povezava preko usb oz prenašanje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 21:56:03)

ali je možno na kakšen način na tel prenesti video file, razen USB kablom?
nevem če je kaj narobe z kablom ampak noče in noče povezat preko PC studia:( poveže edino mass storage, da lahko z tel prenesem na PC. kontra varjanta ne gre, pa če se obrnem na glavo. šteka od že kar pomnim, na vsake toliko zalaufa in je povezan vendar to zna potrajat. pop! še kakšna opvija?




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:00:19)

infra red?




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:00:28)

Preko bluethoot-a.




štrumfek -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:03:41)

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Preko bluethoot-a.

ja če ga računalnik ima potem ti je to najlažje...




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:07:30)

hm... kje pa se da videt če računalnik podpira bluethoot?




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:09:05)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

hm... kje pa se da videt če računalnik podpira bluethoot?


imaš prenosnika al stacionarca?




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:13:02)

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

hm... kje pa se da videt če računalnik podpira bluethoot?


imaš prenosnika al stacionarca?

stacionarca




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:16:12)

hm, pol je pa mal kriza

vem pa, da je treba za video naložit poleg vsega še kodeke - sam ti ne znam pomagat glih  - dej probaj vtipkat v google kodeki za telefon, pa vnesi svojga - boš vidla, kaj ti ponudi

ponavadi majo računalniški forumi tega ful




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:18:23)

IZVIRNO SPOROČILO: nya

hm, pol je pa mal kriza

vem pa, da je treba za video naložit poleg vsega še kodeke - sam ti ne znam pomagat glih  - dej probaj vtipkat v google kodeki za telefon, pa vnesi svojga - boš vidla, kaj ti ponudi

ponavadi majo računalniški forumi tega ful


počakam raje na mojga, je bolj za te varjante, da kaj slučajno ne zafuštram.




Naja31 -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:43:57)

Stacionarci nimajo blutootha.




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:45:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Stacionarci nimajo blutootha.


sej to sm jst mislila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], sam pol naprej nisem napisala, da za prenos preko kabla je potrebno kodeke




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (31.1.2010 22:57:26)

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Stacionarci nimajo blutootha.


sej to sm jst mislila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] , sam pol naprej nisem napisala, da za prenos preko kabla je potrebno kodeke


kodeki so, saj sem napisala da mi gre slike iz TEL naložit na PC, šlo je tudi da sem nalagala z PCja na telefon, vendar že takrat je bila zbrka okrog tega, ker četudi je kabel priklopljen z tel, ne poveže! od 100 poskusov mi rata 1x, toliko da naložilm par slik, pol pa me zopet skensla. sedaj sem že obupala, ker mi že en lep čas ne poveže, tako da iščem drugačno varjanto.





Felicita -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (1.2.2010 7:25:43)

a druge usb zadeve ti pa delajo? ker če ti ne, je mogoče z usb port-om kej narobe, poskusi s kakšnim drugim?
drugače mam pa jest bluetooth usb 'ključek' s katerim prenašam zadeve iz mobitela na računalnik... mislm da se da še vedno kupit.




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (1.2.2010 8:49:53)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Stacionarci nimajo blutootha.


sej to sm jst mislila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] , sam pol naprej nisem napisala, da za prenos preko kabla je potrebno kodeke


kodeki so, saj sem napisala da mi gre slike iz TEL naložit na PC, šlo je tudi da sem nalagala z PCja na telefon, vendar že takrat je bila zbrka okrog tega, ker četudi je kabel priklopljen z tel, ne poveže! od 100 poskusov mi rata 1x, toliko da naložilm par slik, pol pa me zopet skensla. sedaj sem že obupala, ker mi že en lep čas ne poveže, tako da iščem drugačno varjanto.




sori, sm spregledala -ker men je delal tko, da mi je video preneslo brez zvoka - pa vem, da mi je rekel kolega, da če ena stvar šteka, je zihr kej s tem

verjetno bi res morala kabel sprobat še kak drug  - pa upam, da ti rata




Anonimen -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (1.2.2010 8:52:37)

program odinstaliraj in na novo namesti. ali pa samo posodobi. mogoce bo kaj pomagalo.




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (1.2.2010 14:29:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

a druge usb zadeve ti pa delajo? ker če ti ne, je mogoče z usb port-om kej narobe, poskusi s kakšnim drugim?
drugače mam pa jest bluetooth usb 'ključek' s katerim prenašam zadeve iz mobitela na računalnik... mislm da se da še vedno kupit.



ja vse ostalo dela bp! kako ključ, tako ostale usb kabli za fotkiča, drug tel, ipd. je pa še eno sranj.e, da tel premore enih 50kb spomina in nikakor nebom mogla shranit te kratke filmčke dat gor, baje da se ne da shranit z mojim tel direkt na kartico. sem želela dat kratke risnake za malo gor, če katera ve, ali se da potegnit preko planeta?




J.L. -> RE: povezava preko usb oz prenašanje (1.2.2010 14:38:45)

bom probala odstranit in ga ponovno inštalirat, sicer dvomim, da bo kaj bolje, vendar druge tako ni. 




Stran: [1]