|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:41:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
A ti bi ga res imela,al kaj?

Ja, no. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:41:12   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj user posted image

Povej mu, da mu sporočam, da ne izgleda dobro, če paničari za brezveze. user posted image




Sem mu rekla ja user posted image pa je kot v transu..ne reagira na nič user posted image
A mu striptiz zaplešem user posted image

Ej,punce..hvala ste me potolažile in mi dale na nek način prav,da je brezveze se neki sekirat.

naša se ne potolaž tko hiter..user posted image ....   




Bolj problem je,kako naj jaz mojga potolažim user posted image Za striptiz sem se spomnila,da ne bo šlo...ker tavelika punca spi tule v dnevni,maladva pa v spalnici....pravzaprav sploh ne vem,kje bom spala nocoj user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:42:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
pravzaprav sploh ne vem,kje bom spala nocoj user posted image

Izvoli priti k mojemu g. Možu. Glede na to, kakšen je danes, boš lahko ob njem čisto in samo spala, nič drugega. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:44:16   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

jaz sem dal za tak tepih 250 evrov user posted image




Jaz sem pred 5 leti dala zanj 50,tisoč sit...pa saj take so cene user posted image

Kerensa,ti ga bom dala na stran,sam ne odgovarjam,če zbolite zarad živega srebra user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:46:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Kerensa,ti ga bom dala na stran,sam ne odgovarjam,če zbolite zarad živega srebra user posted image

Naslednjič, ko pridete po miši, ga pripeljite s sabo. user posted image Za živo srebro naj te pa ne skrbi. Če od vsega ostalega v LJ nismo dol popadali, pa tudi zaradi ene žarnice ne bomo. No, če pa slučajno bomo, te bom pa tožila. Oz. te bo tožil tisti, ki bo preživel. Če pa nihče ne bo... hja, potem bo pa tako nekako, kakor pri "ge. Baričevič". user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:46:57   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
pravzaprav sploh ne vem,kje bom spala nocoj user posted image

Izvoli priti k mojemu g. Možu. Glede na to, kakšen je danes, boš lahko ob njem čisto in samo spala, nič drugega. user posted image




Sem mojga vprašala za dovoljenje,pa je sam rekel,"ne vem,kaj boš odogovorila" user posted image user posted image
A je to sam panika,ali se naj zamislim user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:47:55   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco

jaz sem dal za tak tepih 250 evrov user posted image




Jaz sem pred 5 leti dala zanj 50,tisoč sit...pa saj take so cene user posted image

Kerensa,ti ga bom dala na stran,sam ne odgovarjam,če zbolite zarad živega srebra user posted image
jaz sem ,ko sem bil mlad user posted image user posted image , no še otrok ziher ene tri termometre razbil in  tudi lovil živo srebro po parketu.... pa semše vedno živ  user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:49:01   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Kerensa,ti ga bom dala na stran,sam ne odgovarjam,če zbolite zarad živega srebra user posted image

Naslednjič, ko pridete po miši, ga pripeljite s sabo. user posted image Za živo srebro naj te pa ne skrbi. Če od vsega ostalega v LJ nismo dol popadali, pa tudi zaradi ene žarnice ne bomo. No, če pa slučajno bomo, te bom pa tožila. Oz. te bo tožil tisti, ki bo preživel. Če pa nihče ne bo... hja, potem bo pa tako nekako, kakor pri "ge. Baričevič". user posted image




user posted image user posted image user posted image
Ti ga pripeljem.Sem se pa danes vozila mimo 7 luknje,sem jo začuda celo našla user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:49:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Sem mojga vprašala za dovoljenje,pa je sam rekel,"ne vem,kaj boš odogovorila" user posted image user posted image A je to sam panika,ali se naj zamislim user posted image

Saj mu je kristalno jasno, da ne boš hodila spat v Ljubljano k mojemu možu. user posted image Zamisliš se lahko edino nad tem, kaj bi rekel moj g. Mož, ki sploh nič ne ve o tem, da drugi ženski ponujam mesto ob njem v postelji. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:50:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Sem se pa danes vozila mimo 7 luknje,sem jo začuda celo našla user posted image user posted image

Pred mojo stolpnico si bila, pa me nisi na kofe peljala?! user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:50:59   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

jaz sem ,ko sem bil mlad user posted image user posted image , no še otrok ziher ene tri termometre razbil in  tudi lovil živo srebro po parketu.... pa semše vedno živ  user posted image




Eto,to pa je tolažba user posted image user posted image user posted image

Sam povej,a ti ga je uspelo ulovit-živo srebro user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:54:16   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Sem mojga vprašala za dovoljenje,pa je sam rekel,"ne vem,kaj boš odogovorila" user posted image user posted image A je to sam panika,ali se naj zamislim user posted image

Saj mu je kristalno jasno, da ne boš hodila spat v Ljubljano k mojemu možu. user posted image Zamisliš se lahko edino nad tem, kaj bi rekel moj g. Mož, ki sploh nič ne ve o tem, da drugi ženski ponujam mesto ob njem v postelji. user posted image



Hmmm,ne vem kaj bi tvoj mož rekel na to user posted image Ma bi kar par nadstropij više našel kako posteljo...in potem bi spala poleg tebe user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Sem se pa danes vozila mimo 7 luknje,sem jo začuda celo našla user posted image user posted image

