jojoj moj mali ... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sa -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 5:22:23)

..pa ze od 2 kar joka,pa cvili ,stoka sploh ne vem kaj naj.Vrocine nima,tuli pa ko:hudicek::hudicek:..spi mi na obroke po par minutk,tako da sploh ne vem kaj bi mu lahko bilo

upam da ste imele vi kaj bolj mirno noc




Lunca1 -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 6:19:23)

mogoče zobki:zmeden:




Bejba -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 6:26:30)

Sa, mi smo bili to noč na istem :((. Dobesedno se je celo noč drl in nič spal. Pa je zjutraj moj potipal in se nekaj čuti spodaj na dlesni. Upam, da so rs zobki, ker drugače res pojma nimam kaj ga daje.

LP; B




Anonimen -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 7:21:42)

ušesa?




alenkapk -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 7:24:22)

No, tudi naš že drugo noč slabo spi. Samo premetava se po postelji in godrnja. Pa še ni nič kaj videti zobkov. Mogoče vročina?:zmeden2:




puncica -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 7:42:29)

Kaj pa če mu je vroče?:zmeden2: Naša se je tud premetavala po postli pol smo pa mal okn odprl pa je bilo takoj boljš, spala ko anglček, pa seveda sam z rjuhco pokrita, pa v bodiju brez rokavov.




Maxica -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 7:45:29)

Naš :duda: je danes tudi bolj slabo spal. Jaz mislim, da jim je res prevroče, pa je to zato.




BUČKO -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 7:58:54)

Zanimivo,naš je pa po dolgem cajtu celo noč prespal:bravo::sloncek::bravo::sloncek:




M&P -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 8:38:26)

Evo,se pridružujem klubu nespancev.Mi že tretjo noč ne spimo nič.Spodaj ji rastejo zobki,pa še vsa vroča je,ampak nima vročine.Po mojem ji je vroče,čeprav je samo v bodiju.Groza,naj se že neha to!:grrr:Prej je spala kot top celo noč!




sa -> jojoj moj mali ... (29.6.2005 12:24:35)

evo nas nazaj.no po celi neprespani noci je ob 5 sledil neutolazljiv jok,ob 6 sva ga peljala k dezurnemu pa nas niso sprjeli:(ker ob 8 zacnejo z delom pediatri in naj pac pocakamo,no pa gremo domov pa nazaj in nas je poslala pediatrinja v bolnico ker je mislila da je nekaj s trebusckom saj je mali kar noge krcu in joku,no v bolnici nas je pregledal kirurg in je rekel da je vse ok da ne cuti nic kaj ..in da je mogoce da je trebuscek malce razrazen od napenjanja in joka.evo zdaj smo doma mali spi in upam da je vse ok in da nas caka mirna noc:zaspan::zaspan::zaspan:

enako pa zelim tudi vsem ostalim :zaspan::zaspan::zaspan:mamicam,zdaj pa za vse ena velika:kava:




Stran: [1]