|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaposlitev v Hoferju
7.2.2010 8:24:21   
Rožica80
Mene pa zanima, če je mogoče katera ne tem forumu, ki dela v Hoferju? zanima me namreč kako potekajo razgovori za prodajalko in poslovodjo, se res rešujejo neke metematične naloge pa ne vem kaj še vse?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaposlitev v Hoferju
7.2.2010 9:00:38   
NinaNiki
Jaz sem bila na razgovoru in je mi rekla, da moreš računat na pamet na blagajni, torej ne moreš vpisovat koliko ti stranka da denarja, ampak vse na brzino.
Potem na blagajni moreš določeno št. artiklov potegnit v uri.Dela se krajši delovni čas, malico dobiš plačano v njihovih bonih,,,če je kaj še vprašaj.

(odgovor članu Rožica80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaposlitev v Hoferju
7.2.2010 16:09:29   
Taddy78
Ravno zaradi te "hitrosti" na blagajni ne hodim rada v Hoferja, pa so mi njihovi izdelki zelo dobri.
Kolikokrat se je že zgodilo, da je kaj padlo na tla, ko je samo šibala artikle in vedno moram vse dobesedno zmetati v košaro, da se ne znajde kaki na tleh...

Kaj pa je še najbolj smešno...ko nas je že kakih 10 v vrsti, se komaj spomnijo, da bi  odprli kako drugo blagajno...

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaposlitev v Hoferju
7.2.2010 20:44:17   
razigrana
Rožica, jaz sem zaposlena v Hoferju. Razgovor je pomoje čisto odvisen od področnega vodja prodaje. Naš je enkraten in tud razgovor je bil tak. Malo je povedal o Hoferju na splošno, potem način dela, lahko si vprašal karkoli si želel. Mene je npr. dal na uvajanje v najbljižjo poslovalnico, glede na to, da nimam lastnega prevoza. Skratka je super človek. Če pa dobiš nekoga,ki misli da je nekaj več, kar se mi zdi da jih je kar nekaj, potem je vrjetno tudi razgovor drugačen.

Taddy, marsikoga odbija ta hitrost, ampak v H je edina norma, ki jo moraš izpolniti prav na blagajni. In zato imajo tudi narejeno tako, da voziček parkiraš tik ob pult, če slučajno kakšna stvar pade, da pade v voziček.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.2.2010 10:50:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu razigrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 12:23:53   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

off topic, ampak se moram javit user posted image

uf, mene tud sicer ta hitrost na blagajni blazno moti. odkar pa sm gledala predstavo 5zensk.com, v kateri ena od igrak razlaga, kako to izgleda, da je blagajnicarka vedno hitrejsa od tebe, pa si vedno vzamem cas, da stvari zlozim v vozicek ali vrece (sm ze zverzirana), predno placam. matr - mal dostojanstva pa si tud jz zasluzim, a ne? user posted image


moje mnenje je tudi da si malo dostojanstva če ne jaz zaslužijo moje stvari in če grem kdaj se vedno skregam ko mi meče stvari tam, ponavadi kaj pade na tla,..
Ne vidim v čem je poanta, saj bodo vsi prišli na vrsto, ne bodo nikogar ven vrgli????
V čem je finta, res ne razumem??????
Pa majo v sparu gužvo, pa mi še pomagajo v vrečke spravit, tile pa ,...
grrr me kar strese ker se počutim vedno kot smet

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 12:32:31   
Felicita
men gre pa v mercatorjih in sparih ravno to na živce - grem po malco, mam 10 min odmora, pred mano je 5 ljudi na blagajni, blagajničarka vsakemu pomaga, pa rečeta o tem kako je šeka skotila in kako je njena vnukinja pridna in kako je 'od unga un se oženu z uno od unga'... kaj me to pogreje, sploh ker se mi ponavadi RES mudi nazaj delat al pa na predavanja, prodajalke pa dvojno cepljene proti brzini... user posted image sej RES nimam nič proti prijaznosti, ampak če maš tok ljudi v vrsti pač mal hitrejš delaš, ne oblajaš vsakega ki pride mim in ne greš iskat kakega artikla za nekoga, ki ga je pozabil; al pa odpreš novo blagajno, česar v meractorju očitno ne dojamejo al...?! rajš grem v hofer in zmečem stvari v voziček in jih potem v avtu/ob pultu ki je temu namenjen posortiram (al pa v prtljažnik ustrezno zložim) kokr da zapravim na blagajni več časa kokr v trgovini, kar se mi v mercatorju (tiste 1x na mesec ko morm tja) VEDNO zgodi.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 12:32:38   
poli*
Verjetno je finta v tem, da ena prodajalka v najkrajšem času proda čim več izdelkov (za majhno plačo). Neumna norma, pač.
Kupci pa itak niso pomembni user posted image .

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 12:34:49   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Verjetno je finta v tem, da ena prodajalka v najkrajšem času proda čim več izdelkov (za majhno plačo). Neumna norma, pač.
Kupci pa itak niso pomembni user posted image .


ja pa ne glede na to bo enako kupcev v enem dnevu notri in bodo vse postregli ne glede na metanje stvariuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 14:52:10   
TomTaylor
meni je pa ful d'best ko v hoferju tekmujem z blagajničarko, da vse pospravim in potegnem kartico iz denarnice preden ona pove znesek. Lahko se kar pohvalim, da mi v 90% rata prehitet.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 14:56:26   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

meni je pa ful d'best ko v hoferju tekmujem z blagajničarko, da vse pospravim in potegnem kartico iz denarnice preden ona pove znesek. Lahko se kar pohvalim, da mi v 90% rata prehitet.



user posted image user posted image user posted image to imaš hobiuser posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:08:05   
bumerang
Še nikoli mi ni stvari zmetala v voziček in še nikoli jih nisem metala sama. Se mi je pa neskončnokrat zgodilo, da sem čakala za nekom neskončno dolgo in čakala, da svoje stvari zloži v vrečke in vrečkice, ki jih po možnosti še išče kje naokoli pa obrača pa zlaga pa... hvala bogu za take trgovke, ki pohitijo. Za obračanje artiklov okoli in okoli in polurno zlaganje pa imate takoj za blagajnami večmetrski pult kjer lahko brez skrbi to počnete ure in ure... Res no, ko grem v Merkator ali Spar znorim pri blagajni. Pa to ne moreš verjet, no, kako je lahko kdo tako počasen. Pa ene stvari v rumeno vrečko, druge v rdečo, tretje mora biti obrnjeno odspodaj navzgor, četrto mora biti ob strani,...

