Gradovi Kralja Matjaža (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


anitaz -> Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 9:01:32)

Je bila katera že tam? Z otrokom? Je res tako mrzlo kot pravijo? Za oblečt bomo imeli ogromno sabo, zanima me edino, če rabim še kaj koristnega vedeti?





CUKRČEK -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 9:13:39)

Mi smo bilim tam ene 3 leta nazaj. Daleč kot hudič, mrzlo kot 2 hudiča [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Samo je bilo pa lepo....se splača.




borci -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 9:15:48)

Mogoče gremo letos tudi mi (če bo vreme), samo imamo okrog 3 ure vožnje z obale.




Lenny -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 9:16:42)

Tam bodite čim bolj zgodaj, da ne boste predolgo čakali. Topla in nepremočljiva oblačila obvezna, dobra obutev tudi, je pa zelo lepo.
Naša dva se že veselita, upam, da se bomo pravočasno rešili prehlada.




ksenija12 -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 10:04:07)

Super, da si me spomnila na tole! Hvala.




hariba -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 10:35:55)

Kateri dan pa priporočate, da se gre? Gradov ne bomo zidali. A katera mogoče ve je iz Celja bližje čez Slovenj gradec ali čez Maribor in Radlje ob Dravi?




daga79 -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 10:41:42)

definitivno skozi velenje in SG!!!!
Na okrog je ja daleč ko hu....




hariba -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 11:01:20)

Hvala! Bomo šli čez Velenje!




viv_ -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 11:31:57)

kdaj pa je?




hariba -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 11:54:43)

V soboto 30.1.  in nedeljo 31.1. V nedeljo so samo ogledi in program za otroke, v soboto je grdnja poleg programa seveda.




ribica. -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 12:04:18)

mi smo bili par let nazaj in mi je blila edina negativna stvar cesta nazaj. Ker imajo promet usmerjen tako da gredo vsi avti po eni cesti gor, dol pa morajo po drugi strani. in na drugo stran je bila cesta čisti led, ker gre za gozdno cesto in se kar dolgo voziš da prideš sploh na asfalt in v dolino. Za gor ni bilo problema,je neka normalna cesta in samo zadnji kos je bolj na tesnem. dol mi je blo pa grozno. POlno ovinkov, avto eden za drugim in bog ne daj da bi kaj preveč zabremzal. Tako da jaz ne bi več šla.
Drugače je pa lepo, sa da videt fine stvari.




HuAnita -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 12:04:53)

IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Kateri dan pa priporočate, da se gre? Gradov ne bomo zidali. A katera mogoče ve je iz Celja bližje čez Slovenj gradec ali čez Maribor in Radlje ob Dravi?


ČEz Veljenje, nato pa čez Plešivec, prideš direkt do Črne. Je pa res, da matraš avto in zavorpre, ampak časa sem pa prihranila kako uro in pol...




puppa -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (26.1.2010 16:02:11)


IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Kateri dan pa priporočate, da se gre? Gradov ne bomo zidali. A katera mogoče ve je iz Celja bližje čez Slovenj gradec ali čez Maribor in Radlje ob Dravi?



Tole vprašanje je pa kot bi vprašala, če je bližje iz Ljubljane na Gorensko do Kopra ali je bližje LJ-Postojna -Koper.[sm=jezicek.gif]

Sicer pa... ne vem zakaj rinete z avtom gor. Saj imajo organiziran prevoz s kombiji, vas dostavi do prizorišča in odpelje nazaj v dolino.




skuštrana -> RE: Gradovi Kralja Matjaža (27.1.2010 9:50:28)

Mi tudi planiramo it, upam da nam uspe[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]