Osnovna šola Vrhnika (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


bambolina -> Osnovna šola Vrhnika (9.2.2010 13:30:12)

Letos vpisujem sina v prvi razred. Šolo bo obiskoval na Vrhniki in ker sta tam dve OŠ - Ivana Cankarja in A.Martina Slomška sem enostavno zmedena, ker ne vem na katero šolo naj ga vpišem. Na Vrhniko smo se preselili 2 leti nazaj in nikogar ne poznam iz tega kraja, da bi ga vprašala za nasvet. Ima kdo kakšne izkušnje z eno ali drugo šolo? Plis, help...




Fleka -> RE: Osnovna šola Vrhnika (9.2.2010 13:50:29)

Mislim,da je veliko odvisno na katerem koncu Vrhnike živiš.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Če si na Vrtnariji,Stari Vrhniki ali tam okoli je bolj smotrna OŠ Slomšek(moje mnenje),če si na drugem koncu Vrhnike pa stara šola.Jaz bi tukaj upoštevala domu najbližjo šolo.Program pa mislim,da je povsod isti.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




bambolina -> RE: Osnovna šola Vrhnika (9.2.2010 15:32:35)

Ja, mi stanujemo ravno tako, da so mi rekli, da se lahko odločim na katero šolo gremo. Program je gotovo isti, vendar me samo zanima, če kdo kaj pozna učitelje na šolah ali pa morda od katere otrok obiskuje tam oš pa mi lahko da kakšno info... sej po moje je večinoma vse odvisno od učiteljev, ali ne?




abc100 -> RE: Osnovna šola Vrhnika (9.2.2010 16:06:37)

Jaz bi se raje odločila za Cankarjevo, ker je le v mestu. Imajo bližje do kina, knjižnice,... Drugače mi je pa zelo, zelo antipatičen ravnatelj na Slomškovi šoli. 




hopsasa -> RE: Osnovna šola Vrhnika (9.2.2010 22:02:46)

jaz imam punco v drugem razredu cankarjeve šole in nimam pripomb. Nimam pa izkušenj s Slomškovo šolo. Jaz bi se odločila na podlagi tega, kakšna cesta vodi do šole oz. katera je manj nevarna....


LP





bambolina -> RE: Osnovna šola Vrhnika (10.2.2010 10:54:24)

Hvala za vaša mnenja,...sej nekako se bolj orientiramo na Cankarjevo, vendar smo še vedno mejčen v dilemi....no nekam bo sigurno hodil v šolo :-)  Če pa je še kakšna tukaj na forumu, ki ima kakšen predlog, mnenje,.. pa kar na dan z njim...




Stran: [1]