|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa...
2.7.2005 13:48:30   
lin
Ja in se je takoj prijelo:bravo::bravo:,prve tete ni blo več midva pa :):bravo::)-;)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   koliko časa...
2.7.2005 15:13:45   
viv_
v prvem poskusu :bravo:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   koliko časa...
2.7.2005 15:14:04   
Ninica
Takoj se je prijelo9nebesa:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   koliko časa...
2.7.2005 20:58:59   
Anja167
Pri nas pa več kot eno leto ni šlo, s Klomifenom je pa ratalo po tretjem ciklu jemanja tablet.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   koliko časa...
2.7.2005 21:05:05   
lenika
Jaz šele načrtujem nosečnost, na tem naj bi začela delat prihodnji mesec, ampak, ko vas tukaj berem sem kar presenečena kolikim je uspelo v prvem poskusu. Jaz se veliko zadržujem na forumu Zanositev in ovulacija in tam so kar pri velikem številu deklet številke bistveno višje.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   koliko časa...
2.7.2005 21:56:59   
Nikica
4 mesece.In ko me je sestra vprašala pri ginekologu, kako dolgo sva delala otročka, je bila začudena, kako hitro.:)-

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   koliko časa...
2.7.2005 23:44:11   
polona2
15 minut:)-.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




KOLKI
čipka

(odgovarjajo tiste, ki so široko povejale svoje dojenčke) Koliko časa ste široko povejale svoje dojenčke?

par tednov (27%)

1 mesec (18%)

2 meseca (16%)

3 mesece (25%)

4 mesece (8%)

več kot 5 mesecev (6%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!