|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 9:43:04   
borci
MI bomo v kratkem opremljali sobico za to mlajšo (skoraj 3-letnico). Za starejšeja imamo Rosa od Garanta, vendar me ni ravno prepričala. Saj kvaliteta je kar v redu, samo ima razmeroma malo barv in elementov.
Razmišljamo o MAvrici od Novolesa, Planetu od Alplesa (so mi naredili predračun za okrog 1100€, Mavrica naj bi bila kakšnih 100-150€ cenejša s približno istim sestavom.) Kiki sem pa šla pogledat v Harvey Normana, sam se mi izdelava zdi slabša kot ti dve naši ( kiki je srbski), je pa tudi cenejši - ima pa mere, ki bi nam bolj ustrezale, ker je sobica malo čudnih mer in nima vseh sten enako dolgih. Kakšne izkušnje?
Ker je sobica neenakomerna, sva razmišljala tudi, da bi j dala delat, samo ne vem kako je s cenami? Kuhinjo in predsobo sva dala delat in naju je prišlo manj kot že narejene, pa še tako je kot hočeš. Pozna kdo na Obali dobrega mizarja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 9:58:17   
zmajaz
Mi smo tudi dali izrisat Planet, ker Alples ima res kakovostno pohištvo. Svakinja ima za enega sina Alples, za druegega pa Malega princa, ki je bil kar nekaj dražji od Alplesa, pa je zelo razočarana glede kvalitete - pravi, da ni primerjave v izdelavi, da ji je zelo žal, da ni vzela še za drugega Alples. Sem se pa ravno včeraj pogovarjala še z mizarjem, ki nam je delal že kuhinjo in še nekaj drugih zadev in dela resnično kakovostno, tako da danes mi bo sporočil ceno. Pa če mi bi delal on bi si lahko namislila še nekaj zadevic, ki pri Alplesu ne gredo skozi - recimo stopničke na zgornji pograd namesto lestve ipd. Če mi bo dal ceno vsaj tu nekje, kot je Alples, ali magari kakih 100 eur več (ker to je sobica za 2), potem bom itak dala raje njemu delat, če ne pa Alples. Samo sem pa s štajerskega konca, tako da ti "moj" mizar ne koristi kaj dosti. user posted image

Izrisali so nama še pri Izi mobili - ampak tam so pa malo nori s cenami. Podobna sobica, ki bi nas pri Alplesu stala 1960 eur - pa še -340 eur v pikah, če vzamemo jutri, ko so trojne pike, torej skupno 1620 eur, bi nas pri Izi mobili stala 3100 eur in to z 22% popustom! Norci. Sicer imajo dobre ideje, sama kvaliteta izdelave pa ne verjamem, da je boljša kot pri Alplesu - vsaj kolikor sva z možem gledala tiste razstavne eksponate. In sobica definitivno ni vredna skoraj 1x več pri njih.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.1.2010 9:59:06 >

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 10:15:42   
Hope2
MOJA sestra ima mali princ, jaz planet od alplesa. Obe sve zelo zadovoljni, obe sobici rasteta z otrokom, obe sta kakovostni, le alples je precej cenejši.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 10:44:08   
melanija
Jaz imam za punce od Novolesa Mavrica, za fantolina pa od Alplesa Planet. Sem z obema zadovoljna, so oboje dobre kvalitete. Edina stvar ki jo jaz opazim je da so od Alplesa narejene bolj fino - razni detajli so bolj dodelani kot od NOvolesa.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 14:18:35   
noranate
Po sami izvedbi in poznejšem dokupovanju elementov prednjači Alples. Je drago pohištvo, a vredno tega denarja. Mi smo dve otroški kupili njihovi, eno pa od Garanta, pa smo z  Alplesom bolj zadovoljniuser posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 15:00:53   
hubi
Planet je zakon.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 17:34:25   
TRIŠ
Mi imamo za starejše dva alples že10 letin je kot nova,tako da drugo leto mlajša dva dobita tudi alples in sicer Planetuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 17:50:23   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: noranate
Po sami izvedbi in poznejšem dokupovanju elementov prednjači Alples. Je drago pohištvo, a vredno tega denarja.

V primerjavi s kakim Malim princem in Izi mobili je Alples navsezdanje še poceni. user posted image

No meni je mizar povedal predračun - 2500 eur. user posted image  Zdaj pa ne vem, kaj naj naredim. Vem, da je Aplesovo pohištvo zelo kakovostno, a ker bomo imeli v 1 sobi 2 otroka in so mere sobe malo čudne, bom imela s Planetom kar nekaj težav - od tega, da kamor koli dam lestev od zgornjega pograda, mi bo napoti, do tega, da ne morem dobiti take mize, kot bi jo rada, pa ker je ta večja še precej mala bi veliko prej lahko plezala na zgornji pograd po stopničkah kot po lestvi, pa kotno omaro bi raje imela tako, kot jo ima Aples za splanice, kot pa tole, ki jo ima planet ... Mizarjev predračun je pa tudi kar dosti višji od Alplesa - bomo probali še malo "zglihati" po mojem in bomo verjetno vseeno vzeli pri njem, ker bom edino tako imela točno to kar hočem.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 18:51:18   
borci
Vidim, da ste vse bolj zadovoljne z Alplesom. Tudi mene moti predvsem to, ker nimamo neke normalne mere v sobici. Mogoče bi se pa dalo, da osnovne elemente (postelja, velika omara in most) vzamemo od alplesa, ostalo pa naredimo sami oz. damo delat. Sam ne vem, če bi dobili čisto isto barvo.

