koliko vas je... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> koliko vas je... (1.7.2005 8:07:02)

Dobro jutro:zaspan:

Koliko vas je v druič nosečih, in koliko vas je, da delate na tem? Tudi midva sva pričela z delom!:)-:ups::bravo: če seveda že ni kaj ratalo, ker menstruacije še vedno ni:)-

In vse tiste, ki imate enega, bo še kakšen, ali bodo tudi edinčki? In zakaj?

Sem pa firbec kaj?!




buči -> koliko vas je... (1.7.2005 8:12:18)

Mene kar malo stisne misel, da bi že imela drugega. Ne vem, ampak za enkrat se mi zdi še prekmalu. Mogoče zato, ker nisem imela najboljše izkušnje s porodom, ker še nisem vsega pozabila, mogoče tudi zato, ker moram nujno najprej dobit službo, mogoče tudi zato, ker bi rada, da bi bil mali že malo starejši, da bi že hodil, mogoče bil brez plenic. Ne vem ... :zmeden: Če bi mi kdo zagotovil, da bo vsaj nosečnost normalna ... Potem mogoče ne bi tako zagrizeno govorila: Ne, zaenkrat še ne.

:kuza:




viv_ -> koliko vas je... (1.7.2005 8:18:07)

Jaz sem zaenkrat odločena, da bo naša Mirna edinka.





dory -> koliko vas je... (1.7.2005 8:19:09)

jst mam enga..ze tko je prisel izven scenarija :)..torej obcutno prekmalu in me je dobil totalno nepripravljeno...pa tud drugac ne vem,ce bi imela kej vec otrok kot enega...

Se vedno bi rada v zivljenju uspela, predvsem mislim na kariero,kar pa z majhnimi otroci ne bi slo...vsaj pri meni ne,ker ne bi mogla druzine zapostavljat...

Poleg tega si ne znam predstavljat,kako bi mela rada se enga..tko kot mojga :duda: ne vem ce..pa nej se slis egoisticno..ze zdej je alfa pa omega..vse bi dala zanj...

Je pa tko da v zivljenju nikol ne ves,zato je tezko govort...zarecenga kruha se pa itak najvec poje..




Bejba -> koliko vas je... (1.7.2005 8:30:41)

Mi bomo vsekakor imeli še vsaj enega (če bo le bog dal ;)), ampak vmes bi šla rada malo v službo.
Po eni strani pa se res bojim tega, kar je rekla že teja&maj ali bom lahko imela tudi drugega tako brezpogojno rada kot imam sedaj tega našega malega sončka - ali bom zmogla to ljubezen razdeliti. Itak da bom, saj bo tudi drugi otrok samo moj oz. najin z :love: in neskončno ljubljen, ampak zaenkrat bi bila rada samo Anžetova, potem pa pride še sestrica :)-.

Vi pa le veselo delajte na tem :sloncek:.

LP; Bejba :rozica:




Anonimen -> koliko vas je... (1.7.2005 8:47:07)

Ljubezen se ne deli...se množi.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.7.2005 8:47:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Wahoo RR -> koliko vas je... (1.7.2005 8:49:32)

Midva že delava na tem...čeprav še vedno dojim in menst. še ni...tko da verjetno še ne bo...ampka upam da bo kmalu...Želiva si enega za drugim...s čim manj razlike...


Službe imava dobre, stanovanjski problem urejen...finance bodo že kako...
Ljubezni pa na pretek...:) :) :)





Pilar -> koliko vas je... (1.7.2005 8:50:51)

Da bi imela službo, bi se brez pomislekov odločila še za enega.Takoj. In tudi moj :love: se strinja s tem.
Meni je grozno, da bi bil Jure edinec.Niti slučajno me ni strah, da te ljubezni ne bi mogla deliti.

Pa še nekaj je.Nihče ni večen in želim si, da bi imel Jure še nekoga njegove krvi.




corfu -> koliko vas je... (1.7.2005 8:50:53)

Al bina se popolnoma strinjam s tabo.:bravo::bravo::bravo:

Viv, zakaj pa pri vas samo Mirna, Al bina kaj pa ti?




viv_ -> koliko vas je... (1.7.2005 8:52:30)

Ker sem komot. :)-




saratanja -> koliko vas je... (1.7.2005 8:55:00)

Mi pa ravno razmišljamo o tem. Pri nas sem problematična jaz. Imam že kar ohoho let, pa carski rez je bil, pa...... Po drugi strani pa me kar mal daje, da bi meli še eno bebico....verjetno to pride, ker sem zadnje dni čist koma od neprespanosti. :(

Nič, bomo še videli, kaj bo čas prinesel:)




beba76 -> koliko vas je... (1.7.2005 8:56:38)


:bravo::bravo::bravo: Al-bina!!!:bravo::bravo::bravo:

Jaz mam tri in sem prepričana, da se noben od njih ne počuti zapostavljenega in nobenemu ne manjka ljubezni!!! Ziher je z najmlajšim največ dela in mamico potrbuje bolj, kot večja dva (8,5 in 6 let), a se ne bojim, da mi ne bi uspelo.

