|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 8:41:05   
mika
Naša jo je dobila takoj ko sva prišli domov iz P. Je imela močan sesalni reflex, tako da za zmedo ni bo strahu. Dudo sem ji morala 'vsilit' in to tako, da sem jo namočila v kuminin sirup. Že tako sem jo dojila na 1 uro, pa še vmes je hotla bit na dojki.
Pri 8ih mescih pa je ni več imela.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 17:18:43   
lukec
Naš je dobil dudo prvi dan, ko sva prišla domov, ker jo v porodnišnici niso dovolili, jaz pa prvič rodila in sem jih ubogala. Drugič ne bom user posted image . Dojila sem ga 15 mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 18:01:50   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Ah, naša je imela že v porodnišnici vse: dudo, flašo, joško. Tako kot vsi novorojenčki, rojeni s CR. Pa nikoli ni imela sesalne zmede. Dojila se je skoraj celo 1. leto.


user posted image ne ne, moja je bila rojena s CR pa duda no go. Flaška in joška pa, pa tud nobene zmede. To pa res.


A tako, sem mislila, da jo avtomatično dajo vsem. Izgleda, da so bili samo v naši sobi "dudlaši", ker so jo imeli vsi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 18:02:58   
Anonimen
ker jo v porodnišnici niso dovolili



?????!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 18:06:16   
Anonimen
sj veste, kako poje Šifrer v Martinovem lulčku:


nobelovo nagrado bi dal za zaslugo
temu geniju, ki je iznasel dudo...

dudo za maleeeeee.....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj, če že, duda?
10.2.2010 20:01:36   
Itkica
Moji smo dudo (Aventovo) ponudili kmalu po prihodu domov iz P. Ni je hotela, potem pa smo poskusili z Nukovo - ta pa je bila ok. In še danes pri 5 mesecih jo obožuje, no uporabljamo jo predvsem za spat in včasih ko je sitkana.. Vsekakor mislim, da je duda mnogo boljša kot prstek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj, če že, duda?
17.2.2010 7:30:34   
Panaya
Prva je dudo dobila od medicinske sestre že v porodnišnici, ker je bila jokava. (ni se jim dalo ukvarjati z mano - kasneje sem ugotovila, da je treba samo večkrat podirati kupčke!) Ko je bila stara slabi dve leti, jo je sama zabrisala v smeti, z izgovorom, da je že prevelika. Druga pa je trenutno stara 3 mesece in dude ne mara. Ni ga hujšega zla kot to, da ji v usta daš dudo. Problem pa je, ker stalno nosi roki v usta in nemalokrat jo opazimo, da sesa palec. Probali smo z nogavičkami na rokah, ampak takoj, koj jih damo dol, je spet palec v igri.
Imate kak nasvet?

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!