katere kaplice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anžetka -> katere kaplice (20.1.2010 17:16:05)

Imate kakšne izkušnje s kapljicami  LEFAKSIN in ANTIFLAT? Kolegica jih je dobila iz Avstrije, ampak ne razume navodil. Jih katera pozna, ve kako se jih uporablja in koliko?




Najaa -> RE: KATERE KAPLJICE??? (20.1.2010 17:43:42)

Jaz sem dajala Lefaksin pred vsakim podojem par kapljic.




Urska09 -> RE: KATERE KAPLJICE??? (20.1.2010 18:02:37)


IZVIRNO SPOROČILO: anžetka

Imate kakšne izkušnje s kapljicami  LEFAKSIN in ANTIFLAT? Kolegica jih je dobila iz Avstrije, ampak ne razume navodil. Jih katera pozna, ve kako se jih uporablja in koliko?

Imela sem Lefaxin. Dvakrat špricneš na žličko in daš pred vsakim obrokom (dojenjem). No, mi nismo imeli tako močnih krčev in sem ji v glavnem dajala zvečer.




Hope2 -> RE: KATERE KAPLJICE??? (20.1.2010 18:54:47)

Imeli antiflat. Če je imel fejst krče sme špricnila 2x direkt v usta, če je imel manjše krče pa 1x. Po kapljicah merit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], ne vem no, to ga pomoje samo pomiri, da neha jokat, ne pa odpravi krče. Kar direkt v usta, brez žličke




rija -> RE: KATERE KAPLJICE??? (20.1.2010 18:55:37)

antiflat, ena šprica ped obrokom.





pikapolončica -> RE: KATERE KAPLJICE??? (20.1.2010 19:07:31)

antiflat, ena brizga na 100 ml mleka.




mini86 -> RE: KATERE KAPLJICE??? (21.1.2010 15:01:37)

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolončica

antiflat, ena brizga na 100 ml mleka.


kaj pa če dojiš..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


tko kot so zgoraj napisale ena brizga pred hranjenjem




Hope2 -> RE: KATERE KAPLJICE??? (21.1.2010 15:09:24)

Jaz sem tudi dojila, nima veze dojit ali flaška, vse je isto, vse je hrana, kokr pa s espomnim pa nisem naletela na navodila, da bi se kapljice po popitih ml mleka dajale[sm=zmeden.gif]. Saj če pogledaš doječa mama nima pojma kolk spije otrok, pa tudi za otroka na flaški ne veš kolk bo popil, lahko bo vse spil, lahko pa bo pustil. To nima veze. Originalno v navodilih piše 2 brizgi pred hrano. Ampak če ni hudega, lahko to zmanjšaš po potrebi torej 1 brizgaali pa nobena. Če dopoldan nima krčev, mu n erabi dat, če so krči popoldanski oz večerni, ap takrat povečuje dozo. Če se ne motim pa piše, da lahko največ 6x na dan po 2 brizgi pred obrokom.




mini86 -> RE: KATERE KAPLJICE??? (21.1.2010 15:56:55)

Saj če pogledaš doječa mama nima pojma kolk spije otrok


no sej to sem hotla js povedat..




Stran: [1]