Mamice, kar veselo na delo :sloncek::sloncek:





Maxica -> koliko vas je... (1.7.2005 9:05:03)

Jaz upam, da bom imela še kakšnega, ja. Kdaj-to pa ne vem:zmeden:. Kakšno leto bi menda še počakala in se res povsem posvetila Maxu. Potem pa ja, absolutno.:)




lefairyon -> koliko vas je... (1.7.2005 9:17:37)

mi se za zdaj družimo v troje bomo pa verjetno imeli še kakšnega miška/miško ampak čez par let če bo šlo vse po planu...že zdaj pa z :love: pridno vadiva za veliki dogodek ko bo pod mojih srčkom začelo biti malo srčece:sloncek:...za zdaj pa je še prekmalu...vsaj dokler ne dobim redne službe da se ne bom bala da spet ostanem na cesti...
lep dan
nadi:rozica:




Minki -> koliko vas je... (1.7.2005 9:22:34)

:bravo::bravo::bravo::bravo: se strinjam al bina




Veverička -> koliko vas je... (1.7.2005 10:10:43)

Podobno kot wahoo! Tudi mi se že trudimo. Blaž je star 7,5m - se še dojimo, menstruacije pa še od nikoder. Če pa je ne bi želela, pa bi jo ziher že takoj dobila :grrr:
Pa še Blaža smo dočakali šele z IVF - tako, da ne vem, če bo kaj. Bi pa rada (midva z možem :))čim manjšo razliko. Pa še to: pravijo, da če je prvi :hudicek:, je drugi ziher :angel: (he, he, he). Optimizem pa taki:)-:)-:)-




Bejba -> koliko vas je... (1.7.2005 10:12:56)

Al bina lepo povedano. Sedaj bom tudi jaz na to gledala tako, da se ljubezen množi in ne deli in mogoče bo kakšen mali pikec pod mojim srčkom prav kmalu zabrcal :bravo:. Do takrat pa je vsa moja pozornost posvečena mojemu zlatemu sončku :love: in seveda njegovemu atiju :love:.

LP; Bejba




Anonimen -> koliko vas je... (1.7.2005 10:17:12)

Pri nas nič ne mislimo...nimamo s čim :ups: Mislit.




Anonimen -> koliko vas je... (1.7.2005 10:29:54)

upam da se čimprej prime še en :duda: za enkrat je v planu da bova imala 2, ko bomo dojel kako zgleda če maš dva in če bo ok se bomo pa mogoč odločl še za tretjega 8):)-

lp, lara




asso -> koliko vas je... (1.7.2005 10:34:44)

Jaz bi tudi v kratkem rada še enega :duda:, vendar moram še mojega :love: prepričati.
Januarja, februarja upam, da bova začela delati na tem, da bo čim manj razlike.
Upam, da ne bo edinka.

Lp asso




Anonimen -> koliko vas je... (1.7.2005 11:19:14)

Joj, kako vam vsem zavidam, ki že delate na tem. Predvsem tebi, CORFU, ki imaš skoraj isto starega :duda:, kot jaz. Vedno sem govorila, da bom imela 3 otroke, sedaj pa :zmeden2::ups::ups::zmeden2:. Ko se spomnim poroda in prvih 3 mesecev, me mine, da bi sploh kdaj v življenju še imela otroke. Ko se spomnim svojih sanj, pa bi imela. Sicer imam še probleme s :love:, ki se je že skoraj odločil, da je eden čisto dovolj (sam je edinček). Ne vem. Upam, da se bom kdaj lahko veselila ob misli, da bom spet noseča. Zdaj me je tega panično strah. :((:((:((




Naja31 -> koliko vas je... (1.7.2005 11:22:41)

Blacky, kot da bi brala moje misli.
Prej sem vedno govorila, da bi rada imela 3 otroke, zdaj pa ko se spomnim poroda in kako je zdaj hudo, me je pa zelja minila. Mogoce bo cez nekaj mesecev bolje, ampak zdaj si niti v sanjah ne zelim se enega.

Lp, Naja




corfu -> koliko vas je... (1.7.2005 11:29:07)

Blacky pri nas je pa ravno obratno in je :love: edinček, željo ima imeti tri z majhno razliko seveda, ker za preveč razlike v letih pa jaz ne bi bila. Sicer pa je mojemu, ko pride domov ukvarjanje s tamalim sprostite od stresa v službi in predvsem užitek, tako, da imam jaz čas tudi samo zase.sama osečnost ni problema, sam porod...8)ti res uči vn porine. Mogoče bom pa poskusila epiduralno....po drugi strani, me je pa malo strah...enekcija pa hrbtenica..ne vem




Jančika_ -> koliko vas je... (1.7.2005 11:36:31)

No, midva 5 mesecev po porodu nisva ravno delala na tem, pa se je prijelo. Sva hotela začeti, ko bi bil Vasja star eno leto. Ampak - easy come, easy go, je bil spontani splav.

Ker sva bila zelo zelo vesela, ko sem zanosila, sva se odločila, da ne bova nič čakala, ampak takoj spet šla v akcijo - takoj se je prijelo, naprej pa....glej zgornji scenarij.

Zdaj čakava do septembra, pol pa akcija. Moja želja so trije cukri, Joejeva štirje:zmeden2:. Če bomo kolikor toliko vredu živeli, ne vidim razloga proti.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>