|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moško britje
2.2.2010 11:23:12   
kalbo
E vidiš, to me zanima. Veliko nas je, ki bi to uporabljal, sam za dobit ni. V Nemčiji je tega ko toče.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moško britje
2.2.2010 11:40:14   
ZARA
Z brivnikom, vsak dan, če dela. Mislim, on, ne brivnik.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:04:43   
KT
"Na peš" kot smo nekoč rekli, in sicer vsake 2 - 3 dni. Je pa tudi on vnet zagovornik stare šole.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:04:48   
tamiflu
britvica in pena, od Gilette uporablja. Brije pa se  enkrat tedensko, včasih še ma večji razmah, te pa mu že zagrozim, da ga bom ožgala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:09:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Seveda me je zamikal kovinski, ker se je plastični za 3 EUR ukrivil. Ugotovil sem, da pri nas tega ni za dobit. Sem v drogeriji vprašal za brivsko milo, me je sam debelo pogledala.

Jaz ne vem, kje si ti to gledal, ampak vse našteto imajo v Intersparu v City Parku oz. v DM-u zraven.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:11:02   
kalbo
Kovinski brivnik na klasično britvico majo? Ne verjamem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:13:20   
Kerensa*
Ajde, ne dam roke v ogenj, da ga imajo zdajle, v tem trenutku, ampak jaz sem ga zase (oz. za svoje noge) kupila točno tam. Imajo črnega plastičnega (se popravljam - imeli so ga) in srebrnega kovinskega. Doma imamo oba (črn je moj, srebrn od g. Moža) in oba sta bila kupljena lani (enkrat jeseni) v City Parku. Z žiletkami vred (tistimi, ki smo jih včasih nosili na verižicah).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:16:01   
kalbo
Ja črnega majo od Wilkinsona povsod, ki se je pa meni ukrivil po dveh tednih. Zdej sem naročil iz nemčije staro preverjeno klasiko. Želetke majo pa tud sam Wilkinson al pa Gillette, tega je pa drugač zunaj malo morje in zadnja leta je vse več ljudi, ki se odločajo za star sistem, ker tanov ne vem kam gre. Počas bo 10 želetk na nastavku. 

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.2.2010 12:17:25 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:16:39   
Kerensa*
Počak' mal'... grem pogledat, kaj piše na njem.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:18:01   
kalbo
Pejt no, me firbec matra. Kovinski me zanima, črn je sigurno Wilkinson.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.2.2010 12:19:21 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moško britje
2.2.2010 12:19:33   
Kerensa*
Boš kar do večera počakal (ko moj pride iz službe), ker ga ni tam, kjer naj bi bil, kopalnice pa ne mislim premetat, ker sem jo včeraj komaj pospravila. Ampak je garant kovinski.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moško britje
2.2.2010 14:18:02   
kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Britvica Gillette in pena oz. gel od Gillette


moj tudi
in še to mora biti gillette fusion power...

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moško britje
2.2.2010 15:26:46   
nejcko
U, mi imamo polno tehle držal za navadne britvice doma, še od fotra. Celo kakšen kos brivskega mila bi se še kje našel user posted image
Drugače se pa moj mož največkrat brije s temi želetkami za enkratno uporabo + pena za britje, ima tudi brivnik, ki pa že zelooooooooo dolgo ni bil v uporabi.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moško britje
2.2.2010 15:27:54   
nejcko
Aja, ta držala so kovinska.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moško britje
2.2.2010 15:29:28   
barika
Kalbo, črnega wilkinsona imam doma (ti ga odstopim, če želiš). Ročaj je kovinsko plastičen, tist nastavek, ko se da želetka not je pa plastičen.

samo kok se ti je to ukrivilo, a imaš jeklene kocine al kok?user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moško britje
2.2.2010 20:37:49   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

U, mi imamo polno tehle držal za navadne britvice doma, še od fotra. Celo kakšen kos brivskega mila bi se še kje našel user posted image




Enako, od dedka še, čeprav je že 25 let pokopan. Ampak babi ima to za spomin. Pa žiletke še v paketkih, ne vem po 5-10 pakiranih v takih ličnih celofančkih..no itak že čist rumenih od starosti, pa britvica oz. tisto držalo je tako izrezljano, skoraj umetelno..Pomojem ni blo poceni za takrat, pa nisem ziher - da je celo iz srebrauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moško britje
2.2.2010 20:59:02   
valči
A veste,da me kar srh spreleti,ko se na navadne britvice spomnim,moj foetr je to imel,kar Kalbo želi.
No,moj mož ima navadne Gillette in peno,torej mokro britje.
Te stare bi me bilo strah imet doma,imava tri otroke,kaj,če kateri v roke to dobiuser posted image Joj,to se lahko tako porežeš,da joj...

