kašel (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nenanov -> kašel (27.1.2010 19:23:43)

imam 3 mesece staro hčerko ki kašlja najprej je kašljala mokro sedaj pa se mi zdi da ima suh kašel pa ne vem kak ji naj pomagam




katra55 -> RE: kašel (27.1.2010 21:11:00)

Zvečer, ko gre spat skuhaj lonec kamilic in jih postavi zraven posteljice, da bo vdihavala hlape.




muca79 -> RE: kašel (27.1.2010 22:19:44)

Moj fantek ima 7 mesecev in je imel že dvakrat bronhitis. Povedala ti bom recept od moje svakinje ki pri njemu je deloval.
Zvečer preden gre spat popražiš na olivne olju (2-3 žlice) kamilice amapak morajo biti cvetki kamilic če jih nimaš doma jih dobiš v lekarni in popražiš do zlato rjave barve ne smejo bit preveč. Ko je popraženo zaviješ v plenico in lepo zaviješ otročičku okrog prsi čez noč. čez dan pa lahko ponoviš 1-2  krat.
Mojemu pikecu je pomagalo, zdaj se pa sama odloči :-)
Pa upam, da čim prej boste OK.
LP




štrumfek -> RE: kašel (27.1.2010 23:16:40)

IZVIRNO SPOROČILO: muca79

Moj fantek ima 7 mesecev in je imel že dvakrat bronhitis. Povedala ti bom recept od moje svakinje ki pri njemu je deloval.
Zvečer preden gre spat popražiš na olivne olju (2-3 žlice) kamilice amapak morajo biti cvetki kamilic če jih nimaš doma jih dobiš v lekarni in popražiš do zlato rjave barve ne smejo bit preveč. Ko je popraženo zaviješ v plenico in lepo zaviješ otročičku okrog prsi čez noč. čez dan pa lahko ponoviš 1-2  krat.
Mojemu pikecu je pomagalo, zdaj se pa sama odloči :-)
Pa upam, da čim prej boste OK.
LP


ja tole gotovo pomaga, tudi odraslemu - preverjeno. Samo res pazi ker zna biti to hitro prevroče, sploh za dojenčka! previdno.




Belika -> RE: kašel (27.1.2010 23:50:35)

Drugače je pa nam zdravnica svetovala, naj mu ko se popolnoma umiri štejem vdihe. Najbolje ko spi. Nekje do 40 na minuto je normalno, če pa jih je več pa je bolje obiskati zdravnika.
Naš je kašljal zaradi suhega zraka v stanovanju...




Stran: [1]