|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
26.1.2010 19:03:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

A vsakič imaš vaginalni pregled?


Ja čist vsakič mi ga naredi, da kao pogleda če je vse ok. Sem mislila, da imate/ste imele vse takouser posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
26.1.2010 19:08:39   
Božička09
O hvala za tako hiter oddziv user posted image

Lunka1 mislim, da imava isto ginekologinjo - privatnica, ampak dela na koncesijo ;) mary10, ne nimam te knjižice, bom pobrskala po spletu, če je na voljo, drugače jo pa dobim kje ...?

Sem klicala tudi eno ordinacijo na Metelkovi, pa mi je sestra prijazno razložila, da se nimajo časa še z očetom ukvarajt, da vse to le podaljša pregled etc ... Mislim kaj? Meni se zdi logično, da imava oba s partnerjem vprašanja in ja, otrok se ga tiče ravno tako, kot mene. Zato meniva oba, da naj bi bil zraven. In ja, rada bi, da tega malega hroščka prvič na UZ vidiva skupaj. Pa tako je - vedno drug vpraša nekaj, kar je prvi pozabil user posted image

Petrca2507, je tvoja G samoplačnička ali ne? Če ti ni odveč, bi te lepo prosila za kontaktne podatke, lahko tudi na ZS.

Hvala user posted image

Lp.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
26.1.2010 19:15:00   
viroza
V Postojni skoraj ni gin. ki prepovedal partnerja.Toplo proporočam :dr.Merlo, dr.Jordan Tanja dr.Likar. So gin. ki so VEDNO na razpolago v ambulanti oz. če je nujno v prodnišnici z napotnico-ta je zaželjena če ne zvizneš do urgence ki je 2 koraka proč.Na mojo željo je bila tudi dr.Jordanova pri porodu.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
26.1.2010 19:25:38   
Božička09
Dr. Jordan Tanja? :)

Te lahko prosim za kontakt?


Hvala viroza.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
26.1.2010 19:26:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
V Postojni skoraj ni gin. ki prepovedal partnerja.Toplo proporočam :dr.Merlo, dr.Jordan Tanja dr.Likar.


Dr. Merlo res vedno dovoli, da je partner zraven. Sem pa imela enkrat dr. Likarja in mojega ni pustil notri. Tako, da zgleda da je odvisno od dneva al kajuser posted image in ravno zato sem ga manjala.

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 1:41:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
1.6.2011 11:08:05   
vijolica2
Živjo, jaz imam naslednji teden prvi pregled. In tokrat grem sama, sem tudi jaz to rekla partnerju. Na druge pa če bo le možno bo šel z menoj. Seveda pa moram vprašati G. če lahko pride. Upam, da nebo imel nič proti, saj si tega tudi moj želi. Imam pa G v Krškem. A je tukaj katera ki ima G v Krškem?
LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
1.6.2011 11:22:27   
urška
preskar ni nikoli kompliciral. enkrat je šla z mano celo moja sestra. ene dvakrat pa otrokov oče. 

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
1.6.2011 11:31:51   
vijolica2
O hvala. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ginekologi, ki dovolijo prisotnost partne...
6.6.2011 10:38:14   
vijolica2
Urška, a mi lahko poveš malo kako poteka prvi pregled pri Preskarju?Jutri imam pregled in sem živčna kako bo potekal in če je vse v redu. A jutri mi bo vzel tudi vodo in kri?Da vem ali grem prej na wc ali ne.? Hvala že v naprej.
lp

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!