|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
28.1.2010 23:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ej, sewm napisala komentar na 1 strani in zdej vidim, da je cela klobasa ratala in sem sam en tini mini komentar še pripisala in to je to.user posted image

kjeeeeeeeeeeeeeeee



Strpnost strpnostuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
28.1.2010 23:55:54   
Anonimen
pa sj jst sem gor....pa sem sfalila ocitnouser posted image
ti si kriva??????user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
28.1.2010 23:56:46   
Anonimen
Jaja, jest kriva.

Ti miška, kaj Ninica spi?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
28.1.2010 23:57:47   
Anonimen
na mojih rokah....in sem res ze nestrpnaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 0:00:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image
grem zdej spat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 6:33:16   
Hope2
Če lahko predlagam, samo ne kupovat v leclercu, ker tam so najmanjše številke kar jih kje najdeš. Sem se prejšnji teden ubrisala, ko sem našemu 14 mesečniku kupila bodije za 24 mesecev in bodije za 36 mesecev. Prav so mu edino uni za 36 mesecevuser posted image
Hofer ima res velike številke in tudi kvaliteta je fajna, samo kaj ko nikoli nimajo z dolgimi rokavi
H&M ima tudi velike številke, samo znajo biti precej ozki in potem če je kak mal obilnejši res pobere in težko zapneš.

Samo res ne vem kaj sprašuješ tu gor, pejdi v trgovino in kupi od uča, saj vidiš kaki so mu zdaj premali, torej kupi večje. Na številke pa se jaz že dolgo ne oziram, ker ni narejen po trgovskih merah. Se pa res kdaj uštejem, kot prejšnji teden napr. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 6:35:39   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87

Jaz sem nad oblačili pri mojem otroku že skor obupala, ker neverjetno hitro raste in se redi.



Si napisala, kot da ima 210 cm in 180 kg. Danes pa ja menda ni problem oblečt otroka user posted image  

Drugače se pa podpišem pod nyo. In tvoj otrok izstopa s težo ne z višino. Verjamem, da pobere oblačila zaradi širine in ne dolžine. Moj je imel pri štirih mesecih 68 cm in tri (!) kilograme manj kot tvoj, pa je bil kar fino 'popunjen'.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 7:35:23   
Anonimen
joj kar 4 strani, naj grem spoh bratuser posted image Me zanima koliko postov je dejansko odgovor na moje vprašanje, me prav zanima, zato veselo na delo neuser posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 7:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Belika
HM in CA ima 74 ali 80 (80 mu je sicer še malo velika 74 pa ravno prav)
Sparky, Basic sta mu 86 ravno prav ...
Hofer mu je št 74/80 tudi še ravno prav, bo zdaj zdaj pretesno ratalo


Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tamika87 si pogledala v C&A. Imajo nekatere bodye kar velike. Jaz sem zadnjič kupila 2 kompleta bodyev št.74 pa so ji eni glih prav, drug komplet pa full velik.



Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

zdej lih berem, da pišeš o sparkyevih bodyih... za njih je splošno znano, da so ekstremno majhne številke, tako da sem zdaj še bolj zihr, da mu bojo h&m bodiji (ki so realne številke) fuullllllll preveliki in mu mogoče poskusiš h&m 68 ali 74..


Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Hofer ma velike številke.


Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Pa kaj komplicirate, no! Če mu je HMova 74 na tesno, mu pač kupi 80, očitno tvoj fantek pač oblačila pobere v širino, kaj češ. Za Sparky so že napisale, da so majhne številke, C/A se mi zdi primerljiv s HM, morda celo nekoliko daljše (a zato ožje) stvari. Potem je še Tape au Loeil, kjer so tudi ekstremno majhne številke, za ostalo pa ne vem, kupujem po občutku.



Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Še najbolj ti priporočam bodije iz BC FIXONI program, ker so št. precej velike kot so povsod drugod.



Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

Tamika kaj pa v leclercu si pogledala...pa prek neta next in mothercare,mothercare ma dost ugodno ceno za bodije pa ful dober material,je pa v trgovini v Lj,kr dost drago,prek neta je velik ceneje. 


Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Če lahko predlagam, samo ne kupovat v leclercu, ker tam so najmanjše številke kar jih kje najdeš. Sem se prejšnji teden ubrisala, ko sem našemu 14 mesečniku kupila bodije za 24 mesecev in bodije za 36 mesecev. Prav so mu edino uni za 36 mesecev
Hofer ima res velike številke in tudi kvaliteta je fajna, samo kaj ko nikoli nimajo z dolgimi rokavi
H&M ima tudi velike številke, samo znajo biti precej ozki in potem če je kak mal obilnejši res pobere in težko zapneš.



Hvala

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 7:46:53   
Anonimen
Dobila odgovor na svoje vprašanje, za vse ostale pa grem zdaj poslikat otroka v H&Movem bodyju št. 74. Tolk da ne bom vsespološno veljala za nesposobno mamo, ki mu še prevelik body obleče na tak način, da mu je glih prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 8:02:04   
uškinamama
tamika, ogromne številke, take, ki bi bile prav tvojemu sinu ima www.gymboree.com in iana, sploh iana ima širše in krajše stvari.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 8:08:46   
Anonimen
user posted image

Eto mojega sinkota v H&Movem bodyju št. 74. Bo zdaj?

V rokavih mu je sicer še ok, povsod drugod pa na tesno, sploh pri nogicah.

Hvala še enkrat vsem za odgovore!

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 8:45:23   
Anonimen
Ma ja, sej je res pravi debelinko.user posted image Ti kar v akcijo, odgovorov je blo zadost.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 8:48:31   
KIKI****
Vau, Tamika, imate pa res korenjaka in pol.

