čišča (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sabini -> čišča (29.6.2005 9:43:03)

PUNCE KDAJ JE PRIBLIŽNO KONEC ČIŠČE JAZ NE VEM A JE TO NORMALNO?Rodila sem 12 maja in se jo imela približno en mesec, no potem konec, danes zjutraj pa vstanem in rdeč flek zdaj pa ne vem a je možno da je menstruacija ampak nič več kot samo en flek sedaj pa nimam več. Drugače dojim:sloncek:




Anonimen -> čišča (29.6.2005 10:04:20)

tut men se je to zgodl in sem že čisto paniko nagnala da sem menstruacijo dobila. ampak je ostalo samo pri takem fleku kot ga ti vpisuješ pol pa nič več. isto se je zgodilo še eni kolegici

lp, lara




Čajček -> čišča (29.6.2005 12:00:19)

Jaz sem pa proti koncu petega tedna in mi že nekaj časa "teče" ena taka rumena zadeva z majhnimi vlakenci, ki izgledajo kot ognojki. Sem klicala g. pa je rekla, da je vse normalno, če nimam drugih težav...:ups: ,meni je čudno. A ima še katera podobno?Mi je pa povedala, da se dostikrat pojavi kot ena "menstruacija" proti koncu čiščein da je vse Ok.




Anonimen -> čišča (29.6.2005 12:19:05)

jaz sem 4tedne po porodu in imam še samo malo obarvan izcedek:muca:




sabini -> čišča (29.6.2005 16:02:04)

Joj upam da ni M kajti spet krvavim ampak čist mal, a je to normalno da dobiš menstruacijo mesec pa pol po porodu




Miško -> čišča (29.6.2005 17:20:23)

Hja, jaz sem imela čiščo 3 tedne, točno 1 mesec po porodu pa - menstruacijo. Pa sem in še vedno dojim. Torej, vse je možno.

LP

Miško




latisha -> čišča (29.6.2005 17:25:15)

Sploh ni panike, jaz sem skoraj po 2 mesecih po porodu dobila menstruacijo pa se prav tako polno dojiva (ne vem pa ali ima kaj veze, da sem za zascito vzela injekcijo?verjetno ne..), pa sem imela konec cisce prav tako po enem mesecu.




Stran: [1]