Tel.številka Hoferja (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


milki -> Tel.številka Hoferja (1.2.2010 9:09:52)

Nujno rabim, če ima kdo, rabim ene informacije.




špelin@ -> RE: Tel.številka Hoferja (1.2.2010 9:12:10)

Kliči na  01/8346-600 in povej, kaj te zanima. Ponavadi so zelo prijazni, nam so  vsakič v računalniku preverili, kje še imajo določen artikel [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




mala biba -> RE: Tel.številka Hoferja (1.2.2010 9:15:16)

Če lahko samo pripomnim, da od Hoferja ni nikjer tel številke, ker oni imajo neko čudno politiko.....Ko sem hotela vprašati po zalogi sem dobila eno številko od nekoga ki tam dela in so me nadrli kje sem jo dobila....mogoče je že zdaj drugače, samo mislim, da še vedno ni nikjer objavljene.....tudi če pogledaš po poslovalnice je samo zemljevid kontaktne številke ni....pa veliko sreče.....verjetno boš morala kar do njih....




milki -> RE: Tel.številka Hoferja (1.2.2010 9:15:41)

Hvala Špelina.[sm=smiley1.gif]




mala biba -> RE: Tel.številka Hoferja (1.2.2010 9:17:01)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]AHA.....očitno je že drugače.....špelin@ hvala za inf.




Bostjan-1 -> RE: Tel.številka Hoferja (1.2.2010 14:10:51)

Nimajo čudne politike, ampak gre za njihov pristop minimizacije stroškov. Pač vsak klic strank stane toliko in toliko min zaposlenega, strošek zaposlenega na uro je toliko in to je vse. Tudi sicer lahko opaziš, da je v njihovih trgovinah glede na velikost same trgovine precej malo trgovk. Pa še to ni klasične hierarhije: poslovodja, trgovka, ampka vsi delajo vse, kar je pač potrebno: zlaganje na police, blagajna, prevzem,...
Imam znanko v Hoferju, pa ne upa dati fiks telefona niti možu, da je ne bi klical, ker imajo v pogodbi o delu, da je to poslovna skrivnost, namenjen le notranji komunikaciji. Vsak klic tudi beležijo.
Tudi to je eden od razlogov za nižje cene .
Oni omenjeni tel. pa je od sedeža podjetja in verjetno potrebuješ malo sreče, da dobiš info o stanju zaloge namesto jezikove župe [sm=smiley36.gif]

LP, Boštjan




Stran: [1]