|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška soba ...
1.2.2010 9:53:02   
Anonimen
mizarske delavnice Želva d.o.o. iz Lj - jo kdo ima? Zanima me, kako ste zadovoljni z izdelavo, kvaliteto materiala? Predvsem me zanima pograd postelja. 
Hvala za kakršnekoli informacije.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška soba ...
1.2.2010 21:48:43   
*bubi*
sem šla gledat v maile.... skoraj 3 leta nazaj sem jim dala eno povpraševanje in so mi dali astronomsko ceno za posteljo, ki ima spodaj predale. Vsaj takrat se mi je tako zdelo.

Evo, kopiram:

Na osnovi vašega povpraševanja Vam posredujemo podatke o izdelavi pohištva. Postelja je narejena iz iverala ( robovi so obdelani z ABS-om) v kombinaciji z MDF-om (mediapan).
Možna je tudi kombinacija iveral lesni dekor v kombinaciji z barvnim iveralom. Cene se giblejo med 640 EUR in 790 EUR odvisno od izvedbe  in število predalov.
Navedene cene so brez 20 % DDV-ja.
Izdelke si lahko ogledate v naši trgovini za Bežigradom (Plava laguna) nasproti bivšega kina Bežigrad.
Rok dobave je med štirimi in petimi delovnimi tedni , od potrditve naročila t.j. 50 % avansom od ponudbene vrednosti.



Saj ne vem, če ti to kaj pomaga user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška soba ...
1.2.2010 22:02:29   
Anonimen
To je pa fuuul drago ... sploh za posteljo iz iverke user posted image

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška soba ...
2.2.2010 11:50:20   
Anonimen
Ja, mi pomaga, tako, da sem takoj zaključila z razmišljanjem o njih user posted image ! Hvala, tole so pa res neugodni podatki.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?