Upam,da najdeš,kar želiš in poročaj.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moško britje
2.2.2010 21:02:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: valči


Te stare bi me bilo strah imet doma,imava tri otroke,kaj,če kateri v roke to dobiuser posted image Joj,to se lahko tako porežeš,da joj...

Upam,da najdeš,kar želiš in poročaj.



a nožev potem tudi nimate? Se da z njimi tut super porezat če se glih okoli valjajo user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moško britje
2.2.2010 21:03:41   
sanasan
moj: pena in britvice
moj fotr: britvice na kovinskem držalu + pena, včasih milo (nimam pa pjma od kod muuser posted image - stara zalogauser posted image )

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moško britje
2.2.2010 21:22:47   
valči
TomTayloruser posted image ,ja seveda imamo,samo ne vem,zakaj imat tak filing do žiletk-britvic.Mogoče,ker so nas,kot otroke strašili s tem,mi je ostalouser posted image

Grem sedaj Hausa gledat,me ne bo več strah.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moško britje
2.2.2010 21:31:55   
poli*
Moj stari tata ima še vedno te stare kovinske britvice... kupuje tudi tisto kremo, ki se malčk spremeni v penco, pa še s tistim "čopičem" se namaže user posted image .
So pa ekstremno drage te novodone britvice... precenjene.

Mož pa se najraje pobrije (1x tedensko) s starim strojčkom za striženje, da ni čisto na nulo (kar je tudi meni všeč), potem pa še okol popravi z žiletko.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moško britje
3.2.2010 8:42:18   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Moj stari tata ima še vedno te stare kovinske britvice... kupuje tudi tisto kremo, ki se malčk spremeni v penco, pa še s tistim "čopičem" se namaže user posted image .



Haha, to moj fotr isto dela.
Mož ma pa mach3 britvice, si pa prej faco namili z navadno trdo žajfo za roke, ker pravi, da se tako britvice ne skrhajo tok hitro in jih ma res kar dolgo. Brije se pa trikrat na teden, mislim. Al dvakrat sej ne vem.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moško britje
3.2.2010 12:58:02   
koala
Moj ima Philipsov brivnik, prej pa se je bril z britvicami za enkratno uporabo. V predalu se valja tudi ta prava britev, ki je bila od tasta. V uporabi pa ni.
Kalbo če ne dobiš, moj svak se je brli (dokler se ni odločil da bo postal bedanec, vsaj po izgledu) z takšno britvico kot jo opisuješ, sem 100% da je ne bo pogrešal, mu  boš nardil veliko veselje če se je znebiuser posted image .

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moško britje
3.2.2010 13:01:23   
kalbo
Jest mam že naročen brivnik (nekatere pravite držalo) iz Nemčije. Je pa nespremenjen model že od 1931. Dobi se tud replika prvega takega brivnika iz 1904. S tem ukrivljenim Wilkinsonom se pa zdaj pobrijem v nulo brez izpuščajev, ki mi jih je puščal mach 3

Plastičen ni OK, ker ne ukrivi prav britvice. Veliko moških po svetu gre nazaj na ta sistem na eno želetko, ker je najboljši. Ni zastonj držal nespremenjen od leta 1904 do izuma brivnika na dvojno britvico okol leta 1970. Sistem je nespremenjen že več kot 100 let.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moško britje
3.2.2010 13:26:32   
baguSka
No moj dragi je mel tole v mislih:

http://jfox61.home.comcast.net/images/solingen4.jpg

In vceri sm ga spet povprasala kaj si misli o tem.. in je reku da on bi najrajs to, ampak da je tud precej drago in da verjetno rabis kr izkusnje.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IME ZA PUNČKO
amalia

KATERO VAM JE LJUBŠE?

TAJDA (43%)

TADEJA (12%)

JERNEJA (14%)

JANA (31%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!