|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zunanja igrala
27.1.2010 20:51:13   
brkn83
Pozdravljeni.

Ker se počasi bliža pomladanski čas in je potrebno začeti malo razmišljati o zunanjih igralih za našega sončka, me zanima kakšna imate in kje ste jih kupili,kaj je bolje kupiti, plastična ali lesena - predvsem hiško? In katera vse igrala ste kupili in kako ste jih postavili.

Vsaka ideja mi prav pride, lahko tudi kakšna slika.
lp

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zunanja igrala
27.1.2010 22:14:12   
tana-2
Mi imamo vse od tu: http://www.igrarija.com/igrala.html in smo izredno zadovoljni.user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zunanja igrala
28.1.2010 12:58:43   
pixma
tana-2: A veš da mi tudi največ nakupujemo pri igrariji.com.user posted image Sem mislila, da smo samo mi tako navdušeni nad njimi, pa vidim da se še kakšen najde. Same pohvale za igrarijouser posted image .

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zunanja igrala
28.1.2010 14:18:45   
Ursi2
MI imamo kr nekaj zunanjih igral.

Najprej je bil nakup gugalnice.

Potem smo kupili še peskovnik s- sonček. En del uporabljamo za peskovnik, drugi del, pokrov, pa poleti za bazen.
user posted image


Ati mu je naredil svetovno leseno hiško. Zlo uživa v njej, čeprav mogoče zdej, ko je še sam in malo manjši malo manj, kot v plastični, ki jo imajo moji, vendar sta obe super.
user posted image




Prav tako ima tudi samokolnico in lopatke ter grabljice in kanglico, da lahko pomaga na vrtu in zalivat rože user posted image
user posted image


Dobili smo pa tudi rabljen trikolesnik in je tudi fajn.
user posted image


Poleg tega imamo tudi tobogan, ki ga imamo zdej čez zimo v hiši.


(odgovor članu pixma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zunanja igrala
28.1.2010 16:45:45   
brkn83
urši - ful dobra hiška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zunanja igrala
1.2.2010 17:10:47   
A.J.
Mi imamo pa od Step2 plastična in smo zelooo zadovoljni. Poglej mal tukaj: www.step2.si

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zunanja igrala
2.2.2010 10:39:21   
lilka
Jaz sem za plastiko, ker je lažje vzdrževanje, jeseni smo jo lepo pospravili pa je blo, kupili smo pa v pikapolonici tobogan in v BC hiško, imamo tudi bazen, in plastični peskovnik, pa ne najdem kkašne pametne fotke...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zunanja igrala
2.2.2010 10:54:03   
livia
Mi imamo samo tale peskovnik in smo izredno zadovoljni. Če bi imeli večji vrt, bi imeli še kaj njihovega. http://www.step2.si/

user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zunanja igrala
2.2.2010 11:25:24   
Ursi2
Ja, tudi meni je prav fajn plastika. Je kr trpežna, na jesen pospraviš (npr hiško), tobogan ima sedaj v sobi oz na galeriji, peskovnik pa je zunaj in se tudi sedaj igra z njim. Je pa tako malo pod streho, da ga ni čisto sneg zametel, pa smo skidali okrog, da lahko zraven pride in se igra. Hiško sma tudi midva razmišljala, da bi plastično, sam imama namen imet več otrok in sma se potem odločila za leseno. Imamo pa veliko takih ostankov lesa, ki so prav prišli, pa zdej jo bomo malo spreminjali, pa ko bojo večji, si jo bojo sami prebarvali ali kaj gor narisali. Razmišljama pa, da bi jo mal spremenila in bi naredila gor na streho lojtrco, pa ravno streho in dol tobogan. No, pač enkrat. DRgač pa je res najbolj praktična kar plastika!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zunanja igrala
9.2.2010 12:42:22   
x_srečka_x
Zdaj je biv peskovnik,trampolin pa bazen, spomladi pa upam da še tobogan (tisti,ki so malo večji).

