plesno akrobatska skupina flip (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


staši -> plesno akrobatska skupina flip (8.2.2010 16:59:06)

ojla punce .....nekaj me zanima ...za vaša mnenja ...ne vem koliko spremljate novice po TV in v medijh ampak ste sigurno te dni zasledile kaj se dogaja v FLIPU ....to velja bolj za Primorke .
V glavne obtožili so trenerja da nadleguje deklice na treningu in v prostem času in tako naprej ....
Jaz osebno ga ne poznam ....moja    hči pa trenira pri njihovem trenerju ....in ko je to čula je takoj rekla "mama to ni res ...tudi moj trener ko delam salte me prime da ne padem pa me prime tudi za rit in joškico "...ima 10let in pol...in klub obožuje ,zelo rada hodi na treninge ,je pa letos začela .,zato tudi ne poznam dosti teh članov v klubu pa trenerjev ,ampak na obrazu otrok se pozna ko ptidejo domov ....zato me res zanima če ima katera otroka pri klubu pa da napiše svoje mnenje ...
Tako kot vsaka mama me skrbi ...ker v današnjih časih res ne veš več komu zaupat ....hvala




mala zirafa -> RE: plesno akrobatska skupina flip (8.2.2010 17:43:26)

Jaz moje en bi tja vpisala že iz strah zaradi poškodb.Ne vem kaj ti svetovat.Včasih otrokom lahko tudi kaj zagrozijo, če bojo povedali doma.Vse je možno oz. relativno.Ne vem kaj bi naredili ker nismo na tvojem mestu.Pa tudi moja obiskuje gym, ampak jih uči ženska, na srečo.
Znano je da otroke napadejo osebe, ki jim otroci zaupajo.




anajmad -> RE: plesno akrobatska skupina flip (8.2.2010 17:45:00)

Moja tavečja hči je hodila tja ene tri leta pred cca 12 leti. In tudi ne verjamem. Mislim,da so bili bolj žleht do "tastare" Stasje,ki je pa res žleht[sm=smiley7.gif] in so vse skupaj mal naštimal,ali pa eni starš,ki vse preveč vidi. Res mal dvomim,da bi bilo to res.




Lilu23 -> RE: plesno akrobatska skupina flip (8.2.2010 18:06:47)

ne vem težko je karkoli rečt... lahko povem, da sem trenirala gimnastiko cca 12 let in ga ni koščka telesa za katerega me trener ni prijel, ampak ne iz pedofilskih ali kakršnih koli drugih temu podobnih razlogov ampak zato ker je sama narava športa če se želiš kaj naučit taka. Npr. ko zaključiš vajo na dvovišinski bradlji z dvojnim saltom po nazaj in trener vidi, da ti ne bo uspelo kaj je boljše: -da te proba ulovit in te pri tem ne hote prime za joškico ker nima časa razmišjat kam in kako te bo prijel; ali da te pusti past na puhno in si zlomiš tilnik????!!!! ne vem no.... ne poznam tako dobro primera, da bi lahko komentirala




glen -> RE: plesno akrobatska skupina flip (8.2.2010 22:50:50)

Sem z obale.
Imam 5 letnico in septembra smo razmišljali da bi jo vpisali v Flip,pa se je na koncu odločila za balet.
Kaj naj rečem,verjamem ali ne?
Za trenutek pomislim da ni možno, za trenutek da je.
Mislim da ni šlo toliko za čudne prijeme med treningi, ampak po treningih in na različnih gostovanjih po slo in tujini(vsi vemo da je akr. skupina Flip zelo uspešna doma in v tujini, in da veliko potujejo),,ko so otroci po par dni odsotni od doma,na avtobusu,......
Mislim da so bile prve prijave za to,pol pa najbrž še kaka za kak prijem pri treningu,kar pa se mi zdi bedasto.
Vem da je bilo govora,da so se čudne stvari dogajale na avtobusu, ko so se vračali iz zadnjega gostovanja,punčka ali dve tri so to omenile doma in tako so je začelo.
Kar sem napisala, nisem slišala iz prve roka,zato so lahko govorice neresnične in ne želim nikogar obsojat,dokler mu krivda ni dokazana.
Se pa ne spomnem da bi ta trener mel kdaj kako punco,sam to ni merilo.
Zaenkrat sem samo srečna, da moja punčka ne hodi na Flip ker bi bila v dvomih.
Prijateljičina punčka hodi na Flip že 4 leta,in ona pravi da neverjame v to.

Upam da res drži.
Čas bo pokazal svoje.





clara23 -> RE: plesno akrobatska skupina flip (9.2.2010 7:17:44)

Se strinjam z Lilu23..flipice imajo pač koreografijo, prepleteno z gimnastičnimi in navijaškimi elementi in narava tega športa je pač taka, da "baza", v tem primeru pač ta trener, včasih mora kakšno deklico tudi za rit prijet-pa ne iz pedofilskih razlogov, ampak iz varstvenih.
Sama sem bila pred leti tudi v navijaški skupini, kjer smo sicer bile samo dekleta, ampak se je ves čas dogajalo, da je kakšna kakšno prijela za rit, prsa, noge..taka je pač narava športa..bolje to, kot da padeš in se poškoduješ..saj kako pa mislite, da potekajo treningi rock n rolla..poglejte si kak video, pa boste videle..




staši -> RE: plesno akrobatska skupina flip (11.2.2010 12:07:40)

No istega mnenja sem jaz in hči tudi tako pravi ....
Tale trener je let nazaj .....hodil z mojo sestrično in treniral njeno sestro 11 let ...in ko sem se jaz se pri njej pozanimala kaj naj bi zdej to blo sta obe rekli da to ni šans da bi on to kdaj sploh ...ne vem pomislil ...sam sej pravim danes so taki časi in ljudje se spreminjajo ....
Baje je to prišlo ven od ene punce ki ni bila v klubu ne vem kako uspešna in ni hodila na tekme ....verjetno se je ona čutila tako vredna kot ostali pa jim "očitno ni bila  simpatičana"....mnenja so različna ...upam da se bo pozitivno končalo in za klub, ker je res škoda ker so na samem svetovnem vrhu in za njega ....da res ni nič kriv...,




Stran: [1]