prsne blazinice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


PC Baby -> prsne blazinice (21.1.2010 10:10:53)

Enkrat sem že postavila to vprašanje na enem forunu mu pa nisem dobila odgovora. Dojim samo še 2x dnevno, zjutraj in zvečer in se mi zdi, da ne rabim več teh prsnih blazinic, ker imam občutek, da mi mleko ne bi več steklo. Ne bi pa rada da se mi zgodi kakšna "nesreča" ko bom kje zunaj v družbi, na predavanju ali potem v službi.

Zato me zanima kdaj ste ve nehale nosit te blazinice in kako se je obneslo?

Hvala!




Urska09 -> RE: prsne blazinice (21.1.2010 10:18:34)

Po mojem se ti to ne bo zgodilo. Jaz sem ji nehala uporabljati, ko je bila tamala stara cca. 7-8 mesecev. V bistvu takrat, ko je že pošteno jedla GH. Mogoče se mi je potem še enkrat ali dvakrat zgodilo, da je malo mleka priteklo. Ampak zato, ker se je tamala zaradi bolezni par dni spet več dojila.

Skratka, jaz jih že cca 3 mesece ne uporabljam več.




Urska09 -> RE: prsne blazinice (21.1.2010 10:20:39)

Aja, pozabila napisat, da je hči stara 11 mes., dojim jo pa še 3x dnevno: zjutraj, pred dnevnim počitkom in zvečer. Vendar nimam občutka, da bi ogromno popila. Mislim, da je bolj cartanje.




Hope2 -> RE: prsne blazinice (21.1.2010 10:44:24)

Rešitev je tudi, da za vsak slučaj imaš nekaj časa s sabo kak modrc in majčko[sm=smiley1.gif]. Drugače pa bi tudi jaz rekla, da težko da pride do kake nezgode, ampak itak nikoli ne veš[sm=smiley1.gif]




PC Baby -> RE: prsne blazinice (21.1.2010 11:44:00)

No super. To sem tudi upala.




Najaa -> RE: prsne blazinice (21.1.2010 21:56:48)

Jaz sem jih nehala nosti ko je bla mala stara enih 7m. Sam mi še vedno, če dalj časa (cel dan recimo) ne dojim, premoči. Tak da ti svetujem, da jih imaš vseeno s sabo, če obstaja možnost, da ti gre čez. To pa tak sama veš.




Urska09 -> RE: prsne blazinice (22.1.2010 9:32:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem jih nehala nosti ko je bla mala stara enih 7m. Sam mi še vedno, če dalj časa (cel dan recimo) ne dojim, premoči. Tak da ti svetujem, da jih imaš vseeno s sabo, če obstaja možnost, da ti gre čez. To pa tak sama veš.

Glede na to, da čez dan ne doji več, po mojem ni te nevarnosti. Si mi pa dala za misliti. Ker jaz pa še dojim čez dan. Enkrat. In sicer pred opoldanskim spanjem. In ker tega ne bo več, bi znalo biti kakšno presenečenje, ja. Si kar predstavljam med kakšnim dolgočasnim sestankom, ko bi začela premišljevati o svoji pikici.... [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Deja -> RE: prsne blazinice (27.1.2010 18:46:33)

Ojla...

Jaz dojim 2krat na dan, pa že kake 3mesece ne uporabljam blazinic.... aja naš poba je star leto dni....
imam pa sicer podložen modrček, tako da kaka mala pikica tudi ne bi prišla skozi...




Stran: [1]