim v vzgoji psa imeti niti ene besede pa ukvarjam se tudi ne z njim tolko kot bi si jaz želela, ampak iz principa nočem. Pri otroku pa tega nem mogla naret.user posted image Pa še moj me podpira in ko imam kake pripombe on rešuje situacijo, če je potrebno. Je pa res, da je skoz dom in vse naredi in me kosilo in vse čaka, ko pridem domov.user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOSEČNOST IN TAŠČA
26.2.2010 15:21:25   
MiniMe85
Natalija28 - kaj imava me2 isto taščo??? user posted image
Veš, js pa mislim, da stari pa mladi enostavno ne grejo skup, ker stare je cajt povozu, pa nej govorijo kaj hočjo user posted image  Drugače sem se pa jst sprijaznila s svojo malo zmešano taščo in tud sama sem spoznala, da ji ne bom prišla do konca, zato pa se sploh več ne trudim. Ko ima kakšne zmešane pripombe, se sam začnem smejat in za mano se ponavad začneta še tast in fant, pa ji nekak kapne, da ni glih najbolj pametno kaj govori user posted image
Drugače pa ji nikar ne dovoli, da ti vzgaja otroka al pa da te hoče neki komandirat. Nej ji bo jasno, da je ona svoje otroke že vzgojila in da je njen vlak že odpelal. Povej ji, da ima vlogo stare mame, to pa je, da se igra s svojimi vnuki in da jih fila z denarjem user posted image  zato pa so stare mame najbolj zakon! user posted image

Hvala za čestitke še ostalim!!! user posted image

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?