Zmajaz, jutri imajo v Lesnina centrih akcijo -20% na slovenske proizvajalce (tudi alples).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 19:15:57   
zmajaz
No to je potem tako isto oz. 30 eur dražje, kot če vzamem v Mercatorju s 5% gotovinskim popustom + za 340 eur pik, ker so jutri trojne pike. Hvala vseeno za prijazno opozorilo - tega o tem popustu namreč nisem vedela. user posted image
Samo sem se že itak odločila - mizarja sva prepričala, da bo spustil še za 200 eur in mu bova tako dala 2300 eur, pa bo narejeno vse točno tako, kot želim in res vse lepo po merah za našo sobico. Saj če bi imel Planet vsaj možnost stopničk namesto lestve, bi drugo že nekak šlo, samo to me najbolj moti - ta večja je namreč stara komaj 2 leti - sicer je itak še ne bomo takoj dali spat na vrh, ampak vseeno, po stopničkah bi že zdaj skoraj lahko šla, po lestvi pa težje.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 20:42:28   
borci
Torej boste vzeli pri mizarju. Smem vprašat pri katerem in katere kose pohištva boste naročili? KOt sem razumela bo to soba za 2.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 21:29:29   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Jaz imam za punce od Novolesa Mavrica, za fantolina pa od Alplesa Planet. Sem z obema zadovoljna, so oboje dobre kvalitete. Edina stvar ki jo jaz opazim je da so od Alplesa narejene bolj fino - razni detajli so bolj dodelani kot od NOvolesa.



Ja, to je res. Jaz imam nekaj malega princa in nekaj mavrice, pa je mavrica veliko bolj robustna, robovi so ful ostr, kar ni fajn za otroka, če se butne kam, pa tudi uniči se zaradi tega prej. Mali princ je ful boljš, bi rekla.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 21:48:49   
zmajaz
Mali princ je sicer od Ilesa, ne od Alplesa - je pa Alplesovo pohištvo še bolj kvalitetno od Malega princa, čeprav je cenejše.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
21.1.2010 21:58:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: borci
Torej boste vzeli pri mizarju. Smem vprašat pri katerem in katere kose pohištva boste naročili? KOt sem razumela bo to soba za 2.

Ja - to bo soba za 2. Zdaj mizarja ne vem če ima smisla, da ti govorim, ker je to en privatnik, ki dela čisto sam (oz. žena mu pomaga) in je s celjskega konca, tako da zate ne pride najbolj v poštev, če si iz Kopra.

Imeli pa bomo: pograd, na zgodnjo posteljo stopničke, v katerih so potem še 4 predali, pod posteljo velik predal, potem eno ozko in visoko omaro, ki ima spodaj vratca, vmes nekaj odprtih polic in zgoraj spet vratca, zraven postelje predalnik s 4 predali, vendar ne širino nočne omarice, ampak nekje za 2 nočni. Nad predalnikom 2 viseča elementa - eden s tečaji, ki se odpira navzgor, in eden brez vrat - ta bo še zgornjemu otroku služil hkrati kot nočna omarica, potem kotno omaro, v kateri je za obesit, pa še ogromno poličk, ampak bo malo drugačna od Planetove (bolj podobna kot tista v Alplesovi splanici Harmonija), ker mi tisti princip odpiranja vrat pri Planetu ni všeč - je veliko manj praktičen kot pri Harmoniji; potem namesto dveh manjših miz na 4 nogah eno veliko in na sredini pod njo predalnik na kolesih, na vsako stran pa je potem prostor za stol; nad mizo še na steni 2 polički za kake knjige; pa še 1 veliko omaro - če pogledaš pri planetu je to tista, ki ima spodaj 3 predale, zgoraj pa 4 vrata in so notri police. In potem je soba že čisto zabasana, ampak do konca izkoriščena. user posted image

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
22.1.2010 10:32:24   
lilka
Mi imamo Alples Planet in morem rečt da dobiš s ceno tudi kvaliteto, za enkrat smo zelo zadovoljni.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroške sobe Mavrica, Planet, Kiki
23.1.2010 21:52:15   
anckabancka
Midva sva po dolgem izbiranju, primerjanju cen... izbrala Planet od Alplesa. Zdaj čakava, da nam pripeljejo...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?