|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež 9-36 kg
28.1.2010 20:38:44   
KRISSY
Živjo,
mene zanima sledeče:
v ''glavnem'' avtu imam roemerja 9-18 kg. zdj pa rabim še en avtosedež za v drug avto, ki bi tamauga fural samo iz vrtca domov. nebi kupovala neki enih hudih in dražjih avotsedežev. no, in sm mal brskala po netu in naletela na 2 kr ena sedeža, kt prvič slišim. to sta 9-36 kg:
http://zaotroke.enakupi.com/Kombinirani-otroski-avtosedez-90049b-pr-16896.html
in
http://www.mimovrste.com/artikel/4040016015/avtosedez-chipolino-raffaello-zvezda

ali ima katera te avtosedeže in ali so kul??

hvala za info ;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež 9-36 kg
28.1.2010 21:26:47   
Anonimen
Poglej na AMZS-jevi strani kreš teste za ta dva sedeža ... če sta slabo ocenjena ali jih sploh ni gor, jaz nebi ne enega in ne drugega kupila. Za k babici v avto imamo Römerjevo Evolvo 123 (9-36kg) in smo dali zanjo pri Pramworldu 150€ (s poštnino vred) ... men se to ne zdi tako veliko za stol, ki je dobro ocenjen na testih in ga bomo uporabljali do 11-12 let.
Itak se pa največ nesreč zgodi okoli doma, tako da ni važno al je sedež v prvem al drugem avtu ... varen mora bit.

(odgovor članu KRISSY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež 9-36 kg
29.1.2010 13:51:47   
*bubi*
Pri tem drugem sicer res piše, da je 9-36 kg, ampak jaz nikjer ne vidim 5-točkovnih pasov za manjšega otroka. user posted image


Mi imamo Storchenmule stolček (identičen Recarovemu - hčerinska firma) in smo zelo zadovoljni. Druga opcija pa bi bila že prej omenjena evolva, ampak sem jo takrat spregledala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež 9-36 kg
29.1.2010 13:59:06   
*bubi*
No, pa da še 1. pokomentiram - tukaj je upraba nad 15 kg samo kot jahač, ne pa kot cel stolček z naslonom.

Potem je isto, če imaš 9-18 kg in jahača kasneje posebej (jahači se dobijo za manj kot 10€).


Fora "pravega" stolčka 9-36 kg je v tem, da imaš najprej 5-točkovni pas, potem pa te pase odstraniš in ti ostane stolček z naslonom, pri katerem uporabljaš avtomobilski 3-točkovni pas.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež 9-36 kg
1.2.2010 13:44:34   
barni
http://www.ringaraja.net/forum/avtosedez_za_drugi_avto/m_4833519/tm.htm

Evo ravno tukaj smo imeli isto debato.

Mi imamo sedaj ze doma Evolvo in se mi zdi fajn, je pa se nismo sprobali. Za prvi sedez imamo Roemerja Duo plus isofix.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?