pa to ni več res... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


m_m -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:06:25)


Mala je bla že stara 2 meseca, pa še kar nima zdravstvene kartice. Pa ne sam to, niti potrdila nisem dobila. In kje je zaštekalo? Najprej smo na rojstni list čakal 1 mesec, pol je pa kadrovska zdej že 3-jič neki zaribala, da v LJ na ZZZS še sploh prijavljena ni :grrr:

Maja




Anonimen -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:10:18)

A davčno si pa že za njo dobila kajne?
Mi smo tudi čakali pa se je hči razjezila in šla kar osebno po rojstni list:(
Davčno številko so pa komaj 14 dni ko se Timi rodil že poslali.:grrr:




Pinga -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:11:46)

Sama delam v kadrovski službi in lahko ti povem, da takoj ko delavec prinese rojstni list, izpolnim prijavo družinskega člana in še isti dan, ko oddam prijavo dobim potrdilo, ki ga dam delavcu, kartico pa dobijo v roku 7 dni po pošti na naslov.
Mislim, da je nekaj narobe z vašo kadrovsko službo.
Malo se boš mogla razjezit.
Upam, da čimprej urediš zadevo.




m_m -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:17:52)


Pa kolkrat sem že klicala... Ja, ja gospa, sem dobila... JA je že poslano... Ja zdej smo pa zrihtal... Pa še kar nč.

To je blo zdej zadnji teden. Ko sem prvič na kadrovsko klicala, sem ji morala skor js razlegat kaj mora nardit, pa kter obrazec izpolnit...

Normalno da sem klicala v LJ tam pa še nč ne vejo. Je rekla, da takoj ko dobijo dokumentacijo, takoj sprintajo potrdilo.




taška30 -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:20:23)

Mi smo jo dobili dva dni nazaj, ko je bila stara točno 2 meseca. Smo iz Lj.




m_m -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:21:29)

Pa kdo bi si mislu, da je to na MORS-u mogoče...

Jezna sem pa tolk bolj, ker mam že js s svojim zavarovanjem probleme zadnjih par let. Kadrovska (ena čist tretja) ne pošlje naprej. In to zvem šele ko grem k zdravniku in mi noče potrdit kartice... :grrr: :grrr: :grrr:




tiktak -> pa to ni več res... (30.6.2005 13:37:04)

ma, ta birokracija:grrr:

Mi sicer nismo mel težav z zdravstveno, sem pa rojstni list dobila šele ko sem poklicala-pri enmu mescu; pa ko sem rihtala na CSD-ju za starševski dodatek ni bil dovolj rojstni list otroka, ampak je gospa rabila še potrdilo o PDP-ju. Logično,a?:zmeden2:

Ma sem mogla še jaz mal pošinfat.Ja, davčno pa pošlejo takoj:hudicek:




lin -> pa to ni več res... (30.6.2005 14:06:14)

Mi na srečo nismo imeli nobenih problemov,ko je bla Lin stara 14 dni je mela že osebno,zdravstveno,davčno,..




Anonimen -> pa to ni več res... (30.6.2005 15:20:28)

Pojdi tja in se razrjezi. Jaz sem enkrat ugotovila, da nisem bila že pol leta zavarovana, ker v očetovi službi niso dali prijave naprej. Potem sem šla na kadrovsko, znorela, tista baba mi je začela težit, da jim nisem poslala potrdila o šolanju, pa sem ga že zdavnaj, potem je pa njena sodelavka šla gledat mojo kartoteko in notri našla moje potrdilo. Kura neumna.

Pojdi tja in naj pred tabo izpolni prijavo, ker kar je preveč, je pa preveč. Sami izgovori.




m_m -> pa to ni več res... (30.6.2005 15:49:27)


O sej bi šla... sam iz Celja v Vipavo se zato pelat!




Baby -> pa to ni več res... (1.7.2005 7:31:44)

Jaz sem mogla kr sama do ZZZS in so dali potrdilo kartico pa sem čez 1 teden dobila po pošti na dom.




metuljčica 5 -> pa to ni več res... (1.7.2005 16:45:09)

No, naj povem da smo pa mi imeli probleme s CSD, na odločbo o otroškem dodatku smo čakali 4 mesece. Vlogo sem oddala začetek novembra, pa so rekli da bo rešeno v roku 1 meseca, pa ker ni bilo sem januarja klicala 3 krat, februarja 3 krat in ko sem se 1.3.2005 dobesedno razpizdila in jih vprašala če se delajo norca , je gospa rekla, da bo pogledala kaj je s tem in .... nemoreš verjet - vlogo so založili. :hudicek::hudicek::hudicek:Potem so nam dodelili toliko da ni niti za ene plenice, na kar smo se pritožili in še vedno čakamo na odgovor na to od ministrstva, skoraj 4 mesece. Pa povejte, ce to kam pelje? Koliko ste ve , ki ste se pritožile čakale na odgovor? :zaspan::zmeden2::zmeden2::zmeden2:




Stran: [1]