Velik in močan miško je ;) Saj bo kasneje drugače. Ampak res zanimivo, očitno mu po širini dost pobere, da mu na dolžino ni prav.

Gledam mere tvojega ob rojstvu in primerjam z našo smrklo, ki je tehtala čist malo manj:
HČI
ob rojstvu 3640g in 52 cm... pri enmu letu 7 kg in 76 cm, marca bo stara 5 let in tehta 16 kg, velika je 104 cm user posted image .
SIN
Ob rojstvu 3640 g in 51 cm ... pr enmu letu 79 cm in 10200g, avgusta bo star 7 let in tehta 28 kg, velik je 132 cm.

Saj veš, starši vedno radi primerjamo, ampak brezveze, ker nima nobenega pomena. Ti kupi večje bodije pa je. Naša je do skoraj 3 let nosila št. 80/86. Je šele v zadnjem letu mal porastla.

Jaz sem bla najbolj zadovoljna z bodiji, ki so bili zgoraj narejeni na pritiskače ali tako kot je ta v katerem si slikala tamalga. IANA ma res zelo širpke modele, drugače pa KRIS ali ARTPLET grozno široki, naši tamali niso bli nikoli prav. Kje jih najt pa nimam pojma.

Lepo rastite še naprej ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 8:54:17   
uškinamama
user posted image  , kaj ga lahko malo pogrizljaš po tistih mišelinastih nogicah , zame...

Absolutni iana bodije si nabavi, ker malemu dejansko širina pobere - rokavi kot praviš so okej.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 10:11:04   
Anonimen
kupi od h&m bodije k majo zgor pritiskače - so večji

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 10:13:30   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

tamika, ogromne številke, take, ki bi bile prav tvojemu sinu ima www.gymboree.com in iana, sploh iana ima širše in krajše stvari.


a oni dostavljajo v slo...mal sem pregledala sam mislim da ne dostavljajo...al sem kaj spregledala


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 10:38:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 10:40:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  , kaj ga lahko malo pogrizljaš po tistih mišelinastih nogicah , zame...




user posted image user posted image user posted image to sm jst pr napi prve tri meseca delala....user posted image user posted image ko je še bla mišelinastauser posted image user posted image




no kot vidim te čaka še ena mišelnka user posted image , joj tiste male nogice, jaz bi jih non stop žulila user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 10:56:04   
veselka
jaz sem pri naši kar preskočila 74, ker sem drugače lahko skos v trgovini in moram rečt, da št. 80 ni nič kej pretirano prevelika. Tamika predlagam ti, da kupiš kar 86.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
29.1.2010 17:04:13   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

Tamika kaj pa v leclercu si pogledala...pa prek neta next in mothercare,mothercare ma dost ugodno ceno za bodije pa ful dober material,je pa v trgovini v Lj,kr dost drago,prek neta je velik ceneje. 


Tole sem ti js hotela predlagat, pa me je anitka prehitela user posted image . Meni se zdijo njihovi bodiji precej široki in moj mali (star kot tvoj, saj verjetno veš) kar plava noter po širini, ima malo manj kil in več cm kot tvoj (70/7,7 ). Po dolžini so mu super (6-9m), mogoče še kak centi prostora, ampak v širino ga pa ne zapolni. Iz hm so mu pa 74 čist fajn in nič opazno veliki po širini.
Škoda, da si zamudila naše skupno naročanje.

< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.1.2010 17:07:34 >

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 18:53:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
30.1.2010 13:36:28   
štorkljica
Jezuskristus kak je lepi! user posted image user posted image user posted image Pa s kakim blaženim nasmeškom ti pozira, res je očitno navdušen nad tvojo zizo.user posted image

Drugače pa ja, tudi moja druga hčerkica je debelinka, ima zdaj pri 9 mesecih že 10kg, pa nekje 77cm. verjetno bi mela še več, če nebi zdaj začela puzit.
Jaz ji kupujem bodije v KIK in Hoferju, ter H&Mju, ker so resnično večji modeli in kar nekako rastejo z otrokom, kot je že ena napisala.

No za primerjavo, vse kar je moja prva hčerka nosila pri enem letu do leta in pol, nosi zdaj moja druga že od 7 meseca dalje in ji že počasi ratuje premalo, tak, da bom očitno tudi jaz mogla vseeno dokupiti zimsko kolekcijo ke z tole ne bomo prišli čez.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
30.1.2010 16:39:32   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj 6 letnik 110user posted image


Moj petletnik 122/128user posted image

No, mi 56 nismo oblekli NITI enkrat, ker je štartal z 62 (rodil se je s 4480 grami in 53 cm), potem smo nosili 68 in 74, potem 80 splohj nismo imeli, ampak smo takoj prešaltali na 86 in nato na 92, 98 nismo nosili, smo imeli nekaj zadev v 104, potem smo ruknili na 110 (no, to smo nosili celo eno leto), potem na 116, ampak tudi ni bilo kake hude sile, sedaj pa smo na 122 (hlače) in 128 (zgornji deli).
Kupujem pa mu večinoma On stvari ali pa od Gymboreeja, ker mi hlače iz HM grejo na keks, ker imajo tiste elatike za pas regulirat, potem pa - ali so mu hlače preozke v pasu in prekratke (če kupim 116), ali so mu v dolžino prav, v pasu pa take, da bi mu jih lahko 2x okoli pasu potegnila.

Ja, nogo imamo pa 31user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oblačilca-kje imajo velike številke?
30.1.2010 17:48:15   
ZARA
user posted image

Tole dete je pa prav za mečkat primerno. Lušten in mehak. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Odločitev za nakup novega vozička
endrina

Kako bi se odločila za nakup novega vozička?

izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (11%)

nikakor ne brez partnerja (48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (5%)

za mnenje bi vprašala starše (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!