Pri 14 mesecih smo le dočakali... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


roty -> Pri 14 mesecih smo le dočakali... (2.7.2005 15:17:51)

...prvi zob. Že nekaj časa mi je bila sumljiva taka bela bulica (na mestu trojkice), ki ga je močno srbela in sem samo čakala, kdaj bo zobek pokukal. Malo čudno mi je sicer bilo, da bi dobil najprej trojko, ampak ker smo prvi zob čakali tako dolgo, bi bilo tudi to možno, da bi bila pri nas ena "zmešnjava" glede zob.
V glavnem, ob pol treh ponoči tamali joka, malo se cartamo, igramo, ob štirih k sreči zaspi nazaj. Zjutraj seveda takoj pogledam, ali je na mestu bulice slučajno zobek. Ga ni. Po zajtrku se greva previjat, mali se na ves glas reži, jaz pa vse dlesni preštudiram. Pa mislim, da ima na spodnji dlesni ostanke zdroba, mu hočem odstranit, pa začutim nekaj trdega. Pogledam od blizu in vidimi miceni zobek. Enkico. Na tem mestu so bile dlesni "normalne", nič otečene, vročine ni bilo, razpoloženje normalno, razen joka ponoči. Punce, ko sem jaz videla ta tako dolgo pričakovani zobek, sem dobila kar solzne učke.

Lep dan vsem!

Roty




ursk@ -> Pri 14 mesecih smo le dočakali... (2.7.2005 15:26:45)

Ja čestitke. Dolgo ste ga čakali... Upam, da brez strašnih jokov.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




CatJa -> Pri 14 mesecih smo le dočakali... (2.7.2005 15:38:47)

:sloncek: :bravo: Nik




Maš -> Pri 14 mesecih smo le dočakali... (2.7.2005 16:17:33)

:bravo: Nik!

Moja 14-mesečnica ima pa že 14 zob!!!




Anonimen -> Pri 14 mesecih smo le dočakali... (2.7.2005 17:55:16)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Počasi, pa zihr. Sedaj bodo pa zagotovo vsi navalili naenkrat (zobki namreč).




Stran: [1]