|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 14:39:31   
Anonimen
za našo dojenčico, ki bo kmalu postala malčica želimo kupit tricikl. za roj dan seveda. pa bolj kot si ogledujem slovensko poudbo bolj me nekam prijemle. al je vse nekaj roza in načičkano, al pa ma kr ene reagtivce spredej na balanci al pa kurje glave? kr neki!

zahtev mam pa tut baje kr precej?? naj bi se dalo prvo kolo vižat s palico zadaj, za noge gor mora imet, pa ograjico al pa za prvezat. ma kera tak tricikl in je zadovoljna z njim?

hvala za ideje!

lp, lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 14:49:07   
saratanja
Mi smo našemu dojenčku, ki bo v nedeljo postal mulček ravno v ponedeljek kupili tricikel. Smo malega kar s seboj vzeli v bejbi center.

Se je takoj zagrel za enega, tako da sploh nismo šli več nikamor drugam gledat. Ima vse kar si naštela....za nogice gor odložit, pa vodljiv na palico in ograjco.... Sicer ni roza ampak moder, pa namest kurje ima medvedovo glavo... hja, sam naš :duda: se je čist zagrel za tisto glavo, ker tolk odlično trobi. Je pol cel čas v trgovini vleku za glavo in se važu naokol. Ni nič pomagal, ko sem ga hotla navdušit tam za eno žabjo glavo... On se je odloču in smo ga potem kar iz trgovine odpeljal:)

jaz se ne sekiram preveč glede na izgled. Kolikor poznam našega razbojnika bomo itak drugo leto že novega mogli kupvat:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 14:51:56   
Anonimen
ja js sem tut tega gledala..sam res pa ne bi roza..a je to ta? http://www.btc-city.com/babycenter/vsezaotroka/igrace/detail.php?id=1583


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 14:52:52   
Anonimen
zakva pa ne dela? kr neki!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 14:53:19   
Anonimen
http://www.btc-city.com/babycenter/vsezaotroka/igrace/detail.php?id=1583

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 15:00:00   
Anonimen
Lara, tukaj jih imaš še nekaj.
http://www.enakup.com/zaotroke/tricikli.html
Drugače jih imajo pa tudi v Pikapolonici. Ampak po moje je res brez veze, da se sekiraš zaradi izleda, otroka s seboj vzemi, njemu bo gotovo všeč. To pa je glavno. Veselje. Toliko gledaš, da je kolikor toliko kvalitetno, potem naj pa piska in pritiska kolikor hoče. Mi smo imeli oranžno-črnega "tigra". Super tricikel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 15:03:36   
saratanja
Ja tak, samo da je bil naš v svetlo modri barvi.

Imajo pa še največ takih v rumeno oranžni barvi, pa nekej v zeleno - rumeni. Itak je najboljš kar tja pogledat pa videti kaj imajo na zalogi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 15:26:35   
lex
Zdaj pa vem, da živimo na koncu Slovenije, kjer so plače najmanjše, cene pa najvišje. Evo še en dokaz več. Sem gledla tricikle na linku od Splišni in kaj ugotovim?! Dapri nas v trgovini pride tak tricikel 16 čukov tu pa 10! :hudicek: zagamani, še ta dnar bi nam pobrali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 15:28:02   
lex
Se oproščam :ups:ampak sem jezna ko :hudicek: ko vidim kaj takšnega!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 15:34:30   
bini
ej točno to..
mi imamo tistga predtazadnjega na strani od splišni.. v
BC je za cca 6 tisoč dražji.. groza.. da jih ni sram :hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 16:54:55   
Anonimen
Pa saj te na linku se da po internetu naročit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 18:44:38   
polona2
Midva sva kupila rumeno-oranžnega v Pikapolonici za 13.000 sit, sedaj pa so v Direndaju v akciji 7.000 sit, meni so luštni in za razliko od nekaterih prav nič kičasti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 19:25:12   
Tinna
Mi smo naročili racmana po internetu in brez poštnine so nam ga pripeljali domov(7.500 SIT). Je pa ravno ta glava zelo aktualna, ker Luka non stop pritiska na kapico, da mu godi melodija. Sončni dežniček pa ga varuje pred soncem. Pri nas je v uporabi vsak dan in ko ga želim pomirit mu samo predlagam, da greva z račko na sprehod, če je pa prav hudo pa se peljeva tud po stanovanju. :bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 22:06:57   
Tia27
Tega plastičnega imamo mi tud in je za en drek, čez neki časa začne vse "škrtat", brezveze, kolesa morjo bit obvezno iz gume, tale plastična so zanič, pa tale podstavk za noge je najbolj zoprn, ker ga otrok non stop dol z nogam vrže, oziroma se drajsa ob cesto.Ne priporočam plastičnega tricikla.Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 22:09:02   
Anonimen
Saj sploh ni plastičen... Ogrodje je kovinsko, na kolesih je guma. Plastičen je sedež in podstavek za noge, ki pa čisto nič ne pada dol.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 22:21:23   
polona2
Itak da ni plastičen, tako kot pravi Splišni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   tricikl - mišn imposibl
29.6.2005 22:49:23   
ksenija.
Mi smo pa tricikel kupili prejšnji teden v Avstriji v Toysrusu. Imeli smo še 10 EUR popusta, ker smo že prej več zapravljali tam. Ni pa prav nič načičkan, ker mi to ni všeč, moder, zelen in rdeč. Tako da ga lahko imamo tudi kasneje za fanta, če nam bo ratalo. Nima nobenih kurjih glav, ima palico zadaj, zvežem lahko Zalo not, ki je sedaj stara 9 mesecev, ima za odložit nogoce. Pa zadaj ima kot nekakšno majhno prikolico za kaj odložit (fula malo in lično). Meni je bil ttakoj všeč, ko sem ga videla. Aja pa na palici ima še majhen nahrbtnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   tricikl - mišn imposibl
30.6.2005 8:20:24   
saratanja
Hmm...boljš, da ne berem več te teme, ko vidim, da smo čist preveč plačali za ta bicikleto.... ups mislim tricikleto.:)
ah, pa sej je bilo vredno denarja, ko pa ja mali tako navdušen :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   tricikl - mišn imposibl
30.6.2005 9:39:12   
Anonimen
o splišni rešila si mi največjo zadrego :) sem ga že naročila taoirančnga s čebelo :) juhu :)

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   tricikl - mišn imposibl
30.6.2005 10:34:00   
Anonimen
No, super, me veseli. Sedaj pa še upajmo, da ga boste do RD dobili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   tricikl - mišn imposibl
30.6.2005 11:21:55   
Anonimen
10 DNI PIŠE DA JE DOBAVNI ROK. A MIŠ DA SE NE DRŽIJO?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




cene zasebnega varstva
tinchek1980

Koliko plačujete za zasebno varstvo otroka v manjši skupini (do 8 otrok) v Lj. ali okolici?

manj kot 200 evrov (47%)

200-250 evrov (15%)

250-300 evrov (16%)

300-400 evrov (13%)

več kot 400 evrov (8%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!