poštno ležeče v A in I (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


anitka7 -> poštno ležeče v A in I (10.2.2010 13:41:23)

mene pa zanima,če je kera že tako naročala v tujini,da je potem paket jo čakal poštno ležeče v Avstriji al pa Italiji?
Kako to urediš in pa kakšni so stroški?




baguSka -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 13:44:39)

Hmm.. ne v IT al pa AT pa res se ne. Vem pa, da je pri nas taka storitev zastonj. Razen postnine seveda.




anitka7 -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 13:52:59)

baguska nekatere firme na žalost ne dostavljajo v Slo....




jullie -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 14:21:22)

za poštno ležeče moraš napisat naslov pošte na katero želiš paket, napisat da je za tebe (npr. poštno ležeče za :ime in priimek) in še poštno številko in kraj pošte...in to je to..v A mislim, da je ležarina 1 evro nevem pa če se šteje po dnevu ali tednu...




anitka7 -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 14:23:06)

kako pa pol zvem da me paket že tm čaka...kaj pa na pošto,morm kakšne podatke sporočit preden pride paket?
a je kaj odvisen kolk je velik paket




liliana -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 14:42:45)

Greš na pošto in vprašaš.....1 EUR je ne glede na velikost in ga dvigneš, se mi zdi da moraš v 10 dneh.....

Kdaj pa je paket poslan, pa te običajno prodajalec obvesti......če pa ne, pa greš čez nekaj dni na tisto pošto in se pozanimaš ali pa pokličeš po telefonu in vprašaš........




baguSka -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 14:45:42)

pokličeš po telefonu in vprašaš


tko ja - najlazje! da ne bos zastonj tja hodila.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




baguSka -> RE: poštno ležeče v A in I (10.2.2010 14:47:50)

kaj pa na pošto,morm kakšne podatke sporočit preden pride paket?
a je kaj odvisen kolk je velik paket


- ne nic ti ni treba sporocit tja, ker ze posiljatelj navede na paket VSE, kar je potrebno (sam mu moras ti povedat kaj VSE mora napisat)
- ne, nic ni odvisno od velikosti paketa, oni pac posljejo tja in tam te caka




Paketek -> RE: poštno ležeče v A in I (24.4.2012 15:16:34)

Če se kateri ne da hoditi v Avstrijo samo za to, da bi prevzela paket, ga lahko pošlje na moj AT naslov in ji ga prepošljem naprej po Pošti Slovenije na njen SLO naslov.


Podrobnosti na posredovanje.paketov@gmail.com




Stran: [1]