A se da še kje dobit Lino koledar? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Abbey -> A se da še kje dobit Lino koledar? (20.1.2010 21:36:46)

Poslala sem medvede, pojma nimam kje se je pošta izgubila. Zdaj pa me zanima, če ima katera izkušnje, če lahko medvedke še enkrat pošljem in dobim koledar, ali pa če ima katera slovensko kontaktno številko Podravke, da jih pokličem.

Sem našla en LINK, kamor jim lahko pišemo, ampak na mail mi ni nihče odgovoril.

Moji trije mulci me pa vsak dan sprašujejo kdaj bodo dobili koledar, zato se moram nekako potruditi in priti do njega.

Hvala za vsak nasvet[sm=smiley1.gif]




Najaa -> RE: A se da še kje dobit Lino koledar? (20.1.2010 21:40:47)

Če si iz Lj ali MB, kjer je Leclerc, pejdi tja in kupi čokolino. Zdaj imajo akcijo, da če kupiš več kot 2 kili, dobiš zraven koledar. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ledenaa -> RE: A se da še kje dobit Lino koledar? (21.1.2010 7:54:15)

Imam 2 lino kolendarja
če potrebuješ piši-poštnina je tvoja




Lu -> RE: A se da še kje dobit Lino koledar? (21.1.2010 8:33:28)

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Poslala sem medvede, pojma nimam kje se je pošta izgubila. Zdaj pa me zanima, če ima katera izkušnje, če lahko medvedke še enkrat pošljem in dobim koledar, ali pa če ima katera slovensko kontaktno številko Podravke, da jih pokličem.

Sem našla en LINK, kamor jim lahko pišemo, ampak na mail mi ni nihče odgovoril.

Moji trije mulci me pa vsak dan sprašujejo kdaj bodo dobili koledar, zato se moram nekako potruditi in priti do njega.

Hvala za vsak nasvet[sm=smiley1.gif]


Se tudi sama podpišem. Sem tudi jaz poslala pa nič nismo dobili [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Zdaj pa ne vem. No če katera najde kontakt se tudi jaz priporočam.




Abbey -> RE: A se da še kje dobit Lino koledar? (21.1.2010 12:00:28)

hvala vsem za odgovore, bom pa šla enega kupit v leclerca, dva pa bom vzela od ledenee, da bo imel vsak [sm=duda.gif] svojega. Hvala lepa [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]