Pred mojo stolpnico si bila, pa me nisi na kofe peljala?! user posted image




Sem pozabila telefon doma,da bi te poklicala. K tebi pa nisem prišla,ker se potem ne bi imela možnosti zlagat,da te ni doma in ne moreš na kofe user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:54:53   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco

jaz sem ,ko sem bil mlad user posted image user posted image , no še otrok ziher ene tri termometre razbil in  tudi lovil živo srebro po parketu.... pa semše vedno živ  user posted image




Eto,to pa je tolažba user posted image user posted image user posted image

Sam povej,a ti ga je uspelo ulovit-živo srebro user posted image
se ne spomnim user posted image ,mislim da smo ga pometli na smetišnicouser posted image potem pa vek ... med navadne smeti user posted image ..... kdo je takrat kaj ločeval pa to...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:57:11   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: muco
se ne spomnim user posted image ,mislim da smo ga pometli na smetišnicouser posted image potem pa vek ... med navadne smeti user posted image ..... kdo je takrat kaj ločeval pa to...



Eh,ločevanje je zadnji par let aktualno,prej tega ni bilo. Sam je pa naše okolje tud precej onesnaženo in je to kar fajn zadeva sedaj user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:59:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Hmmm,ne vem kaj bi tvoj mož rekel na to user posted image Ma bi kar par nadstropij više našel kako posteljo

O, ne... verjemi, da bi rajši spal pri tebi (plus še pri meni zraven!), kakor pa pri svoji mami. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:00:32   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco
se ne spomnim user posted image ,mislim da smo ga pometli na smetišnicouser posted image potem pa vek ... med navadne smeti user posted image ..... kdo je takrat kaj ločeval pa to...



Eh,ločevanje je zadnji par let aktualno,prej tega ni bilo. Sam je pa naše okolje tud precej onesnaženo in je to kar fajn zadeva sedaj user posted image
to je res sam če bi se vsi tega držali . ravno danes sem videl na britofu v kontejnerju za SVEČE (pogorene) polno rožuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:02:29   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Hmmm,ne vem kaj bi tvoj mož rekel na to user posted image Ma bi kar par nadstropij više našel kako posteljo

O, ne... verjemi, da bi rajši spal pri tebi (plus še pri meni zraven!), kakor pa pri svoji mami. user posted image




Ok,zdaj sem se pa zamislila user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:02:43   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Hmmm,ne vem kaj bi tvoj mož rekel na to user posted image Ma bi kar par nadstropij više našel kako posteljo

O, ne... verjemi, da bi rajši spal pri tebi (plus še pri meni zraven!), kakor pa pri svoji mami. user posted image

vi triji bi bili najboljši par... user posted image user posted image al kako že !

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:05:13   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco
to je res sam če bi se vsi tega držali . ravno danes sem videl na britofu v kontejnerju za SVEČE (pogorene) polno rožuser posted image



A veš,to bo pa trajalo še kar en lep čas,da se bomo tega vsi vestno držali. Navajeni smo na luksus,vse v eno kanto,pa se naj drugi ukvarjajo s tem..nekako tako razmišljanje je še pri veliko ljudeh. Preden se bo to izkoreninilo bo preteklo kar nekaj časa.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:06:25   
madela
In kam naj vržem to žarnico user posted image Piše,da ne v smeti,ker je to kao nevarni odpadek. Trenutno je v škatli od otroškega mleka in na balkonu,ker full smrdi user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:08:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: madela

In kam naj vržem to žarnico user posted image Piše,da ne v smeti,ker je to kao nevarni odpadek. Trenutno je v škatli od otroškega mleka in na balkonu,ker full smrdi user posted image

Nesi v Merkuir - tam potegneš neko srečko in če imaš srečo dobiš novo zastonj, v nasprotnem primeru pa vsaj nimaš težav z odlaganjem user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:10:08   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco
to je res sam če bi se vsi tega držali . ravno danes sem videl na britofu v kontejnerju za SVEČE (pogorene) polno rožuser posted image



A veš,to bo pa trajalo še kar en lep čas,da se bomo tega vsi vestno držali. Navajeni smo na luksus,vse v eno kanto,pa se naj drugi ukvarjajo s tem..nekako tako razmišljanje je še pri veliko ljudeh. Preden se bo to izkoreninilo bo preteklo kar nekaj časa.
ja menjava generacije bo potrebna , če ne bo prepozno user posted image . user posted image daj da ne bo to tvoj prebral ... panika pa to...user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:11:06   
madela
Špelin@,hvala.Jo bom nesla v merkur,sam nove pa nočem...v otroški sobi več ne! No za druge prostore bi pa prav prišlo user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:14:24   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

ja menjava generacije bo potrebna , če ne bo prepozno user posted image . user posted image daj da ne bo to tvoj prebral ... panika pa to...user posted image user posted image




Verjetno,ali pa celo več generacij,razen,če nas bodo z zakonom prisili,do tega.


(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 22:19:15   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco

ja menjava generacije bo potrebna , če ne bo prepozno user posted image . user posted image daj da ne bo to tvoj prebral ... panika pa to...user posted image user posted image




Verjetno,ali pa celo več generacij,razen,če nas bodo z zakonom prisili,do tega.


ne vem ,niso samo smeti ampak način življenja ,interesi..... mislim da nismo na pravi poti user posted image . a si tvojmu zaplesala striptiz pol user posted image user posted image al še boš user posted image ?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?