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zunanja igrala
9.2.2010 18:37:18   
nina166
Imamo lesena...spodaj je peskovnk, nad peskovniku je hiška in tobogan. Potem pa je zraven še gugalnica in pa taka vrv za plezat. Otroka sta to dobila od mojih staršev...sin za rojstni dan in hčerka za krst. Je pa naredil od očeta kolega, ki jih dela in prodaja. Pride pa to kar drago...sama igrala so bila 1.000€ in pa barva in barvanje malo manj kot 300€. So pa meni osebno zelo všeč in tudi otroci se radi igrajo na njih.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zunanja igrala
9.2.2010 18:43:18   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Imamo lesena...spodaj je peskovnk, nad peskovniku je hiška in tobogan. Potem pa je zraven še gugalnica in pa taka vrv za plezat. Otroka sta to dobila od mojih staršev...sin za rojstni dan in hčerka za krst. Je pa naredil od očeta kolega, ki jih dela in prodaja. Pride pa to kar drago...sama igrala so bila 1.000€ in pa barva in barvanje malo manj kot 300€. So pa meni osebno zelo všeč in tudi otroci se radi igrajo na njih.


No naš ati bo pa tako hiško tud naredu sam...upam da spomladi bo že kaj videt.
Je pa res da je sam material kar dost drag,sicer les bomo nekaj dobili tako da na to variantko bo kr ok user posted image


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zunanja igrala
18.2.2010 21:19:22   
2srcka
Tudi pri nas trenutno hišico delamo doma oz. jo dela moj. Podobna bo hišicam ki so na spletni strani hutko.si. Bomo pa zraven naredili gugalnico, tobogan, peskovnik, pa tisto steno za plezat. Upam da kmalu pirčnemo z barvanjem....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zunanja igrala
17.2.2012 19:21:52   
brezka
Mi pa imamo od tukile zunanja igrala in smo, moram rečt zlo zadovoljni. No, najbolj pomembno je, da je naš korenjak zadovoljen user posted image Drugač smo pa nad kvaliteto zlo zadovoljni. Praktično nič kej dost ne skrbimo pozimi in ko je dež, pa je še zmeraj tako kot je bilo. user posted image

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zunanja igrala
21.2.2012 13:00:57   
3.avgust
IZVIRNO SPOROČILO: brezka

Mi pa imamo od tukile zunanja igrala in smo, moram rečt zlo zadovoljni. No, najbolj pomembno je, da je naš korenjak zadovoljen user posted image Drugač smo pa nad kvaliteto zlo zadovoljni. Praktično nič kej dost ne skrbimo pozimi in ko je dež, pa je še zmeraj tako kot je bilo. user posted image
[/quote

Brezka mene zanima koliko kaj pridejo tale igrala?hvala za odgovoruser posted image ]

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zunanja igrala
22.2.2012 10:35:10   
dreamhorse
Mi imamo gugalnico, narejeno doma, tobogan iz pikapolonice (plastika) in hiško iz pikapolonice, tudi plastično.. ter plastične stolčke in mizico...

(odgovor članu 3.avgust)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zunanja igrala
22.2.2012 17:43:19   
brezka

IZVIRNO SPOROČILO: 3.avgust

IZVIRNO SPOROČILO: brezka

Mi pa imamo od tukile zunanja igrala in smo, moram rečt zlo zadovoljni. No, najbolj pomembno je, da je naš korenjak zadovoljen user posted image Drugač smo pa nad kvaliteto zlo zadovoljni. Praktično nič kej dost ne skrbimo pozimi in ko je dež, pa je še zmeraj tako kot je bilo. user posted image
[/quote

Brezka mene zanima koliko kaj pridejo tale igrala?hvala za odgovoruser posted image ]



3.avgust
Najbolje da jim pošlješ povpraševanje ali pa jih pokličeš, ker se cene res tok razlikujejo glede na proizvode. Da se pa tud kej zmenit, da naredijo še drugega. Oglasi se pa moški ali ženska in oba na prav vsa vprašanja prav lepo odgovorita

(odgovor članu 3.avgust)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?