pokvarjeno mleko (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


travica -> pokvarjeno mleko (12.2.2010 12:14:05)

v vezu alpskega mleka, ki smo ga kupili v Leclercu so bili 3 litri pokvarjeni. HB da mož pije mleko kr iz tertapaka, ker je tako takoj ob odprtju okusil, da nekaj ni vredu (obrnilo mu je želodec) in nisem skuhala kakšnega pudinga ali grisa za tamalo.
Je kaj za naredit? Vrnit mleko, pisat ljubljankim mlekarnam???




Anonimen -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 12:36:08)

Ce ima racun bi nesla nazaj.




pridna_janja -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 12:42:44)

IZVIRNO SPOROČILO: travica

v vezu alpskega mleka, ki smo ga kupili v Leclercu so bili 3 litri pokvarjeni. HB da mož pije mleko kr iz tertapaka, ker je tako takoj ob odprtju okusil, da nekaj ni vredu (obrnilo mu je želodec) in nisem skuhala kakšnega pudinga ali grisa za tamalo.
Je kaj za naredit? Vrnit mleko, pisat ljubljankim mlekarnam???

nazaj nesit jaz sem enkrat kupla vloške ko so imele datum uporabe do 12.12.2005




Najaa -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 16:56:42)

Jaz sem ravno ta teden kupla jogurt v sparu z datumom do 22.2. in  je bil skisan. Moža ga je nesu nazaj in dobil drugega.




mika -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 16:58:35)

O bog, ni ga hujšega, kot skisano mleko. Tud meni obrne želodec in se moram skoncentrirat na nekaj drugega, drugače bi bruhala. Nazaj naj nese, tud če nima računa.




ZARA -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 17:03:40)

Še ajdove žgance naredi, pa imaš večerjo.




travica -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 17:16:50)

računa ni, ker smo pred mesecem kupovali na zalogo
ni pa mi jasno kako so lahko v enem vezu 3 liri pokvarjeni, ostalo pa ok. Sploh pa ko gre za Ljubljanske mlekarne - domačo firmo, ki ji naj zaupamo.

Punce svetujte, katero trajno mleko pa ve kupujete?




noranate -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 18:43:23)

Ne vem,če se je tud kje drugje dogajalo. Pred letom pa pol približno, je bilo vse Alpsko mleko v Mercatorju skisano. Na začetku sem ga zlila, potem sem ga pa začela nosit nazaj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




mateyka -> RE: pokvarjeno mleko (12.2.2010 19:22:24)

travica, mi kupujemo Pomursko mlejko. se mi zdi da je malo dražje, ampak do sedaj je vse bp.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.2.2010 19:52:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Misek -> RE: pokvarjeno mleko (13.2.2010 0:03:06)

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Ne vem,če se je tud kje drugje dogajalo. Pred letom pa pol približno, je bilo vse Alpsko mleko v Mercatorju skisano. Na začetku sem ga zlila, potem sem ga pa začela nosit nazaj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


problem ni v mleku, temvec v pakiranju. Ce ga prevec razmetavajo, popusti spojka pri pokrovcku in se pomalem mleko kisa. Mi smo meli naroceno mercator trgovino in ko so prinesli mleko ga je decko tako metal (narocili smo 3 stoke on je metal stok na stok), da smo v spodnjem imeli na koncu najmanj 6 litrov pokvarjenega mleka. Tudi v kaksnih vreckah se lahko zgodi kaj takega.




travica -> RE: pokvarjeno mleko (17.2.2010 12:56:49)

sem fuuuuuul presenečena
Ko se je pojavil četrti liter pokvarjenega, sem klicala na ljubljanske mlekarne (brezplačna št. za potrošnike). Tip ful prijazen, brez kompliciranja: "Oglasite se v naši prodajalni in bomo uredili."
Ej, kapo dol. Vem, da bi tako moralo bit , ampak tega nismo vajeni.




Stran: [1]