Kaj pa komarji? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Talija -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 0:13:14)

Kako zaščitite svoje dojenčke pred komarji, če pa se skoraj vsa zaščitna sredstva odsvetujejo? Menite da bi mreža čez posteljico bila OK?-Razmišljam npr za na morje...Kaj pa doma?Imate na oknih mrežo? A kera ve kje se kupi?




Jančika_ -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 0:20:49)

Na oknih imamo mrežo Tesa, kupljeno v Merkurju.




Anonimen -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 7:25:33)

pri babi ima mrežo žez posteljo, doma mreže na oknih. pa še je mela zdele 4 pike na glav take ogromne da sem mislna da so norice, zdej pa ne vem če so k te pike zginevajo, novih pa ni??!! :zmeden:

lara




darjatimci -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 7:39:04)

Mi pa smo na morju prenosno posteljico prekrili z gazo kupila sem jo v Tosami okrog 1000 SIT sicer jo je ogromno metrov ampak nam je zelo pomagala,pa še zrak pride skoz ker ni čist gosto tkana.




ma-ja -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 9:46:33)

Jaz imam že ves čas od Raida tisto za v vtičnico. To še najbolj pomaga in res nimamo komarjev. Drugače sta pa čisto popikana in še vse se jim zagnoji. Edino pozanimaj se, če dojenčkom to kaj škodi, moja dva sta že malo večja.




k1 -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 11:51:49)

ja tole za vtičnico tudi mene skrbi, če je vredu ali ne. imam pa to vklopljeno v najini spalnici, otroška soba pa je sosednja in imam obojna vrata odprta.. mogoče nam to kaj pomaga, hb še nismo imeli opravka s komarji letos :bravo::bravo:




MonikaPon. -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 13:47:09)

Jaz sem pa v Intersparovem katalogu videla lučko Brevi za odganjanje komarjev. Ne vem ali bi jo kupila ali ne. Ali jo katera ima in ali je v redu?




mehurčica -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 13:50:14)

MonikaPon., malo prej je moja prijateljica kupila to lučko. Ampak zaenkrat ti še ne morem podati informacij. Razmišljam pa tudi jaz, da bi jo nabavila-sploh za na morje.:zmeden2:




willma -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 13:58:32)

Pri nas ima Žan mrežo čez posteljo.
Upam, da bom tudi čim prej nabavili mreže za na okna.
Čeprav sanjam o komarnikih, vendar ker planiramo pobegnit iz te lokacije, si jih bomo omislili šele na oknih od svoje hiške.

komarniki?
recimo eni od
http://www.joze-klaric-sp.si/komarnik.htm


lp
:angel:Kolenci:hudicek:




MonikaPon. -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 15:41:18)

Mehurčica hvala za odgovor. Če boš dobila kakšno novo informacijo ali jo sama sprobala povej, če je v redu.




moj sin -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 16:33:04)

Lep pozdrav.

En mesec sem bila na dopustu in komarjev je mrgolelo. Tu in tam sem sinka (15 mesecev),namazala z Autan gelom, nič ne škoduje.Ponoči pa smo uporabljali Raid za v vtičnico.Komarji so popadali kot za šalo.


Pa lepe počitnice vam želim.:bravo:




sončnica14 -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 17:36:42)

Jaz sem tudi kupila Brevijevo lučko za odganjanje komarjev VENDAR v navodilih piše, da naj se ne uporablja v bližini otrok do 2 let!:( Zdaj je pa ne upam uporabljat.

Lep pozdrav!




Nikica -> Kaj pa komarji? (29.6.2005 20:09:58)

Mi smo Brevijevo lučko včeraj kupili, res piše, da ni za otroke do 2 let, zato smo jo priključili na drugo stran sobe, ni blizu glavice otročka, kar je pomembno, saj tako mi je rekla teta, ki je medicinska sestra. Smo prvo noč spali brez komarjev in še mene niso popikali:bravo: (:)- in moža nikoli ne pičijo, samo mene)
Mislim, da je ta lučka bolj zdava od vseh kemikalij, včasih smo mi tudi dajali v vtičnico tisto od raida s tabletkami, zdaj pa se ne upam, je bila zadnjič oddaja, da to slabo vpliva na dihala dojenčkov.:((:hudicek:




Stran: [1]