4-mesečnica-kopanje v morju? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metaa -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:05:49)

A se že lahko kopa, jo že lahko damo v poseben obroč, a je voda (okoli 23, 24 stopinj naj bi imela) še premrzla zanjo in naj namočim malo le njene nogice?
V bazenih, kjer organizirajo tečaje za dojenčke, je voda segreta na 30, oz. 32 stopinj.
Kaj ve menite, glede na starost in temparaturo?
Pa če jo slučajno smem, a se morva obvezno takoj splaknit, da ne bo slana?




Urša -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:08:15)

Jst jo bi pri tej starosti rajš v bazenčku kopala, lahko v slani vodi-se hitro segreje, ker jo je not malo.




Anonimen -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:13:53)

Po moje boš vidla reakcijo otroka, če mu paše bit v morju al ne :zmeden2: Splahvat je pa res ni treba takoj, ko pridete v apartma jo stuširaš, pa je.




lex -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:28:57)

Se strinjam z al bino. Menda je sol na koži full zdrava za kožo.




corfu -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:29:59)

probaj pa boš videla, naš je v morju neizmerno užival in čofal. Bilo bi mi žal, da bi mu deset dni napakala samo prstke:zmeden2:




Anonimen -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 9:52:16)

Včeral-Lucijska plaža ozračje 32 stopinj voda-mlaka 25 in še kaj več stopinj.Gruča mladih mamic,otroci od starosti treh mesecev pa do enega leta.Vsi prav vsi so se namakali v morju,pa še na daleč se je videlo da otroci uživajo.Eni v fredovem obrču drugi v obroču z hlačkami najmanjši pa v maminem naročju.:bravo:9nebesa




tanaja* -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 11:03:31)

Mi smo bili včeraj na bazenu na Izlakah in je Tia prav uživala v bazenu. Sicer samo pa 5 minut, ampak je bila navdušena:bravo::bravo::bravo:! Žiga je bil pa itaq cel dan kot dvoživka:)-:)-:)-, tud jest pa pit ni blo časa :)-:)-:)-.




Marogica -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 11:03:37)

meni se zdi voda prehladna. Saj ko jih kopamo v banjici, mora biti voda okrog 37 stopinj. Mi smo našega šestmesečnega dali v domači veliki bazen, kjer je voda imela temperaturo 28. Nomočili smo mu samo nogice. Začel je jokati. Mislim, da sem celo nekje brala, da se otroci v tej starosti bojijo prevelikih kadi, bazenov ipd. Razen če ga doma kopaš v veliki banji?




Anonimen -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 11:10:24)

37 stopinj:zmeden2:
V toplicah kjer so termalni bazeni in ima voda 35 stopinj so na stenah plakati."zadrževanje v vodi za odrasle samo 15 minut otroko odsvetujemo)
Lepo vas prosim da ne pretiravate in pustite otroke da uživajo in se navadijo na vodo.
Primorski otroci so vsi živi in zdravi niti prst jim ne manjka nobene hude bolezni miso staknili če so se že pri treh mesecih v vročih poletnih dneh kopali v morju.
Boj ko v vato zavijaš otroka, slabše je.




Marogica -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 11:30:36)

Neva6
Jaz pač mojega 6-mesečnega v tej pasji vročini ne kopam dalje kot 15 minut, ker dobi podplate kot "stari ded". Ga pa kopam večkrat na dan. Ta veliki pa je seveda celi dan v bazenu, kar nas absolutno ne moti.
Mi smo pač začeli počasi, da se je otrok navadil vode in ne da bi se je bal (poznam primere). Rezltati so tu: ne spravimo ga iz vode-0b 20. uri se še vsi v bazenu kopamo. Bolje večkrat pa pomalo.




Anonimen -> 4-mesečnica-kopanje v morju? (28.6.2005 11:45:06)

Govora je bilo o morju.




Stran: [1]