Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


nova_tukaj -> Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (25.1.2010 19:17:16)

Prvič sem naročila avtosedež in ga tudi plačala v ponedeljek. Zdaj pa sem od njih dobila mail in sem v temi, kaj naj naredim. Thank-you for your order. Your order will be despatched on Tuesday via DPD/Interlink.

Please allow up to 7 working days for delivery.  
Please sign for your consignment as ‘unchecked’ and double check with the courier that you are signing for the correct number of parcels. Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages with your order. 
Please quote your order ID in any correspondence. 
 
Ima morda katera, kakšen odgovor???

lp




honey -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (26.1.2010 10:30:54)

Če mene vprašaš, imaš to navodila, kako spremljaš svoje naročiilo. Pa 7 dni časa imajo, da ti pošiljko odpošljejo. 




zvezdica05 -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (26.1.2010 14:04:06)

Ničesar ne narediš. Čakaš, da ti dostavijo avtosedež. Saj so ti napisali, da bo poslan v torek. Dobila si še svojo ID številko, s katero lahko spremljaš trenutno 'pot' svojega paketa.




nova_tukaj -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (26.1.2010 14:36:22)

Ja, vse razumem. Samo ne vem, ali je to obvezno, da spremljaš paket kje potuje? Ne vem, kje naj to pogledam.




ZmajTolovaj -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (26.1.2010 20:56:26)


Please allow up to 7 working days for delivery.  
Please sign for your consignment as ‘unchecked’ and double check with the courier that you are signing for the correct number of parcels. Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages with your order. 
Please quote your order ID in any correspondence.


Tole zadnje pomeni, da v vsakem morebitnem dopisu (če bi jim npr. pisala mail,če bi imela kako reklamacijo itn, se pravi ob kakršni koli komunikaciji) navedi ID - številko - svojega naročila. To je ponavadi na naročilnici oz. računu napisano.

Nič ti ni treba delat; doma sedi in čakaj voziček. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




barni -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (1.2.2010 13:46:22)

Ni ti treba spremljat. Mi smo samo zato, ker smo sli na pocitnice in nam je bilo pomembno kdaj ga bodo dostavili.

Sicer pa pac cakas, da ti ga pripeljejo na dom. Mi smo ga dobili nekako v 7 dneh.




lan3 -> RE: Naročilo avtosedeža preko Pramworlda (4.2.2010 18:44:39)

Če bi rada spremljala pot paketa, greš na http://www.interlinkexpress.com/ in vpišeš Track Number.




Stran: [1]