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:11:52   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Še nikoli mi ni stvari zmetala v voziček in še nikoli jih nisem metala sama. Se mi je pa neskončnokrat zgodilo, da sem čakala za nekom neskončno dolgo in čakala, da svoje stvari zloži v vrečke in vrečkice, ki jih po možnosti še išče kje naokoli pa obrača pa zlaga pa... hvala bogu za take trgovke, ki pohitijo. Za obračanje artiklov okoli in okoli in polurno zlaganje pa imate takoj za blagajnami večmetrski pult kjer lahko brez skrbi to počnete ure in ure... Res no, ko grem v Merkator ali Spar znorim pri blagajni. Pa to ne moreš verjet, no, kako je lahko kdo tako počasen. Pa ene stvari v rumeno vrečko, druge v rdečo, tretje mora biti obrnjeno odspodaj navzgor, četrto mora biti ob strani,...


ne vem zakaj bi moral stvari najprej nametat ko kakšen kmet (jajce in vložke ter po možnosti na jajce en ananas, da se vse vredu zgnete, polomi), potem pa it še enkrat zlagat na pult????????

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:12:47   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Še nikoli mi ni stvari zmetala v voziček in še nikoli jih nisem metala sama. Se mi je pa neskončnokrat zgodilo, da sem čakala za nekom neskončno dolgo in čakala, da svoje stvari zloži v vrečke in vrečkice, ki jih po možnosti še išče kje naokoli pa obrača pa zlaga pa... hvala bogu za take trgovke, ki pohitijo. Za obračanje artiklov okoli in okoli in polurno zlaganje pa imate takoj za blagajnami večmetrski pult kjer lahko brez skrbi to počnete ure in ure... Res no, ko grem v Merkator ali Spar znorim pri blagajni. Pa to ne moreš verjet, no, kako je lahko kdo tako počasen. Pa ene stvari v rumeno vrečko, druge v rdečo, tretje mora biti obrnjeno odspodaj navzgor, četrto mora biti ob strani,...


ne v voziček ti jih ni zmetala to je že preveč časa, zmeče na kup ob blagajni, da že vse dol leti,....

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:13:18   
Moyca_
v ta namen imaš v sparu in mercatorju tudi hitre blagajne in samopostrežne blagajne,...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:13:20   
Jessy
Pri nas pa ni neke panike na blagajni. Edino, če sem jaz tako hitra, da je ni. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:14:54   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Pri nas pa ni neke panike na blagajni. Edino, če sem jaz tako hitra, da je ni. user posted image


Čist možno da v kakšnem manjšem kraju oz. kjer imajo normalne poslovodje ni take hektike, se mi je enkrat zgodilo da je bila ženska počasna, pa sem šokirano stala,ampak mislim da to ni bilo pri nas v Hoferju, ampak v Avstriji

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:17:15   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

v ta namen imaš v sparu in mercatorju tudi hitre blagajne in samopostrežne blagajne,...


... zabasane z ljudmi, ki nimajo pojma, kako se te blagajne uporablja.

Poskusi enkrat zlagat stvari v voziček brez nalaganja v vrečke pa boš videla, da vse uspeš zložit vanj brez panike.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
8.2.2010 15:21:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 15:22:55   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

ne vem zakaj bi moral stvari najprej nametat ko kakšen kmet (jajce in vložke ter po možnosti na jajce en ananas, da se vse vredu zgnete, polomi), potem pa it še enkrat zlagat na pult????????


Kot kmet si kvečjemu, če stvari tako kot praviš namečeš na trak potem pa pol ure razmišljaš kaj gre kam. 
Položi jih tako, da jih boš logično zložila v voziček drugo za drugo brez uničevanja in večjega razmišljanja kaj gre kam (večji in kompaktni artikli prej, sadje in zelenjava na koncu, jogurte, sire in manjše stvari, ki jih kupiš več naenkrat, že pri jemanju s hladilnika daš v vrečkice, ki jih dobiš pri sadju in zelenjavi ipd.), veliko stvari, ki so pakirane v paketu, pa lahko pustiš tudi v vozičku in daš na trak samo vzorec, potem pa itak na blagajni kasira vzorec krat število izdelkov.
Če ti to ne uspe, potem imaš pač pult.
Zakaj bi morali drugi čakat pol ure na blagajni zaradi nesposobnosti drugih?

Hvala bogu za take blagajničarke kot so v Hoferju in Lidlu!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaposlitev v Hoferju
8.2.2010 16:12:57   
Anonimen
sama si, da stvar pohitrim ze na blagajno direkt iz vozicka po prb. vrstnem redu zlozim kot bo slo v vrece...

ne dam prvo solate in jajc na blagajno, pol pa mleka...

in cisto spredaj dam vrecko, alpa takoj recem, da mi da vreco. in kakor ona blokira, sama mecem v vreco.

tole tekmovanje je pa tud men cooluser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?